Combat Shooter 2 Hileli MOD APK [v2.6]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Combat Shooter 2 Hileli MOD APK [v2.6] 1 Combat Shooter 2 Hileli MOD APK [v2.6] 2 Combat Shooter 2 Hileli MOD APK [v2.6] 3 Combat Shooter 2 Hileli MOD APK [v2.6] 4 Combat Shooter 2 Hileli MOD APK [v2.6] 5 Combat Shooter 2 Hileli MOD APK [v2.6] 6

Combat Shooter 2 Hileli MOD APK [2.6] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Bu oyun ile internete erişiminiz olmasa bile savaşlara girebiliyorsunuz ve etrafınızda dolaşan düşmanları yok etmek için çevrimdışı oynamaya devam edebiliyorsunuz.


Combat Shooter 2 2.6 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Dumb Enemy. Oyunu açarken interneti kapatın.
Combat Shooter 2, 2020'de piyasaya sürülen yeni bir fps atış oyunudur. Şiddetli terörist saldırılarla, takım arkadaşlarınızı korumak için düşmanları vurmak için silah kullanacaksınız. Bu düşmanlar sizi bombalayacak, bu yüzden tekrar vurulmamak için keskin nişancıyı onlara doğrultmalısınız.


Combat Shooter 2 v2.6 MOD APK


Aksiyon oyunları çekmeyi seviyorsanız, Combat Shooter 2 gereksinimlerinizi karşılamak için doğru oyundur. Ön saflardaki teröristleri ortadan kaldırmak için çeşitli silahlarla donatılacaksınız ve bir sonraki görevlerin kilidini açmak için arka arkaya birden fazla görevi yapmanız ve geçmeniz gerekecek. FPS atış görevlerine ek olarak, savaşların kahramanı olmak için üssü teröristlerden kurtarmanız gerekiyor.


Combat Shooter 2 Silah Hilesi


Bu oyun ile internete erişiminiz olmasa bile savaşlara girebiliyorsunuz ve etrafınızda dolaşan düşmanları yok etmek için çevrimdışı oynamaya devam edebiliyorsunuz. Ayrıca gerçekçi 3B ortam, oyunculara mümkün olan en gerçek deneyimi sunarak oyunun çekiciliğine katkıda bulunur.


Combat Shooter 2 Hile Apk


Keskin nişancılar, AK-47'ler, bombalar, el bombaları, mayınlar ve pompalı tüfekler gibi çeşitli gelişmiş silahlarla donanmış nihai keskin nişancı olacaksınız. Zorlu birinci şahıs nişancı çatışmalarında iyi düşünülmüş bir plan ve kesin doğruluk gerekir. Ayrıca oyun, tüm düşmanları yenmenize ve oyunun tüm hedeflerine ulaşmanıza izin vermek için sonsuz bir cephane kaynağı sağlayacaktır.


Combat Shooter 2 indir (MOD, Aptal Botlar)


Bir önceki android oyun Sqube Darkness APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar