Pawn Shop Master Para Hileli MOD APK [v0.62]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Pawn Shop Master Para Hileli MOD APK [v0.62] 1 Pawn Shop Master Para Hileli MOD APK [v0.62] 2 Pawn Shop Master Para Hileli MOD APK [v0.62] 3 Pawn Shop Master Para Hileli MOD APK [v0.62] 4 Pawn Shop Master Para Hileli MOD APK [v0.62] 5 Pawn Shop Master Para Hileli MOD APK [v0.62] 6

Pawn Shop Master Para Hileli MOD APK [0.62] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Kendi dükkanınızı çalıştırın ve müşterilerin gizli mücevherlerini bulmaya çalışın.


Pawn Shop Master 0.62 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Kaldırılan reklam ekranı;
  2. Gerçek parayla ücretsiz satın alımlar (düğmeye tıkladıktan sonra 10 saniyeye kadar bekleyin ve satın alma işlemi tamamlanacaktır).
Toplumda Pawn Shop adı verilen ve her şeyi küresel olarak satan bir hizmet var; odağı ve tek bir öğesi yok ama insanların sunduğu her şeyi değiş tokuş edecek. Başka bir deyişle, paraya ihtiyacınız varsa, kişisel eşyalarınızı satmak için oraya gidersiniz ve ardından eşyanın değerine karşılık gelen parayı alırsınız. Bu makale sizi , herkesle eşyalar takas ederek bir kariyer oluşturduğunuz, Pawn Shop'un sahibi olan bir simülasyon oyunu olan Pawn Shop Master'ı tanıtacağız. Bu oyun aynı zamanda size rahatlamanız ve birçok komik durumu deneyimlemeniz için birçok ilginç şey sunuyor.


Pawn Shop Master v0.62 MOD APK


Pawn Shop Master, insanların başkalarından arta kalanları satın almaya gittikleri ve ayrıca biraz paraya sahip olmak için gereksiz şeyleri sattıkları bir yerdir. Pawn Shop Master, oyuncu için ürün analizi kalıbı, fiyatlandırma ve pazarlık dahil olmak üzere mağazanın tüm süreçlerini yeniden tasarlayacaktır. Oyuncuların nasıl mükemmel bir şekilde teklif vereceklerini bilmeleri gerekir, böylece avantajlar her zaman kendi tarafında olur ve oyuncu ne karar verirse versin tüm NPC'lerin herhangi bir düşüncesi olmaz. Oradan oyuncular her şeyi toplayacak, satacak, takas edecek ve hatta çalındığı düşünülen öğeleri kınayacak. Mağaza sahibi sensin ve kar etmek için her şeyi yapacaksın.


Pawn Shop Master 0.62 Para Hile Apk


Bir mağazayı yönetirken, oyuncular taramanın tamamlanmasının ardından fiyatını, durumunu, adını ve menşeini belirleyebilen çok yönlü bir tarama motoruyla desteklenir. Taranabilecek gerçek değere bağlı olarak, oyuncunun doğru fiyatı müzakere etmesi ve ardından bunları ihtiyacı olanlara daha yüksek bir fiyata satması gerekir. Bununla birlikte, oyuncular çalınan eşyalarla ilgili polis raporlarını da izlemelidir ve sistem, oyuncu için otomatik olarak arşivleyecektir. Oyuncu, eşyanın çalındığını biliyorsa ancak yine de satmak istiyorsa, dükkan aranacak ve ağır ekonomik hasar görecektir.


Pawn Shop Master apk hile


Müşteri, her bir ürünün fiyatını görüşmek için sürekli olarak oyuncunun mağazasına gidecek ve bir anlaşmaya varıldıktan sonra bu öğeler otomatik olarak oyuncunun envanterinde toplanacaktır. Oyuncunun mağazası daha fazla işlevsellik ile genişletilebilir ve yükseltilebilir ve oyuncu pahalı eşyalara bakmaya ve bunları en göze çarpan yerlerde sunmaya öncelik vermelidir. Oyuncu geliri her zaman müzayedelerden veya müşteriler yeni şeyler satın aldığında gelir. Bununla birlikte, satış sırasında hala bir müzakere mekanizması var olacak çünkü insanlar her zaman kendileri için en iyi fiyatı istiyorlar.


Pawn Shop Master APK Son Sürüm indir


Oyuncular sokak müzayedelerine katılırsa, kazandıkları her depoda birçok değerli eşya toplayabilirler. Müzayedenin kuralı basittir, oyuncu birçok farklı ürünün bulunduğu rastgele depolara teklif verir, ancak depo sahibi rastgele bir değer verir. Her şey rastgele ve oyuncunun bir depoya sahip olduktan sonra kar etmesi de rastgele. Pawn Shop Master sahibi olmak, birçok rastgele faktör içerdiği için her zaman bir iş zorluğudur. Ancak bu tür bir işi deneyimlemek istiyorsanız, Pawn Shop Master sizin için bir seçenek olacak ve hatta müşterilerle pazarlık yaparken size sonsuz bir keyif verecek.


Pawn Shop Master'ı İndirin (MOD, Sınırsız Para Hilesi)


Bir önceki android oyun Racing Smash 3D APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar