Idle Tanks 3D Para Hileli MOD APK [v0.8]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Idle Tanks 3D Para Hileli MOD APK [v0.8] 1 Idle Tanks 3D Para Hileli MOD APK [v0.8] 2 Idle Tanks 3D Para Hileli MOD APK [v0.8] 3 Idle Tanks 3D Para Hileli MOD APK [v0.8] 4 Idle Tanks 3D Para Hileli MOD APK [v0.8] 5 Idle Tanks 3D Para Hileli MOD APK [v0.8] 6

Idle Tanks 3D Para Hileli MOD APK [0.8] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Muhteşem tanklar tasarlayın, adım adım oluşturun ve keyfini çıkarın!


Idle Tanks 3D 0.8 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız Para Hilesi

Bir tankın parçalarını satın aldığınızda basit ama aynı derecede keyifli bir harcama deneyimi ortaya çıkar. Bu parçaların tümü, yüksek kaliteli öğelerin kilidini açmak için bir koşulun yanı sıra değere de sahiptir. Aynı zamanda tamamen boşta olan bu oyunda para kazanmanın yollarını da bulacaksınız ancak zamanınızı alacak çünkü satın alırken harcayacak ve göz önünde bulunduracak çok şey olacak.


Idle Tanks 3D v0.8 MOD APK


Oyuncuların Idle Tanks 3D'de buldukları ve sevdikleri basit oyun, parçaları birleştirerek bir tank yaratmaktır. Aynı zamanda, bu boşta oynanabilen bir oyun olmasına rağmen, yine de tankın detaylarını parçaları aracılığıyla göreceksiniz. Bu oyunun oynanışının çok fazla açıklanması gerekmiyor, çünkü bir dizi bölüm gözlerinizin önünde açılıyor ve kendinize farklı parçalar elde etmek için yavaş yavaş hepsinin kilidini açacaksınız.


Idle Tanks 3D Para Hilesi


Herkesin ilgilenmesi gereken bir şey, satın alma işleminin hemen yapılacağı ve şüphesiz bu öğeleri satın almak için zaman ayıracağınızdır. Beğendiğiniz hiçbir şeyi satın alamayacaksınız, ancak bir noktada belirli bir gelişim düzeyine sahip olmanız gerekecek. Yani becerileri birbiri ardına yükseltmeniz gereken bir yetenek ağacına benzer ve bu oyunda oyuncular aynı türden parçalar satın alacak ve özellikleri her geçen gün artacaktır. Yukarıda bahsedildiği gibi, oyuncular gerekli parçaları bulacak ve gelişimini kolaylıkla görecekler. Tankların sadece demir tekerlekleri olduğu andan itibaren şeklini görecek ve belirli bir parça ve seviyeye ulaşıldığında şekil almaya başlayacaksınız. Ancak bu süreç, bu eşyaları satın almak için harcamak zorunda olduğunuz, hayranlık uyandıran miktarda para gerektirecektir.


Idle Tanks 3D Tank Hilesi


Mağazaya göz atarken ve farklı kaliteli parçalar gördükçe bu oyunun sizi ne kadar paraya zorladığını göreceksiniz. Oradan her bölümden topladığınız para yeterli olmayacağı için ekranın sağ tarafında bulunan cephane özelliğinden yararlanmanız gerekecek. Idle Tanks 3D için, her tıklamadan elde ettiğiniz para miktarını göreceksiniz. Alışveriş unsuruna odaklanan bir oyuna başlarken sizin için ana destek faktörüdür.


Idle Tanks 3D Apk Hile


Oynanış biraz spesifik olsa da, boşta kalan oyunların bazı unsurları hala Idle Tanks 3D'de görünüyor. Spesifik olarak, kendinize belirli bir hedefiniz olacak, ancak bunu başarmanız uzun zaman alacak çünkü mümkün olduğunca çabuk para kazanmanın bir yolunu arayacaksınız. Diğer bir faktör ise paranın ihtiyacınız olan şeyleri satın almak için kullanılmasıdır; aynı zamanda bu türdeki her oyuncunun da karşılaştığı bir döngüdür. Ancak büyüyüp güzelleştiğimizi görmek, birçok insanın arzularını tatmin eden bir şeydir.


Idle Tanks 3D Apk indir


Harcadığınızdan daha fazlasını kazanmanın bir yolunu bulmanız gereken, tamamen havalı bir görünüme ve az miktarda paraya sahip bir tanka sahip olacağınız bu oyuna benzer. Cephaneden belirli bir miktar para elde etmek için yararlanabilirsiniz ve gerçekten de satın aldığınız her parçanın para kazandıran bir değeri olduğunu göreceksiniz, bu yüzden bu hızlı bir şekilde yapılamayacak bir iştir.


Idle Tanks 3D İndir (MOD, Sınırsız Para Hilesi)


Bir önceki android oyun Real Car Parking Driving Street 3D APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar