Hide Online Mermi Hileli MOD APK [v4.9.3]

Puan: 4.25 (Oylar: 4)
Hide Online Mermi Hileli MOD APK [v4.9.3] 1 Hide Online Mermi Hileli MOD APK [v4.9.3] 2 Hide Online Mermi Hileli MOD APK [v4.9.3] 3 Hide Online Mermi Hileli MOD APK [v4.9.3] 4 Hide Online Mermi Hileli MOD APK [v4.9.3] 5 Hide Online Mermi Hileli MOD APK [v4.9.3] 6

Hide Online Mermi Hileli MOD APK [4.9.3] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Popüler Nesne Avı türünde bağımlılık yapan ve heyecan verici çok oyunculu bir Hide and Seek aksiyon-nişancı oyunu.


Hide Online 4.9.3 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sonsuz suçlamalar (el bombaları ve hayvana dönüşme boşa gitmez);
  2. Nesneleri vurmaktan hasar almazsınız;
  3. Maçın bitiminden sonra reklam ekranı kaldırıldı;
  4. Oyuna başladıktan sonra, sonsuz cephaneyi (yeniden yüklemeden ateş etme) açabilen menü modunu açmak için sol üstteki yuvarlak düğmeye tıklayın.
Nitekim çocukluğunuz boyunca arkadaşlarınızla saklambaç oynamaya çalıştınız. Aslında, her farklı bölgede, oyunun kuralları belirli bir özelliğe sahip olacak, ancak yine de bir bulucu olacak ve kalan oyuncuların kaçması gerekecek. Öğrenmelerine izin verirlerse, kesinlikle bir miktar cezaya çarptırılırlar. Bu oyun oyunculara çeviklik, iyi mantık ve sebatlı bir ruh verir.


Hide Online v4.9.3 MOD APK


Daha sonra şehrin çocuklar için oyun alanı haline gelemeyecek kadar güvenli alanları kalmayınca oyun epeyce yerini aldı. Çocuklar artık sadece evde oturmanın ve yüksek teknoloji ürünü eğlence ürünlerinin tadını çıkarıyor. Bu yüzden saklanma ve arama oyunu çok eski hale geldi. Ancak HitRock Games öyle düşünmüyor; hala bu efsanevi oyunun eğlencesini biraz korumak istiyorlar. Hide Online - Hunters vs. Props en çok tercih edilen ürünlerden biridir. Bir kez denediğinizde bu oyunun ne kadar eğlenceli ve bağımlılık yapıcı olduğunu göreceksiniz.


Hide Online 4.9.3 Para Hile Apk


Oyun, modern bir nişancı ile geçerli oyun kuralları ve saklambaç oyunu arasında iyi bir işbirliğidir. Bu, basit bir saklambaç oyunu için, arayanların onları saklayan ve tutuklayanların yerini bulmaya çalışacağı anlamına gelir. "Hide Online" size küçük bir kural verecek, onları bulursanız, saklananları vuracaksınız. Rakibi kazanmak oyunu kazanır.


Hide Online Hile Apk


Ve bugün diğer popüler atıcılar gibi, "Hide Online - Hunters vs. Props" oyunculara tam bir 3D grafikler sunuyor. Ancak kanlı ve gergin silahlı çatışmalara önem veren çok ciddi bir karakter oluşumu türü değildir. Bu oyun sadece eğlenceyi artırıyor, bu yüzden karakterler de biraz çeşitlenecek şekilde tasarlandı, bu da onu eğlenceli hale getiriyor. Savaş sahnesi, aynı zamanda, saklanacak birçok odanın bulunduğu binalar, restoranlar, okullar gibi ortak yerlerdir. Dostça şekillendirmeye paralel olarak oyunun rengi de çok koyu değil, açık ve parlak. Çekim sahneleri de çok şiddetli değil.


Hide Online apk para Hilesi Android oyun Club


Popüler Nesne Avı türü oldukça popülerdi ve kurallar da benim tarafımdan popüler hale getirildi. Genel olarak, "Hide Online - Avcılara Karşı Sahne" de oyuncular, yalnızca oyunun başında seçimlerine bağlı olarak iki farklı role dönüştürülecektir. Oyuncu aramayı seviyorsa, el silahları ve arama araçlarıyla bir Avcı olmayı seçecektir. Ayrıca, Sahne Donanımları sadece engellerin arkasına saklanmadığı için çok fazla mantık yürütmek zorunda kalacaklar.


Hide Online nasıl para kazanılır


Sık sık saklanan insanların silahları olmayacak ve süre dolana kadar kaçmaları gerekecek, kazanacaklar. Saldıramadıkları için çeşitli dönüşümlerle donatılmışlardır. Aksesuarlar sandalye, kutu, fincan ve hatta tuvalet tavası gibi istedikleri her şeye dönüşebilir. Onları bulmak için son derece hassas ve çevik olmaları, saklanan insanların nerede olduğunu görmek için olay yerindeki düzensizlikleri bulmaları gerekecek. Hem yetişkinler hem de çocuklar bunun gibi çok oyunculu bir oyunda oynayabilir.


Hide Online İndir (Sınırsız Mermi Hilesi)


Bir önceki android oyun Benim Konuşan Angelam 2 APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 4 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar