CarX Rally Araba Hileli MOD APK [v19100]

Puan: 5.00 (Oylar: 2)
CarX Rally Araba Hileli MOD APK [v19100] 1 CarX Rally Araba Hileli MOD APK [v19100] 2 CarX Rally Araba Hileli MOD APK [v19100] 3 CarX Rally Araba Hileli MOD APK [v19100] 4 CarX Rally Araba Hileli MOD APK [v19100] 5 CarX Rally Araba Hileli MOD APK [v19100] 6

CarX Rally Araba Hileli MOD APK [19100] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Gerçekçi fizik, daha spesifik olarak, tuş sürüşleri kişisel alışkanlıklara göre tamamen özelleştirebilirsiniz


CarX Rally 19100 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız para hilesi
  2. Arabaların kilitleri açık
CarX Rally - Kullanıcının eğlenmesi için piyasaya sürülen bir yarış oyunu biçimi olan CarX teknolojilerinin bir ürünü. Hiç kimse off-road yarış oyunlarına aşina olmayacak, keskin gözlerle ellerinizi bükecek, en sevdiğiniz arabayı düzinelerce farklı tehlikeli arazide kontrol edecek. İlk kez Ralli Şampiyonası resmen başladı. 73 MB oyun kapasitesine sahip gerçek grafik arka plan, oyunculara oldukça gerçekçi görüntülerle, yol boyunca ağaçlar, ormanlar, çamurlu yollar, güzel çimenlerden canlı yeşil nehirlere ve göllere kadar tipik sahnelerden en canlı renklerle hizmet veriyor. Arabanın hırıltı sesi çok iyi, detaylara ivme veya diğer seslerin etkileri ekleniyor, farklı yollar, oyuncunun yarışa ve oyuna olan ilgisini artırıyor. 


CarX Rally v19100 MOD APK


Carx Rally, gerçekçi fizik, daha spesifik olarak, tuş vuruşlarını kişisel alışkanlıklara göre tamamen özelleştirebilirsiniz, bu da sizi utandırmadan yarış sırasında çalıştırmayı kolaylaştırır. Heyecan verici bir yarışta olmak, herhangi bir hata yapılmamalıdır. Engellerden kaçınmak için sola ve sağa dönmek için kontrol düğmeleri, hız düğmesi veya fren düğmesi, yarış sırasında en çok çalıştırmanız için yeterli boyutta tasarlanmıştır. Usta olun, çok hızlı basmak için acele etmeyin, maalesef arabanız ağaca çarpıyor, diğer rakiplerin geçmesi, ekrana hızlıca bakması, kaputu hızla kontrol etmesi için en iyi şans olacak. Yol ve unutmayın yarış zafer için çok önemlidir.


CarX Rally - Para Hilesi


Sizin için garaj son derece geniştir, yarış arabalarından büyük arazi araçlarına kadar çok çeşitli arabaları barındırabilir. Endişelenmenize gerek yok çünkü garaj oyunda en sevdiğiniz arabaların sayısını barındıracak kadar yeterli değil. Çabuk pratik yapın, yarışlara katılmak için kaydolun, çok para kazanmak için kazanın. Yükseltmek için doğru miktarda parayı kullanın veya sevdiğiniz bir arabayı satın almayı seçin, birçok yarışta zengin olacağınız, en havalı atları toplamaktan daha fazla araba satın alın. İstenmeyen yarış pilotuyla uzun süredir oyun oynadığınızı göstererek, onları mümkün olduğunca garaja koyun. Çabalarınızı göstermekten gurur duyuyoruz, garaj arkadaşlarınızla coşkuyla dolu, değil mi?


CarX Rally Hile Apk


Bunun gibi yarış oyunları, kullanıcıların arabayı lastiklerden motora, boya renklerine, ön camlara veya güçlü arabada istediğiniz her şeyi yükseltmelerine olanak tanıyan özellikler için vazgeçilmezdir. Bu yarış oyununda vazgeçilmez bir şey, kazanmak istiyorsan oyuna beyin gücü, zaman ve çaba harcamalısın. Araştırma, tüm setin ilk bölümünü yükseltmeye öncelik vermeli, yeterli paranız varsa, savaşçınızı en havalı, en güçlü savaşçı yapmak için yükseltin. Bu yükseltme özelliği, aracınızı yeni bir seviyeye yükseltmek için çözümler sunmak ve keşfetmek için sürekli oyunda çok çalışarak araştırmayı teşvik eder.


CarX Rally Hile 2023


Örneğin artık oyun arabanızı yükseltmenize izin vermiyorsa tabii ki bu oyun türünden çok çabuk sıkılacaksınız, arabalar birlikte yarışıyor ama her araba eşit derecede güçlü, tasarım aynı renkte. Sıkıcı, doğru. En hızlı bitirmek için en güçlü olmak için arabanızı yükseltin, rakipler arasında en yüksek puanı alın.


CarX Rally Son Sürüm Apk indir


Her yarıştan önce size yarışmacıların isimleri, hangi ülkeden geldikleri, o günkü yarıştaki hava koşulları güneşli veya yağmurlu, rüzgarlı bataklıklar, hatta kaç metre uzunluğundaki yarış parametreleri bile verilecektir. Ayağın bitiminden sonra rakibin yarışını bitirme zamanı da açıkça gösterilir. Yukarıdaki bilgileri kavrayacaksınız, gereksiz olmayacak, tüm bilgiler buna değer. Görevinizi yerine getirmek için birçok farklı gün olacak, her gün birçok farklı araba olacak. Oyun araziden, yarış kurallarına kadar çok sayıda yarış sunuyor, mümkün olduğunca katılmalısınız.


CarX Rally - Araba Hilesi


Harika bir garaj inşa etmek için iyi, herkes tarafından korkutulacak bir yarış becerisi. Programcılar, Acemi, Amatör, Usta, Pro ve Dünya standartlarından her zorluk seviyesiyle eşdeğer birçok yarış yazmışlardır. Yani oyunun hızına ayak uydurmaktan korkmuyorsunuz, eğer yeni başlıyorsanız, oyuna kolayca alışmak için Başlangıç ​​seviyesini seçmelisiniz, aşina olduğunuz oyunu yavaş yavaş oynayarak başka bir seviyeye yükseleceksiniz. CarX Rally, oyuncular için en çeşitli ve heyecan verici yarış sezonunu yarattı, tüm farklı spor araba türleri için 35 turnuva ile size en iyi maçı seçme esnekliği sağladı. Önünüzde tüm zor ve zor zorluklar sizi bekliyor, sonuna kadar gitmeye mi yoksa vazgeçmeye mi karar vereceksiniz?


CarX Rally İndir (MOD, Para Hilesi / Araba Hilesi)


Bir önceki android oyun Parking Jam 3D APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 2 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar