Dojo Fight Club Mega Hileli MOD APK [v0.8.1]

Puan: 5.00 (Oylar: 2)
Dojo Fight Club Mega Hileli MOD APK [v0.8.1] 1 Dojo Fight Club Mega Hileli MOD APK [v0.8.1] 2 Dojo Fight Club Mega Hileli MOD APK [v0.8.1] 3 Dojo Fight Club Mega Hileli MOD APK [v0.8.1] 4 Dojo Fight Club Mega Hileli MOD APK [v0.8.1] 5 Dojo Fight Club Mega Hileli MOD APK [v0.8.1] 6 Dojo Fight Club Mega Hileli MOD APK [v0.8.1] 7

Dojo Fight Club Mega Hileli MOD APK [0.8.1] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Oyuncuların kendilerini en iyi şekilde kazanarak ve sunarak kariyerlerini geliştirdikleri ve parladıkları yerdir.


Dojo Fight Club 0.8.1 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

Oyunda ilk oynadığınızda, dövüşlerde kuşanabileceğiniz, vurulduğunuzda sağlığınızı yenileyecek bir teknik kazanacaksınız, varsayılan olarak, aldığınız her vuruş için sağlığınızı yüzde 3 oranında üretecek, ancak MOD'u açarsanız. MOD MENÜSÜ sağlığınızın %100'ünü oluşturacaktır, bu nedenle ilk 5 vuruş sağlığınızı her zaman maksimuma kadar dolduracak ve size kazanmanız için büyük bir avantaj sağlayacaktır.

Her zaman karakterinizi yükseltin çünkü karakterinizin sağlığı 100 ise ve düşmanınız 110 hasar verirse kaybedersiniz.

Bu MOD, rakibinizde de beceri varsa işe yaramaz olabilir.

Kullanıcı adı:  cheatbyte

Şifre:  cheatbyte.com

Dojo Fight Club, oyuncunun bu özel oyunla ilgili keşiflerini genişletmek için yeni bir konsept ve stile sahip eğlenceli bir dövüş oyunudur. Ayrıca, insanların çok alanlı veya çok çeşitli dojolar inşa etmelerine ve böylece çok sayıda öğrenciyle bir okul inşa etmelerine olanak tanır. Oyuncular ayrıca birçok zengin ve yüksek değerli ödül kazanmak için heyecan verici maçlar aracılığıyla gerçek oyuncularla rekabet edebilir.


Dojo Fight Club v0.8.1 MOD APK


Dojo Fight Club dünyasına giren her oyuncu kendi dojosunu inşa etmeye başlamalıdır, ancak oradan birçok zorluk veya sorun ortaya çıkar. Oyuncuların yapması gereken ilk şey, ustaya tapmak, en iyisinden öğrenmek ve yıllar boyunca birikmiş tüm becerileri sergilemeye başlamak. Ardından, sürekli olarak maçlara katılmaları, birçok bonus almaları ve bunları zaman içinde dojoyu yükseltmek için kullanmaları gerekir.


Dojo Fight Club Para Hilesi


Oyuncunun dojosu, genel oyunu çeşitlendirmek için birçok etkileyici işlevsel bina da dahil olmak üzere şaşırtıcı derecede geniş olacak şekilde büyüyebilir. Ayrıca, oyunculara dojonun kalitesini yükseltmeleri ve iyileştirmeleri için daha etkileyici keşifler sunarak yeni olanaklar da açarlar. Gelecekte, oyuncular bir usta olabilir, böylece dövüş sanatları dünyasındaki yetenekleri eğitmek için dövüş sanatlarına geçebilirler.


Dojo Fight Club Beceri Hilesi


Oyuncu yeterli bilgi veya teknik biriktirdikten sonra savaşa girmek isterse, oyun kiminle özgürce savaşmak istediğini seçmek için bir meydan okuma modu sunacak. Her iki taraf da bahislerin bir parçası olarak maçların ödüllerine karar verir, ancak ödüller oyun moduna bağlı olarak değişecektir. Ayrıca oyuncular, birçok ayrı öğede yüzleşme potansiyelini artırmak için diğer oyun modlarını keşfedebilir.


Dojo Fight Club Hile Apk


Oyun ayrıca, oyuncuların en iyi dövüş performansına sahip olmaları için özel bir bakış açısıyla birleştirilmiş pürüzsüz ve esnek bir kontrol sistemi sunacak. Dövüş sanatlarının türüne bağlı olarak, oyuncu, tarikata özgü kombinasyonlar veya teknikler oluşturmak için tüm hareketleri veya eylemleri birleştirmelidir. Oyundaki dövüş sanatları sistemi çeşitli ve zengindir, oyuncuların maçın tadını sonuna kadar çıkarması için her zaman birçok sürpriz yaratır.


Dojo Fight Club Apk indir


Dojo Fight Club turnuvaları, oyuncuların kendilerini en iyi şekilde kazanarak ve sunarak kariyerlerini geliştirdikleri ve parladıkları yerdir. Turnuvalardaki derecelerine göre ün, para birimi ve özel görünümler gibi karşılık gelen ödülleri alacaklar. Turnuvaların içeriği her zaman zengin ve eğlencelidir, oyunculara dövüş sanatları dünyasında kendilerini ifade etmeleri için birçok fırsat vaat eder.


Dojo Fight Club Apk Son Sürüm


Bir oyuncunun dojosu aynı anda birçok öğrenciyi tutabilir, bu nedenle Dojo Dövüş Kulübü her birey için bir yönetim ve kişiselleştirme sistemi sunacaktır. Oyuncular bu sayede eğitimlerini veya dövüş sanatlarını değiştirebilirler, ancak en belirgin olanı muhteşem kostüm sistemidir. Dış görünüm tasarımına bağlı olarak, bazı gizli efektler etkinleştirebilir ve oyuncunun farklı düşman türlerine karşı savaş performansını önemli ölçüde artırabilir. Dojo Dövüş Kulübü'nün eğlencesi ve mizahı, oyunculara dövüş türü için birçok yeni konsept sunacak, hatta bu unsur aracılığıyla itibarlarını artıracak. Bunun da ötesinde, oyuncular sayısız öğrenci aldıkları ve gelişen dövüş sanatları dünyasında yaşadıkları bir rüya dojosunu yönetebilir ve genişletebilirler.


Dojo Fight Club indir (MOD, Mega Menü)


Bir önceki android oyun MOD-MASTER for Minecraft Pocket Edition APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 2 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar