Strike Force Heroes Mega Hileli MOD APK [v1.1.4]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Strike Force Heroes Mega Hileli MOD APK [v1.1.4] 1 Strike Force Heroes Mega Hileli MOD APK [v1.1.4] 2 Strike Force Heroes Mega Hileli MOD APK [v1.1.4] 3 Strike Force Heroes Mega Hileli MOD APK [v1.1.4] 4 Strike Force Heroes Mega Hileli MOD APK [v1.1.4] 5 Strike Force Heroes Mega Hileli MOD APK [v1.1.4] 6

Strike Force Heroes Mega Hileli MOD APK [1.1.4] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Yıkılabilir bir ortama sahip gerçekçi grafikler, çeşitli eylemler yoluyla oyuncular için sürükleyici bir oyun deneyimi yaratır.


Strike Force Heroes 1.1.4 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız Para Hilesi
  2. Sınırsız El Bombası
  3. Sınırsız Sağlık
  4. Reklamsız
Strike Force Heroes, insanlara mobil platformlar için sayısız oyun modu ve FPS türünün yeni konseptlerini getirecek. Aynı zamanda, oyuncuların modern savaşların heyecan verici anlarına kapılmaları için birden fazla sunucuya veya lobiye sahip bir MMO'dur. Ayrıca, herkesin deneyimini yeni zirvelere çıkarmak ve tüm içeriğiyle onlara en iyi anları yaşatmak için yeni oyun modlarını düzenli olarak güncelleyecektir.


Strike Force Heroes v1.1.4 MOD APK


Strike Force Heroes, bir maçtaki her şeyin eğlencenin zirvesi olduğu aynı türdeki diğer oyunlara kıyasla tamamen yeni bir FPS oyunu sunuyor. Oyuncular ayrıca birinci şahıs aracılığıyla zevkli duyguların tadını çıkaracaklar veya üstün grafik teknolojisine hayran kalacaklar. En iyi şey, oyuncuların kişisel savaş performansı için her öğeden en iyi şekilde yararlanmanın keyfini çıkarabileceği yok edilebilir ortamdır.


Strike Force Heroes Para Hilesi


Oynanışı veya oyuncunun temposunu değiştirdiği için oyun modlarının tamamı ilgi çekici ve mizah dolu. İçeriğe bağlı olarak, oyunun kuralları veya oyuncunun hedefleri önemli ölçüde değişecek ve bu da ödül sistemini veya herkesin deneyimini önemli ölçüde etkileyecektir. Yeni modlar genellikle özel etkinlikler veya durumlar sırasında ortaya çıkar ve insanları katılmaya teşvik etmek için birçok ek ödül sunar.


Strike Force Heroes El Bombası Hilesi


Oyun modlarının çeşitliliğinin yanı sıra, her maçın içindeki ortam gerçekçi ve kapsamlı etkileşime sahip. Oyuncular ayrıca kazanmak için arkadaşlarıyla birlikte birçok yaratıcı ve eğlenceli taktik uygulamak için bunları kullanabilirler. Bunun da ötesinde, dövüş boyunca gerçekçilik yaratmak için birkaç şey yok edilebilirken, aynı zamanda her oyuncunun hareketlerine dayalı patlayıcı bir atmosfer yaratıyor.


Strike Force Heroes Sağlık Hilesi


Strike Force Heroes, herkese en iyi FPS deneyimini yaşatmak için mutlak esneklik sunan etkileyici kontrol sistemiyle de tanınır. Sadece bu değil, kontrol sistemi, oyuncuların en fazla doğruluk veya ferahlık hissine sahip olmaları için birçok yeni otomatik özelliği entegre edecek. Tabii ki, her şey, rahat arayan veya olağanüstü manevralar yapan insanlar için kapsamlı bir kişiselleştirmeye sahiptir.


Strike Force Heroes Hile Apk


Oyunun silah sistemi zengin ve canlı çünkü hepsi oyuncunun duygularını çeşitlendirmek için modern savaş alanı konseptlerine dayanıyor. Her silah türünün savaş alanında çeşitli etkileri veya rolleri vardır ve genellikle özel anlarda birçok etkileyici özellik sergilerler. Oyuncular ayrıca, birden fazla ortamda savaş yeteneklerini en üst düzeye çıkarmak için en sevdikleri silahları özelleştirebilirler.


Strike Force Heroes Apk indir


Strike Force Heroes'un ek oyun modlarında, Battle Royale modu, oyuncuların arkadaşlarıyla eğlenmesi için göze çarpan ve en etkileyici moddur. İçeriği, oyuncuyu ortamdaki her rastgele öğeden yararlanmaya ve şiddetli savaşlarda diğer oyunculara karşı karşıya gelirken hayatta kalan son kişi olmaya zorlar. Her şeyden önce, BR'deki kontrol mekanizması, oyuncuların tüm gizli potansiyellerin keyfini çıkarması için birçok çekici değişikliğe sahiptir.


Strike Force Heroes Apk Son Sürüm


Strike Force Heroes, oynanışı ve özel günlerdeki ekstraları sayesinde en eğlenceli ve ilgi çekici FPS oyunlarından biridir. Ayrıca, arkadaşlarıyla kaotik savaşlara daldığında her kişinin deneyimini geliştirmek için canlı ve gerçekçi bir grafik sistemi sunar.Oyuncuların sayısız savaşta arkadaşlarıyla büyülenmenin tüm zirvesini yaşamaları için ilgi çekici FPS faktörlerine sahip patlayıcı ve saf kaotik bir oyun.


Strike Force Heroes indir (MOD, Sınırsız Sağlık / Para Hilesi)


Bir önceki android oyun Exile Desert Survival RPG APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar