Count Masters Para Hileli MOD APK [v1.54.0]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Count Masters Para Hileli MOD APK [v1.54.0] 1 Count Masters Para Hileli MOD APK [v1.54.0] 2 Count Masters Para Hileli MOD APK [v1.54.0] 3 Count Masters Para Hileli MOD APK [v1.54.0] 4 Count Masters Para Hileli MOD APK [v1.54.0] 5 Count Masters Para Hileli MOD APK [v1.54.0] 6

Count Masters Para Hileli MOD APK [1.54.0] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. En iyi kapıyı seçin, içinden geçin ve karşıt kalabalıkla çarpışmak için çöp adam savaşçılarını bir araya getirin.


Count Masters 1.54.0 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız para hilesi. Harcadıkça artar
  2. Sınırsız altın hilesi.  Harcadıkça artar
Count Masters - bu oyunda düşmana saldırmak için kalabalığı toplaman gerekiyor. Kapıdan geçerek, destekçileri artırın veya ekleyin, düşmanınızın ordusu sizinkinden azsa, zafer kazanmanız garanti! Ayrıca, karakterleri maksimum seviyeye kadar geliştirebilirsiniz. Finalde, şehir patronuyla bir savaşla karşılaşacaksınız, ana kalesini yenmek sizin olacak.


Count Masters v1.54.0 MOD APK


Count Masters - basit bir üç boyutlu görsele sahip bir aksiyon-arcade oyunu. İçinde, kullanıcı mesafeyi aşması, ikramiye toplaması ve rakip gruplarını yok etmesi gereken bir renkli insan kalabalığını kontrol edecek. Seviyenin başında, oyuncu, belirli kapılardan geçerek sayısı artırılabilen küçük bir kadroya erişebilecek. Yol boyunca birkaç kez ekip, yenilmesi gereken düşmanlarla karşılaşacak ve sonunda kalabalık, patronla bir savaşla karşı karşıya kalacak.


Count Masters Para Hilesi


Yarış oyunlarını seven biriyseniz, şimdi indirebileceğiniz çok sayıda cep telefonu oyunu var. Bugün oynayabileceğiniz kesinlikle çok sayıda benzersiz yarış oyunu var. Ama en eşsiz ve en şaşırtıcısını arıyorsanız, Count Masters'ı deneyebilirsiniz. Bu benzersiz yarış oyunu, amacın daha hızlı olmak değil, sayılarınızı artırmak olduğu bir yarışın keyfini çıkarmanızı sağlar! Burada bir kişi ile başlayacaksınız ve derslerde onları çoğaltabilir veya sayıyı azaltabilirsiniz.


Count Masters Altın Hilesi


Buradaki kurslar, sayılarınızı artırabilecek veya azaltabilecek farklı şeylerle dolu! Burada sürekli olarak en iyi yolu seçmeli ve sayılarınızı artırmanızı sağlayacak şeyleri seçmelisiniz. Bugün duvarlar ve diğerleri gibi engellerden kaçının. Ayrıca karakterinizi farklı görünümler ve renklerle özelleştirebilir ve yükseltebilirsiniz. Başlangıç ​​birimlerinizin sayısını ve gelirinizi bugün artırabilirsiniz. Yarış türü, tüm dünyada birçok oyuncu arasında popülerdir. Günümüzde yarış kelimesi çok fazla atılıyor ve bu kategori altında farklı türde oyunların keyfini çıkarabilirsiniz. Ancak benzersiz konumlara ve konseptlere sahip engelli yarış oyunları arıyorsanız, şu anda bol miktarda var. Bunlar birbirine benzer ancak konsept olarak farklı oyunlardır. Count Masters'da benzersiz kurslardan geçerken sayılarınızı artırmanız gerekecek. Sonunda dev bir düşmanı yenmen gerekecek!


Count Masters Hile Apk


Bu, Freeplay tarafından geliştirilen eğlenceli bir oyundur ve benzersiz bir konsepte sahip 3D bir oyundur. Burada, benzersiz engellere sahip bir dizi farklı kurstan geçmeniz gerekecek. En az bir avatarla başlayacaksınız ve kurs boyunca onların sayısını artırmanız gerekecek. Parkurda, oyuncularınızın sayısını artırabilecek veya çıkarabilecek farklı engellerle karşılaşacaksınız. Sivri uçlardan, duvarlardan kaçının ve şimdi daha iyi seçeneği seçin. Engelleri güvenle geçebilir misin? Daha fazla jeton kazanmak için şimdi başlangıç ​​numaralarınızı ve gelirinizi yükseltin.


Count Masters hile nasıl indirilir?


3D yarış dünyası şu anda bir sürü farklı oyunla dolu. Bazıları harika ama çoğunluğu binlerce kez oynadığımız yenilenmiş çöpler. Bu oyunları seven biriyseniz artık Count Masters oynayabilirsiniz. Bu, hemen şimdi deneyebileceğiniz eğlenceli yeni bir oyundur. Burada amaç, engelleri aşarken sayılarınızı arttırmaktır. Burada parkur, oyuncularınızı artırmanıza izin verecek birçok farklı engel ve şeyle dolu. Burada toplayarak veya çarparak sayılarınızı artırmanızı sağlayacak farklı portallardan geçebilirsiniz. Sürekli olarak en iyisini seçin ve sivri, tuğla gibi engellerden kaçınmaya çalışın ve düşmanlara karşı savaşın. Sonunda, gelirinizi artırabilecek bir merdiveni tırmanacaksınız. Bugün birçok seviyenin tadını çıkarın ve birçoğunu geçmeye çalışın.


Count Masters Son Sürüm apk


Count Masters'daki amaç, kurstan geçerek sayılarınızı artırmaktır. Burada, belirli bir sayı ekleyebileceğiniz veya sayınızı çarpabileceğiniz mavi bir portaldan geçerek sayılarınızı artırabilirsiniz. Var olan her portalı seçemeyeceğiniz için birini seçmek zorluğun bir parçasıdır. Ardından, düşüşlerden ve sivri uçlar ve hatta düşmanlar gibi çeşitli engellerden kaçınmanız gerekir. Düşmanlarla karşılaşırsanız, onlarla savaşmak zorunda kalacaksınız ve ancak daha fazla avatarınız varsa kazanabilirsiniz. Sayısız seviye – Bu oyunda şu anda oynanabilecek birçok seviye var. Bu seviyeler oynanabilir ve her birinin içinde benzersiz engeller vardır. Ne kadar çok tamamlarsanız, burada çok sayıda seviye bulunduğundan o kadar zorlaşır.


Count Masters apk indir


Bu oyunda başlangıç ​​numaranızı jeton kullanarak da yükseltebilirsiniz. Burada, başlangıç ​​sayınızı 1'den olabildiğince çok sayıya çıkarabilirsiniz. Ardından, seviye başına gelir potansiyelinizi de yükseltebilir ve bugünün keyfini çıkarabilirsiniz. Kaplamaların ve renklerin kilidini açBugün bu oyunda ayrıca birçok kaplama var. Bu oyunda oynayabileceğiniz birçok renk de var.


Count Masters indir (MOD, Sınırsız Para Hilesi)


Bir önceki android oyun Derby Stallion Masters APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar