Blitzkrieg Fire Full Tam Sürüm MOD APK [v1.000]

Puan: 5.00 (Oylar: 2)
Blitzkrieg Fire Full Tam Sürüm MOD APK [v1.000] 1 Blitzkrieg Fire Full Tam Sürüm MOD APK [v1.000] 2 Blitzkrieg Fire Full Tam Sürüm MOD APK [v1.000] 3 Blitzkrieg Fire Full Tam Sürüm MOD APK [v1.000] 4 Blitzkrieg Fire Full Tam Sürüm MOD APK [v1.000] 5 Blitzkrieg Fire Full Tam Sürüm MOD APK [v1.000] 6

Blitzkrieg Fire Full Tam Sürüm MOD APK [1.000] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. İkinci Dünya Savaşı'nın Avrupa ve Kuzey Afrika topraklarında geçen sıra tabanlı stratejik bir savaş oyunudur.


Blitzkrieg Fire 1.00 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Full - Tam Sürüm. 49,99 TL değerinde olan bu oyun bedava
Oyuncular, 2. Dünya Savaşı savaşlarından esinlenen heyecan verici bir strateji oyunu olan Blitzkrieg Fire'ı deneyimleyecekler . Ünlü olaylara katılan ve zorluğu kendilerine göre özelleştiren iki karşıt tarafın generallerine dönüştürülecekler. Aynı zamanda, düşmanın saldırısını gördüğünüzde tamamen gerçekçi bir deneyim getiriyor ve savaş efektleri hayranlık uyandırıyor.


Blitzkrieg Fire v1.00 MOD APK


Oyuncular, II. Dünya Savaşı'ndan ilham alan ve Blitzkrieg Fire'a tamamen entegre edilmiş birçok seviye bulacaklar. Oyuncular, hem müttefiklerin hem de eksenlerin uçaklarını veya ordularını kesinlikle çarpıcı ateş ve patlama efektleriyle birbirlerine saldırdıklarını görebilecekler. Aynı zamanda oyuncuların bu oyunda deneyimledikleri arayüz iki role ayrılmıştır ve her rolün oyuncuların dikkat etmesi gereken sorumlulukları vardır.


Blitzkrieg Fire Full Apk


Sol tarafta, oyuncu olası bir tarihi ve gerçek yaşam konumunun bir haritasını bulacaktır. Oyuncular, savaşa katılan iki fraksiyonun iki ana rengini gözlemleyecekler. Yukarıda, hızlı ve doğru bir şekilde sıraya girmek için bu konumlarda konuşlanmış birlik türlerini de biliyorsunuz. Sağ taraf, oyun ekranında düşman ve ulaşma hedefiniz hakkında bilgi edinmenize yardımcı olmak için oyuncuya bilgi rolünü üstlenecektir.


Blitzkrieg Fire Tam Sürüm apk


Oyuncular, iki farklı rol, müttefik veya eksen ile savaşa katılırken tamamen farklı iki rolü deneyimleyecekler. Her iki tarafta da haritanın sol tarafında görebileceğiniz belirli miktarda birlik bulunur. Oradan, taktiklerinize bağlı olarak ordularınıza özel emirler verecek ve her iki tarafın da tamamen farklı bir hedefi hedeflediğinden emin olacaksınız. Yani her fraksiyon oyunculara farklı bir deneyim getiriyor.


Blitzkrieg Fire Hile Apk


Ekranın sağ tarafında uçağın saldırı atışlarını veya sesini göreceksiniz ve maçın ilerleyişi ile ilgili bilgiler canlı olarak bildiriliyor. Birliklerin kontrolü, belirli bir yer seçeceğiniz ve bomba atma, çıkarma ordusu, donanma ve daha birçok komut gibi kullanmak istediğiniz birlik türünü seçeceğiniz için zahmetsizdir. Oradan, seviyede ilerlediğinizden ve kademeli olarak o seviyenin hedefine doğru ilerlediğinizden emin olun.


Blitzkrieg Fire Apk indir


Yukarıda bahsedildiği gibi, oyuncuların deneyimlemesi için Blitzkrieg Fire'da görünen ünlü savaşları bulacaksınız. Oyuncuların bulduğu kampanya sayısı, aynı adı taşıyan savaş, Polonya'nın işgali ve hatta İngiltere'de gerçekleşen savaş gibi 19 farklı görevi içeriyor. Ancak katılmak istediğiniz grubu ve meydan okumak istediğiniz AI'nın zorluk seviyesini seçebileceğiniz için işler burada bitmiyor.


Blitzkrieg Fire Son Sürüm apk


Bir strateji oyunu ile karakterize edilen oyuncular, farklı hedefler bulacaklar. Bu sadece bir tarafın diğerini yok etmesi değil, her iki tarafın da kendi amacı var. Özellikle İtalya'daki harekât için Müttefikler grubu, belirli bir zamanda üç kritik noktayı işgal etmekten sorumlu olacak: Roma, Napoli ve Bologna. Eksen fraksiyonunun aksine, oyuncu Kasım 1944'e kadar hayatta kalmaya çalışmak zorunda kalıyor.


Blitzkrieg Fire indir (MOD, Full - Tam Sürüm)


Bir önceki android oyun Merge Plants – Bitkiler ve Zombi Savaşları APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 2 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar