Draw a Stickman EPIC 3 Can Hileli MOD APK [v1.10.19833]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Draw a Stickman EPIC 3 Can Hileli MOD APK [v1.10.19833] 1 Draw a Stickman EPIC 3 Can Hileli MOD APK [v1.10.19833] 2 Draw a Stickman EPIC 3 Can Hileli MOD APK [v1.10.19833] 3 Draw a Stickman EPIC 3 Can Hileli MOD APK [v1.10.19833] 4 Draw a Stickman EPIC 3 Can Hileli MOD APK [v1.10.19833] 5

Draw a Stickman EPIC 3 Can Hileli MOD APK [1.10.19833] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Çöp Adam klanının çıkarlarıyla karşı karşıya kaldığınızda, siz ve arkadaşlarınız onlara karşı savaşacaksınız.


Draw a Stickman EPIC 3 1.10.19833 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız Can Hilesi. Canınız Azalmaz.

Draw a Stickman EPIC 3, oyunculara karakterlerini şekillendirme ve yaklaşan bir macera için kullanma özgürlüğü veren çok güçlü kalemler sunar. Her grup, güçlü canavarlar tarafından yönetilen ayrı bir toprak keşfedecek ve siz ve takım arkadaşlarınız adaleti bulma ve barışı koruma yolculuğuna devam edeceksiniz. Oyun, kolaydan karmaşığa birçok seviyede gerçekleşir; oyuncular, düzenlenmiş içeriğin ve birçok zamanında sistem güncellemesinin keyfini çıkarır.


Draw a Stickman EPIC 3 v1.10.19833 MOD APK


Draw a Stickman EPIC 3 için harika bir artı, oyuncuların istedikleri karakteri kendi başlarına yaratabilmeleridir. Sistem bir beyaz tahta sağlar ve sizden beklenen kahraman karakterinizi çizmenizi ister. Stil, her vuruşta doğrudan ifade edilecektir; ayrıca karakter için birçok güzel ifade oluşturabilirsiniz. Kullanılan silahlar daha sonra temin edilecektir; karakter için resmi tamamlamanız yeterlidir. Bu süreç bittikten sonra yeni macera hikayesi resmen başlıyor.


Draw a Stickman EPIC 3 Para Hilesi


Birden fazla seçeneğiniz olması için, karakter yaratımınızın güzel resimlerini saklayacağınız özel bir galeri oluşturduk. Bu, istediğiniz zaman herhangi bir karakteri bulabileceğiniz ve değiştirebileceğiniz yer olacaktır. Koleksiyona her yeni karakter eklendiğinde, başka bir karakter oluşturmanıza izin verilir. Her hikayede görünen kahraman, az sayıda insanın sahip olduğu özelliklere sahip olacak. Eskizler ve gerekli araçlar size her zaman destek olacaktır.


Draw a Stickman EPIC 3 Apk Dayı


Draw a Stickman EPIC 3 dünyası, uzun ve sonuçsuz savaşlar içeren renkler ve sürprizlerle dolu. Burada, bu gizemli toprakları fethetmek için arkadaşlarınıza eşlik edeceksiniz. Aynı zamanda cadıların, atletlerin, çalıların veya kraliyet savaşçılarının güçlerine sahip oldukları için zamanlarının sopa kahramanlarıydılar. Herkesin görevleri asla bitmez; deneyim sırasında daha fazla zorlukla karşılaşmanız için her zaman yeni eklenir ve zorluk derecesi yükseltilir.


Draw a Stickman EPIC 3 Hile Apk


Garip canavarların katılımıyla heyecan verici bir hikaye inşa eden oyun, oyuncular üzerinde başarılı bir şekilde güçlü bir izlenim bırakıyor. Hub dünyası inşa edilmiştir; güç kabilesinin hikayeleri, ışık enerjisinin kaynağı ve doğa güçlerinin karşıtlığı olacak hikayeler olacak. Orada durmadan, Oozes, Giants, Bullying Goats ve başa çıkması kolay olmayan bir Evil Hamster ile karşılaşabilirsiniz. Yolculuk sırasında her şey ayarlanmıştır.


Draw a Stickman EPIC 3 Apk indir


Draw a Stickman EPIC 3'te ortaya çıkan zorluklar kilitlidir ve birçok farklı seviyeye ayrılmıştır. Bu seviye bittiğinde, oyuncu ilerleyebilir ve deneyimin bir sonraki seviyesini açabilir. Ancak, yeteneğinizi her seviyede attığınız yıldız sayısına göre değerlendiririz. Sistem puanlarınızı kaydedecek ve iyi performans gösterdiğinizde bunları parlak yıldızlarla değiştirecektir. Ancak başarılı olmazsanız, sistem yeteneğinize yalnızca bir yıldız verir.


Draw a Stickman EPIC 3 Android oyun club


Yıldız sayısı ile tamamlandığında her seviye üç yıldızdır; oyuncu, koleksiyondaki değerli öğeler de dahil olmak üzere herhangi bir özelliğin kilidini açma ayrıcalığına sahip olacak. Karakterinizi yaratma sürecini daha ilginç hale getirecekler. Oyuncular bonus öğeleri karakterlerine uygulayacak ve sonuçlara hayran kalacaklar. Tam bir kahraman yaratmanıza yardımcı olmak için daha fazla renge izin verilir.


Draw a Stickman EPIC 3 oyun indir club


Draw a Stickman EPIC 3, diğer birçok insanla tanışacağınız ve görevlere çıkacağınız en heyecan verici maceranızdır. Görev bitene kadar harika bir ekip çalışması sürdürülecek. Bu arazi, birçok alana ve farklı özelliklere sahip birçok araziye uzanır. Her ana alan, bir tür canavarın bulunduğu yerdir; her yere gidecek ve onlarla ilgileneceksin. İşinizi hafifletmek için çok seviyeli bölme sistemi. Özel ödüller için sabırsızlanıyor musunuz? Özel çöp adam kahramanları diyarının son hikayesinde onları birlikte fethedelim!


Draw a Stickman EPIC 3 indir (MOD, Can Hilesi)


Bir önceki android oyun Head Strike APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar