Life of King Mega Hileli MOD APK [v0.22.10]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Life of King Mega Hileli MOD APK [v0.22.10] 1 Life of King Mega Hileli MOD APK [v0.22.10] 2 Life of King Mega Hileli MOD APK [v0.22.10] 3 Life of King Mega Hileli MOD APK [v0.22.10] 4

Life of King Mega Hileli MOD APK [0.22.10] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Kabilelerin efendisi olacaksın ve seleflerin üzerinde üstün hakimiyet sahibi olacaksın.


Life of King 0.22.10 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız Elmas Hilesi
  2. Sınırsız Orman
  3. Sınırsız Fasulye
  4. Sınırsız Bakır Sınırsız
  5. Tüm yiyecekler İzinsiz Giren
  6. Reklamsız

Life of King, taş devri ortamına sahip heyecan verici bir çiftçilik simülasyon oyunudur. Kendiniz için büyük bir çiftlik inşa edecek ve en zengin patron olmak için onu yöneteceksiniz. Kabilelerin efendisi olacaksın ve seleflerin üzerinde üstün hakimiyet sahibi olacaksın. Bu oyun diğer çiftçilik simülasyon oyunlarından tamamen farklıdır ve arazinizin yöneticisi olacaksınız ve kar toplamak ve krallığı genişletmek için çalışacak insanları kontrol edeceksiniz.


Life of King v0.22.10 MOD APK


Life of King oyunu sadece bir fotoğraf düzenleme oyunu değil, aynı zamanda köyünüzü daha gelişmiş hale getirme görevini de yerine getirmelisiniz. Oyunda bulunan fotoğrafları kullanacak ve kaynakları toplamak için nasıl performans göstereceklerini seçeceksiniz ve çok para kazanmanıza yardımcı olmak için yiyecek gereklidir.


Life of King Para Hilesi


Evler inşa etmek için ağaçları kesin, vahşi domuzları avlayın ve boş çiftlik hayatınızın tadını çıkarın. Ek olarak, nadir bulunan taş devri hazinelerini bulacak ve kabilenize müreffeh bir krallık yaratmak için çalışmasını emredeceksiniz.


Life of King Altın Hilesi


Life of King'deki bazı sakinler hayvanları avlamada iyi olacak, ancak bazı sakinler kaynak toplamada ve kalıcı evler inşa etmede daha iyi olacak. İşleri doğru yapmak ve daha fazla yeni toprak keşfetmek için süper kabilenizi kontrol edin. Oyuncular bir kabile hükümdarı rolünü üstlenecek ve krallığın büyümesine ve hayatta kalmasına yardımcı olacak.


Life of King Elmas Hilesi


Krallık için gerekli şeyleri sağlamak için oyuncunun çiftçilik, yetiştirme, avlanma ve bölgeyi genişletme konularında temel kararlar alması gerekir. Ayrıca kabilenizi canavarların saldırılarına karşı korumalısınız. Sakinlere yiyecek sağlamak için meyve ağaçları yetiştirmeli ve aynı zamanda evler inşa etmek için ağaç dikmelisiniz.


Life of King Apk Hile


Ayrıca, süper kabilenizi, çalışmalarına ve güçlenmelerine yardımcı olmak için besleyerek yükseltirseniz yardımcı olur. Gerçek bir taş devri imparatorluğu olmak için krallığınızın medeniyetini büyütün. Milyoner olup olmamanız, yeteneğinize ve kararınıza bağlıdır. Çiftliğini dekore etmek için gizemli kalıntıları keşfet.


Life of King Apk indir


Burayı en büyük kral olarak yönetirken keşfetmek için benzersiz bir çiftlik temasına sahip bir oyundur. Senin görevin bu krallığı yönetmek, en büyük bahçeyi yaratmak ve insanların hayatını kurtarmak. Görevleri tamamlamak ve bu topraklardaki her şeyi yeniden inşa etmek için hızlıca öğeleri toplayın.


Life of King indir (MOD, Mega Hilesi)


Bir önceki android oyun Space Zombie Shooter APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar