Real Driving School Para Hileli MOD APK [v1.10.28]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Real Driving School Para Hileli MOD APK [v1.10.28] 1 Real Driving School Para Hileli MOD APK [v1.10.28] 2 Real Driving School Para Hileli MOD APK [v1.10.28] 3 Real Driving School Para Hileli MOD APK [v1.10.28] 4 Real Driving School Para Hileli MOD APK [v1.10.28] 5 Real Driving School Para Hileli MOD APK [v1.10.28] 6

Real Driving School Para Hileli MOD APK [1.10.28] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Çarpıcı grafikler ve gerçekçi fizik ile araba park etme simülasyon oyunu.


Real Driving School 1.10.28 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız Para Hilesi
Real Driving School, sürüşü gerçekten seven ancak doğrudan deneyimleme fırsatı olmayanlar veya daha fazla beceri geliştirmek isteyenler için heyecan verici bir araba sürüş simülasyon oyunudur. Arabanızı tamamen yeni bir arayüzde sürün. Üretici Qizz tarafından piyasaya sürülen bu oyun size harika bir deneyim yaşatır. Bu oyunu daha iyi anlamak için aşağıda daha fazla bilgi için bizi izlemeye devam edin.


Real Driving School v1.10.28 MOD APK


Bu heyecan verici ve yeni içeriğe sahip bir oyundur. Hem eğlenceli bir oyun niteliğinde hem de profesyonel bir sürüş eğitimi uygulamasının temelini oluşturuyor. En iyi 3D sürüş simülatör oyunlarından biridir ve piyasaya sürülmesinden bu yana, dünyanın her yerinden çoğu oyuncudan geniş indirmeler ve eleştiriler aldı. Bu oyunun sunduğu güzel şey, çok çeşitli ve renkli araçlar sunmasıdır. Ayrıca oyun aynı zamanda tam yapısı ve her bir işlevi de dahil olmak üzere gerçek hayattan bir araba gibi gerçekçi bir şekilde simüle eder. Profesyonel bir sürücü olmak için araba kullanmayı öğrenmenize yardımcı olan öğreticilerle birlikte gelir.


Real Driving School Para Hilesi


Oyuna başlamadan önce beğendiğiniz bir arabayı seçebilirsiniz. Ardından, oyun sizi büyük bir otoparka götürecek. Arabanızın sürücü koltuğunda oturduğunuzu hayal edin ve ardından ekran arayüzünde beliren, sola ve sağa dönüş, araba kornası ve özel direksiyon simidi gibi kısayol düğmeleriyle arabanın yönünü kontrol edin. Ardından, dikiz aynasını kontrol edin ve bu araç için uygun elektrik seviyelerini ayarlayın. 


Real Driving School Araba Hilesi


Hareket etme sürecinde oyunun gerekliliklerini yerine getirirseniz ve aracınıza zarar vermezseniz XP ve para kazanırsınız. Arabanızı yükseltmek veya daha fazla yeni araba toplamak için kullanın.


Real Driving School Apk İndir


Real Driving School'da yanlışlıkla engellere veya başka bir araca çarptığınızda sirenler çalar. Ayrıca, aracınızın üzerindeki parçalar hasarlı özelliklere sahipse, sistem size bildirimde bulunarak anında onarımını yapmanızı sağlar. Yaklaşık 50 seviye ile basitten son derece karmaşık deneyimlere katılacaksınız ve sizi birçok acil durumu çözmek için belirli kararlar almaya zorlayacak.


Real driving school Android oyun CLUB


Real Driving School, çekici özellikleri ve yüksek kaliteli grafik tasarımı ile takdir edilmektedir. Oyunculara mümkün olan en iyi deneyimi sunmak için 3D görüntülerle. Çeşitli araziler sunmak, oyuncuların uzun oyun sırasında can sıkıntısını azaltmasına da yardımcı olur. Ayrıca ses efektleri her ayrıntıyı son derece etkili bir şekilde anlatarak bu oyunda gerçekçiliği artırıyor.


Real Driving School Hile Apk


Real Driving School, herhangi bir görevi olmayan bir oyundur; Oyun esas olarak size profesyonel olarak nasıl araba kullanacağınızı öğretir. Basit, anlaşılması kolay öğretici içeriğin yanı sıra tamamen yeni özellikler sayesinde oyun neredeyse her yaş haritasını fethedecek gibi görünüyor. Yüksek kaliteli bir fantezi park etme oyunu arıyorsanız, sizi hayal kırıklığına uğratmayacağı garanti edilen bu oyunu hemen seçin.


Real Driving School İndir (MOD, Sınırsız Para Hilesi)


Bir önceki android oyun Ultimate Truck Simulator APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar