Hill Climb Racing Elmas Hileli MOD APK [v1.59.0]

Puan: 5.00 (Oylar: 10)
Hill Climb Racing Elmas Hileli MOD APK [v1.59.0] 1 Hill Climb Racing Elmas Hileli MOD APK [v1.59.0] 2 Hill Climb Racing Elmas Hileli MOD APK [v1.59.0] 3 Hill Climb Racing Elmas Hileli MOD APK [v1.59.0] 4 Hill Climb Racing Elmas Hileli MOD APK [v1.59.0] 5 Hill Climb Racing Elmas Hileli MOD APK [v1.59.0] 6

Hill Climb Racing Para / Benzin Hileli MOD APK [1.59.0] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Benzinin bitmeden gidebildiğin noktaya kadar gitmeye çalış.


Hill Climb Racing 1.59.0 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Elmas Hilesi. Oynamadan önce biraz Elmas harcayın!

Hill Climb Racing , günümüzde popüler bir oyun türüdür. Asphalt 8, Asphalt Nitro, Street Racing 3D veya Crazy for Speed ​​2'den bahsedebiliriz. Bunların hepsi toplulukta popüler olan yarış oyunlarıdır. Ancak yarış, sadece iyi bir hız hakimiyeti değil, aynı zamanda sürücünün marifetini de gerektirir. Hill Climb Racing, becerinizi göstereceğiniz yer olacak. Eğlenceli, zorlu oyunlar arıyorsanız, Hill Climb Racing'i buldunuz.


Hill Climb Racing v1.59.0 MOD APK


Oyunun hikayesi, ana karakter Newton Bill etrafında dönüyor. Kasabada bir yarışçıydı, ancak işini bıraktı ve düşük gelirli ailesine yardım etmek için para kazanarak işe gitti. Bir gün tepenin diğer tarafında değerli altın sikkelerin göründüğü haberini duydu. Bir yarış arabası almak için tüm parasını toplamaya karar verdi. Çok para kazanmak dileğiyle, zorluklarla dolu yolculuğuna başladı.


Hill Climb Racing Apk Para Hilesi


Tanıtıldığı gibi Hill Climb Racing, bir Newton Bill karakteri olduğunuz ve görevler gerçekleştirdiğiniz, tepelerde sürüş yaptığınız, zorlu arazilerde altın para toplamak için uğraştığınız bir arazi arabası yarış oyunudur. Öncelikle, yarışınıza başlamak için, polis arabaları, cipler, yarış arabaları, tanklar, büyük kamyonlar, otobüsler gibi çeşitli yarış türleri ile oyunun garaj arabalarında sunduğu bir yarış arabasını kendiniz seçmelisiniz ... Her biri araç, ötesindeki kayalık tepeleri fethetmek için hızlı bir şekilde adapte olmanızı gerektiren farklı kontrollere sahiptir. Oyunun her seviyesinde, bitirmek ve kazanmak için belirli yollarla araziyi geçmelisiniz.


Hill Climb Racing 1.59.0 Benzin Hileli Apk


Ancak arabanıza sadece bir benzin deposu verilecek ve siz hareket ettikçe azalacak. Bu yüzden, arabayı dengelemeniz gerekir, aynı zamanda arabayı hızlı hareket ettirmek ve yolda benzin depoları eklemek için akıllı davranmalısınız. Her kazandığınızda, sistemden ek bonuslar alacaksınız. Bu parayı yeni yarış arabalarının kilidini açmak için kullanabilir, hatta mevcut yarış arabanız için yükseltmeler satın alabilirsiniz. İnternette arkadaşlarınızla bağlantı kurmak ve daha heyecan verici eğlence anları yaşamak için çevrimiçi olarak da oynayabilirsiniz.


Hill Climb Racing Elmas Hilesi


Bu oyuna katılın ve Newton Bill'in engebeli tepeleri geçmesine yardım edin. Çeşitli benzersiz yarış arabaları ile gezegendeki en iyi yarışçı olmaya hazır olun ve hemen büyük miktarlarda para kazanın. Hill Climb Racing'de sadece eğlenceli oyunlar değil, aynı zamanda canlı sesler içeren grafik arka plan size unutulmaz bir deneyim yaşatacak. Bu oyunu indirin ve hemen mücadeleye başlayın.


Hill Climb Racing indir (MOD, Ücretsiz Alışveriş)


Bir önceki oyun olan Manor Cafe Apk ücretsiz indirin.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 10 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar