Train Simulator PRO USA Para Hileli MOD APK [v1.0.5]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Train Simulator PRO USA Para Hileli MOD APK [v1.0.5] 1 Train Simulator PRO USA Para Hileli MOD APK [v1.0.5] 2 Train Simulator PRO USA Para Hileli MOD APK [v1.0.5] 3 Train Simulator PRO USA Para Hileli MOD APK [v1.0.5] 4 Train Simulator PRO USA Para Hileli MOD APK [v1.0.5] 5 Train Simulator PRO USA Para Hileli MOD APK [v1.0.5] 6 Train Simulator PRO USA Para Hileli MOD APK [v1.0.5] 7

Train Simulator PRO USA Para Hileli MOD APK [1.0.5] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Demiryolu kralı işinin bir simülasyonu. Hem yolcu hem de yük vagonlarının gerçekçi bir simülasyonu.


Train Simulator PRO USA 1.0.5 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız Para Hilesi

Hepsi sanal olduğu için oyunun birçok parkurunda yarışırken incinmeyeceksin. Train Simulator PRO USA oyununun yeni demiryolu ve dizel oyuncaklarla ilgilenen kişiler tarafından oynanması muhtemeldir, bu nedenle bu kadar çok insanın bu oyuna çekilmesinin bir nedeni de budur.


Train Simulator PRO USA v1.0.5 MOD APK


Train Simulator PRO USA oyununda ayrıca, adından da anlaşılacağı gibi, Amerika kıtasını oluşturan çeşitli ve nefes kesici manzaralarda seyahat etmenize olanak tanır. Oyuncu güvenilir ve sağlam bir gemi inşa ederse, ülkenin tamamını keşfedebilir. Bu sektörde zaten bir işiniz varsa ve pahalı gönderileri taşırken mevcut üretkenlik seviyenizi koruyorsanız, hızla servet biriktirirsiniz.


Train Simulator PRO USA Para Hilesi


Birkaç isim vermek gerekirse, oyunun kömür, traktörler ve tank nakliyesi gibi birçok heyecan verici yönü hakkında daha fazla bilgi edinebileceksiniz. Bu öğelerin her biri bir şekilde tren kullanma pratiğiyle ilgili olduğundan, meraklıların hepsini edinmeleri teşvik edilir.


Train Simulator PRO USA Altın Hilesi


Konuyla gerçekten ilgilenmeyenler büyük ihtimalle aşırı derecede sıkılacaklardır. Oyunculara mümkün olan en sürükleyici deneyimi sunmak için birçok benzersiz tren istasyonu da oyuna dahil edildi. Bunların hepsi, Amerika Birleşik Devletleri'nin uçsuz bucaksız coğrafyasındaki gerçek konumlardır. Her zaman yakın çevrenizde neler olup bittiğinin farkında olun. Ardından, iki seçeneğin birbirine göre nasıl biriktiğini görmek için Google arama sonuçlarınızı karşılaştırın. Yayıncıya göre iki eser %80 benzerlik gösterecek.


Train Simulator PRO USA Tren Hilesi


Ayrıca oyunda gerçek hayattaki lokomotifler de yer alıyor. Bu oyunlar sıra dışı değil çünkü dünya çapındaki oyuncular bunlara her zaman katılmıştır. Oyunun bu versiyonu Amerika Birleşik Devletleri'ne odaklanacak ve oyunun önceki versiyonlarında yer almayan lokomotifleri içerecek.


Train Simulator PRO USA Apk Hile


Oyuncular, sadece mobil cihazlarının ekranına bakarak Pitoresk Manzara kullanılarak ulaşılabilecek ek yerleri öğrenebilirler. Hareket halindeki bir trenin penceresinden dışarı bakmak ve Özgürlük Heykeli'ni görmek hayatta sadece bir kez yaşanabilecek bir deneyimdir. Yolcu Vagonları tarafından taşınan yolcu sayısı, dünyadaki diğer tüm havayollarından fazladır. Buharın yanı sıra, demiryolu döner tablaları, havalı frenler ve uzun mesafeli araçların tümü, türünün tek örneği olayların sayısını artıran farklı sesler üretir. Bu liste süresiz olarak yeni eklemelere açıktır.


Train Simulator PRO USA Apk indir


Train Simulator PRO USA, Truck Simulator, Farming Simulator, Train Simulator ve Construction Simulator geliştiricileri tarafından Amerika Birleşik Devletleri'ndeki demiryolu endüstrisinin gerçekçi bir simülasyonudur. Train Simulator PRO USA'nın tipik olarak yüksek kaliteli bir demiryolu simülasyonuyla ilişkilendirilen tüm özellikleri içermesi, oyunun küresel hayran kitlesini tatmin ediyor.


Train Simulator PRO USA Apk Son Sürüm


En çok parayı kazanmak istiyorsanız direksiyona geçmeli, vagonlarınızı kapline bağlamalı ve yola çıkmalısınız. Bir şans vermeli ve ne kadar gerçekçi hissettirdiğini görmelisin. Her tren simülatörü hayranı bu oyunu oynamalı çünkü her şeye sahip: tamamlanacak çok sayıda görev, kilidini açıp keşfedilecek bir düzineden fazla farklı vagon ve kargo türü, kilidini açıp keşfedilecek düzinelerce otantik şehir ve istasyon ve en önemlisi , en ünlü yolcu ve yük lokomotiflerinin pencerelerinden nefes kesen Amerikan manzaraları.


Train Simulator PRO USA indir (MOD, Para Hilesi)


Bir önceki android oyun Merge Master Blue Monster APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar