Two Dots Altın Hileli MOD APK [v7.17.1]

Puan: 4.50 (Oylar: 2)
Two Dots Altın Hileli MOD APK [v7.17.1] 1 Two Dots Altın Hileli MOD APK [v7.17.1] 2 Two Dots Altın Hileli MOD APK [v7.17.1] 3 Two Dots Altın Hileli MOD APK [v7.17.1] 4 Two Dots Altın Hileli MOD APK [v7.17.1] 5 Two Dots Altın Hileli MOD APK [v7.17.1] 6

Two Dots Altın Hileli MOD APK [7.17.1] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Oyuncu, her seviyede gerekli olan tüm renkli noktaları, onları çapraz olarak değil, dikey veya yatay olarak birleştirerek toplamayı başarmalıdır.


Two Dots 7.17.1 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Can Hilesi
  2. Para Hilesi
Two Dots, ana karakterlerin noktalar olduğu Android cihazlar için mükemmel bir bulmaca oyununun devamı niteliğindedir . Kullanıcıyı davet edecekleri harika bir macera yaşayacaklar. Seviyeden seviyeye, oyuncunun farklı renkteki noktaları birleştirmesi ve çeşitli görevleri tamamlaması gerekecek. İkinci bölüm, oyunculara yalnızca tam teşekküllü bir arsa değil, aynı zamanda biraz yeniden tasarlanmış bir oyun sunuyor. Etabı tamamlamak için belirli renkteki tüm daireleri toplamanız gerekiyor.


Two Dots v7.17.1 MOD APK


Two Dots oyununda, hareket sayısı sınırlı olduğu için bunu yapmak o kadar kolay değil. Bu nedenle, girusunuzu zorlamalı ve iki adım ilerisini düşünmelisiniz. Her seviye bir öncekinden daha zor hale gelir. Geçiş, oyun alanında ortaya çıkan çeşitli engellerle karmaşıklaşacaktır. Zincirler sadece dikey ve yatay olarak bağlanır. Zincir kapatıldığında, bu gölgenin tüm unsurları kaybolur ve içindeki daireler de kaybolur.


Two Dots altın hilesi


Grafikler iyi seviyede yapılmış ancak mantık oyunları için en önemli şey bu değil. İyi görselliği tamamlayan şık tasarım ve animasyon da memnuniyet verici. TwoDots , türün hayranlarına hitap edecek mantık arcade oyununun mükemmel bir devamıdır.


Two Dots altın nasıl kazanılır


Playdots, Inc.'den Android ve iOS işletim sistemleri için popüler ve eğlenceli bir bulmaca oyunu, şimdi kullanıcıların isteği üzerine Android sürümünü tanıtmayı planlıyoruz! TwoDots'taki amaç, mümkün olduğunca çok sayıda yatay ve dikey nokta çizgisini aynı renkte yapmaktır! Bir dikdörtgen oluşturmak, sonraki adımlara geçmenin en iyi yoludur, tıpkı oyunun sloganının şüphe duyduğunuzda bir dikdörtgen oluşturmak olduğu gibi! Oyunda iki nokta var, Amelia ve Jacques! Bu iki karakter oyun boyunca size eşlik ediyor ve farklı dünyalarda farklı aşamalarda sizinle birlikte seyahat ediyor.


Two Dots Apk Hile


Belli bir süre içerisinde mümkün olduğunca çok puanı birleştirmemiz gereken oyun Dots'u zaten sevdiyseniz, ünlü oyunun ikinci bölümü olan Two Dots'u Android için indirmek için daha fazla beklememelisiniz . Şimdi, birçok durumu aşmamız ve her zamanki gibi oy pusulasını çözmemiz gereken iki sevimli karakterle yeni bir macera yaşayacağız: noktaları birleştirme.


Two Dots Apk indir


Kurallar basit: oyuncu, her seviyede gerekli olan tüm renkli noktaları, onları asla çapraz olarak değil, dikey veya yatay olarak birleştirerek toplamayı başarmalıdır. Zorlukların üstesinden gelmek için noktaları birleştirir. Artan zorluklarla 2700'den fazla farklı seviye . Bir film müziği olarak minimalist tasarım ve rahatlatıcı müzik. Puanlarınızı Facebook'ta paylaşın ve arkadaşlarınıza meydan okuyun. Kronometre veya geri sayım olmadan stressiz oyun. Oyuncular arkadaşlarına Facebook üzerinden meydan okuyabilir.


Two Dots indir (MOD, Can Hilesi)


Bir önceki android oyun Soccer Star 2021 Football Cards APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 2 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar