Butchero Hileli MOD APK [v7.6.00]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Butchero Hileli MOD APK [v7.6.00] 1 Butchero Hileli MOD APK [v7.6.00] 2 Butchero Hileli MOD APK [v7.6.00] 3 Butchero Hileli MOD APK [v7.6.00] 4 Butchero Hileli MOD APK [v7.6.00] 5 Butchero Hileli MOD APK [v7.6.00] 6

Butchero Hileli MOD APK [7.6.00] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Oyuncular, çağın en güçlü silahlarını toplamak ve kullanmak için savaşçılarını her farklı seviyede yükseltmek zorunda kalacaklar.


Butchero 7.6.00 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. GOD MODE
Butchero, bugün mevcut olan en son video oyunudur. Oyuncunun krallığın büyük kahramanı olarak en yüksek unvana tırmanabileceği yeni bir dünya gibidir. Burada kimse seni engelleyemez, hiçbir şey seni durduramaz. Ancak oyuncular, güzel krallığı ele geçirmek için zafer listesine, en yüksek kahramanlık tahtına çıkmak için korkunç canavarlarla, vahşi hayvanlarla ellerinden gelenin en iyisini yapmalıdır. Büyük krallığı ele geçirerek krallığı yönetme gücüne sahip olduğunuzu kanıtlamak için canavarları ortadan kaldıracaksınız. Oyuncu ne kadar çok çaba harcarsa, yolculuğunda o kadar ileri gider ve saf gazap ve öfke gibi düşmanların üstesinden gelir. Gelin tüm bu zorlu zorlukların üstesinden gelin ve üstesinden gelin.


Butchero v7.6.00 MOD APK


Butchero oyununun benzersiz RPG mekaniği, farklı seviyelere bağlı olarak süreç sürekli değişeceği için oyuncuyu asla sıkmayacak. Çok sayıda düşmanın üstesinden gelmek için net hedefler belirlememiz gereken her çaba, önceki girişimler gibi olmayacak. Böylece oyuncu, edindiği yetenekleri yeni ve daha etkili bir şekilde birleştirerek her zaman yeni bir adrenalin akışı alacaktır. Seviyelerdeki yeni hava akışı değişikliği oyunu daha çekici hale getirecek; her seviyedeki cazibe bizim harika özelliklerimizdir. Oyuncunun çabaları, bu oyunun zaferi için belirleyici faktör olacaktır.


Butchero Para Hilesi


Oyuncular kendi savaşçılarını seçecekler. Oyunu oynamak için iki karakter kullanabilirsiniz: Butchero – benzersiz bir güce ve hayatta kalma arzusuna sahip güçlü ve asil bir göçebe veya belki de Liv – hızlı saldırılara ve tartışmasız silah ustalığına sahip güzel bir savaşçı prenses. Oyunda oynayabilmek için ikisi arasında seçim yapma hakkına sahip olacaksınız. Oyunda bulunan karakterlerin seçimi, oyunun ilgisini kaybetmesine neden olmayacak, ancak bu oyunu daha uyumlu hale getirecek, oyunun doğal özelliklerini kaybetmeyecek.


Butchero Altın Hilesi


Oyuncular, çağın en güçlü silahlarını toplamak ve kullanmak için savaşçılarını her farklı seviyede yükseltmek zorunda kalacaklar. Bu sizi her zamankinden daha güçlü ve daha güçlü yapacak. Savaşçılarınızı ruhlarla donatın, bu da oyuna dramatik bir çekişme katıyor. Savaşçılarınızı geniş kapsamlı saldırılardan korumak için en güçlü zırhı kullanarak ekibinizin savaşçılarını dayanışma içinde bir araya getirme rolünü üstleneceksiniz. Oyunun farklı özellikleri için ek güçlendirmeler sağlamak için karakterinizi bir enerji halkası ile donatmanız gerekir. Oyuncular, savaşçılarını güçlendirmek ve uzun mesafeli savaşlarda başarılı olmak için oyun kütüphanesindeki muskaları kullanabilirler. Özelliklerini geliştirmek için öğeleri birleştirin, sandıklardan alabileceğiniz parşömenleri kullanarak ekipmanınızı yükseltin.


Butchero hile apk


Ayrıca yetenek de oyunu bu kadar çekici kılan faktörlerden biri, bu yüzden oyuncuların savaşçılarının yeteneklerini arttırmaları gerekiyor. Savaşta daha iyi dayanıklılık için her savaşçının sağlığını en üst düzeye çıkaralım, düşmanları daha hızlı ve daha etkili bir şekilde yenmek için saldırı istatistiklerini artıralım. Seviyeleri daha hızlı geçerek ekstra XP puanları almak için yetenek ödülleri zamanı kazanalım, her denemenin başında daha fazla beceri için önsezi yeteneğini geliştirelim.


Butchero apk indir


Basit kontroller, tek elle oynamaya, oyuncunun karakterini kontrol etme esnekliğine izin verir. Oyun, her savaşın başında ayrıntılı talimatlara, anlaşılması kolay, kısa, özlü bir dille talimatlara sahip olacaktır. Karakteri çok fazla zaman almadan kolayca hareket ettirmeye yardımcı olmak için aşırı hantal tuş vuruşları olmadan basit kontroller. Savaşta ek ödüller almak, oyuncunun başarı şansını artıracaktır. Her seviyenin büyük bir ödülü olacak ve seviyelerde özel özellikler de görünebilir; oyuncular oyunu fethetmek için bu ödülleri yakalamalıdır. Sandıkları sık sık canlı bir şekilde madeni para, elmas veya ekipmanla ücretsiz olarak açacaksınız. Eşsiz patron dövüşleri ve bir sürü düşmanın ilginç özellikleri var.


Butchero hile nasıl yüklenir


Görüntü çok canlı tasarlanmış, çok ayrıntılı değil, bu nedenle oyuncunun gözlerine çok iyi uyuyor ve oyunu daha çekici hale getiriyor. Uyumlu renk olağanüstü bir cazibe olacak. Renklerin ve görüntülerin kombinasyonu, mükemmel bağlantıyı oluşturarak oyuncuların yavaş yavaş basitleşmesini ve kafalarının karışmamasını sağlar. Bu sayede oyun, aynı dönemin diğer oyunlarından sıyrıldı. Sonuç olarak, oyunun içeriği ve arayüzü her alanda oldukça mükemmel. Bize heyecan ve bu oyunu sevdirmeyi vaat eden bu ilginç şeyi birlikte keşfedelim.


Butchero İndir (MOD, Tanrı Modu)


Bir önceki android oyun Mobile Soccer League APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar