Superhero Para Hileli MOD APK [v3.0.3]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Superhero Para Hileli MOD APK [v3.0.3] 1 Superhero Para Hileli MOD APK [v3.0.3] 2 Superhero Para Hileli MOD APK [v3.0.3] 3 Superhero Para Hileli MOD APK [v3.0.3] 4 Superhero Para Hileli MOD APK [v3.0.3] 5

Superhero Para Hileli MOD APK [3.0.3] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Adalet arayan bir kahraman mısınız yoksa adalete meydan okuyan bir kötü müsünüz?


Superhero 3.0.3 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız Para Hilesi
  2. Sınırsız Elmas Hilesi
  3. Para ve elmaslar harcadıkça artar.

Superhero, 18 yaşından büyükler için ücretsiz bir oyundur. Oyun boyunca aksiyon unsurları ve dramatik şiddet sahneleri görüneceğinden, mafya patronunu yenmek için nihai ve en güçlü savaş silahını kullanın ve süper çekici ve değerli ganimetler almak için şehrin her köşesini atlamayı unutmayın.


Superhero v3.0.3 MOD APK


Her savaşın bir barış ve adalet arayışı olacaktır, sizinki de öyle. Ancak, bu sizin kendi yolculuğunuz olacak güçlü, yenilmez bir süper kahraman. Superhero oyununda her seviyede, göreviniz şehri işgal eden haydutları ve mafya patronlarını takip etmek ve onlara bir ders vermektir. 


Superhero Para Hilesi


Tonlarca farklı dövüş hareketini çok iyi kullanmayı öğrenmelisin: vur, yumruk, yüksek tekme, çömel, atlat, havada asılı kal, süper iniş ve hatta Süper Tekme. Bunlar, bir süper askerin vücudunun el becerisini, çevikliğini ve hassasiyetini gerektiren hareketlerdir. Ayrıca silahlarda bir dizi muharebe silahı da sizi fethetmek için bekliyor.


Superhero Elmas Hilesi


Harita özelliği iyileştirildi ve yükseltildi. Savaşçılar şehirde kolayca gözlemleyebilir ve yollarını bulabilirler. Harita, ekranın sol köşesinde simge durumuna küçültülür, böylece şehirdeki her sokağı kaçırmazsınız. Çingenelerin ve kötü adamların gözünün önünden kaçmasına izin verilmeyecek. Ek olarak, kaldırımda görünen SUV'lardan hareket etmek ve saldırmak için bir araç olarak yararlanmaya devam edebilirsiniz. Veya yine de arabayı beğenmediyseniz, yine de arabanın değerine eşdeğer bir jeton alabilir ve yolculuğunuza havada devam edebilirsiniz.


Superhero Hile Apk


Güçlü dövüş stilleri ile dövüş ve aksiyon oyunlarında artık çok garip olmayacak. Sürekli saldırın ve haydutların darbelerinden ustaca kaçınmayı unutmayın. Savaşmanın yolu budur, ancak gerektiğinde gücü korumak ve bir sonraki savaş için enerji tasarrufu sağlamak için mühimmatı sıkıştırmaktan kaçınmalısınız. Kötülüğü göz açıp kapayıncaya kadar dondurmak, rakibi donmuş bir buzdağıyla etkisiz hale getirmenin harika bir yoludur. 


Superhero Apk indir


Kötü adamların arkanı dönüp sana saldırma şansı olacak mı? İmkansız çünkü bu en gelişmiş ve yenilmez hamle. Son teknoloji silah cephaneliği her zaman kasada saklanır. Bu değerli ve faydalı eşyaları takas etmek için her maçta kazandığınız parayı kullanın.


Superhero indir (MOD, Para / Elmas Hilesi)


Bir önceki android oyun DoubleClutch 2 Basketball APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar