Transport Manager Tycoon Hileli MOD APK [v0.1.77]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Transport Manager Tycoon Hileli MOD APK [v0.1.77] 1 Transport Manager Tycoon Hileli MOD APK [v0.1.77] 2 Transport Manager Tycoon Hileli MOD APK [v0.1.77] 3 Transport Manager Tycoon Hileli MOD APK [v0.1.77] 4 Transport Manager Tycoon Hileli MOD APK [v0.1.77] 5 Transport Manager Tycoon Hileli MOD APK [v0.1.77] 6

Transport Manager Tycoon Hileli MOD APK [0.1.77] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Çok sayıda uçağı depolayarak, kontrol kuleleri, pistler ve hangarlar inşa ederek ve ardından çeşitli ülkelerdeki şehirlere uçuş göndererek, havacılık tarihinin en işlek havalimanlarından birini oluşturmak mümkündür.


Transport Manager Tycoon 0.1.77 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Ücretsiz Ödül Hilesi

Affedersiniz, Sayın Belediye Başkanı, afedersiniz! Sakin, küçük bir kasabayı hareketli bir metropole dönüştürürseniz veya dünyanın en iyileriyle aynı seviyede bir havalimanı inşa ederseniz, şehrinizdeki insanlar size saygı duyacaktır. Transport Manager Tycoon oyununda ulaşım merkezinin sayısız hareketli parçasını iyi çalışır durumda tutmak için kullanılan prosedürlerin derinlemesine incelenmesi.


Transport Manager Tycoon v0.1.77 MOD APK


Transport Manager Tycoon, çok sayıda uçağı depolayarak, kontrol kuleleri, pistler ve hangarlar inşa ederek ve ardından çeşitli ülkelerdeki şehirlere uçuş göndererek, havacılık tarihinin en işlek havalimanlarından birini oluşturmak mümkündür. 


Transport Manager Tycoon Para Hilesi


Özgün yapıları genişletmek ve iyileştirmek, daha fazla ziyaretçi çekmek ve havalimanınızı dünyanın en uzak noktalarından bazılarına bağlamak için çok çalıştığınızda, bir zamanlar sessiz olan köyünüze dönüp onun hareketli bir şehre dönüşmesinden gurur duyabilirsiniz. 


Transport Manager Tycoon Altın Hilesi


Bu değişiklik özgüveninizi geliştirme potansiyeline sahiptir. Artık her zaman hayal ettiğiniz ideal ulaşım merkezini inşa edebilirsiniz. Bunu takiben, hem hava hem de kara taşımacılığı seçeneklerinden oluşan oldukça büyük bir filo oluşturmaya başlayabileceksiniz.


Transport Manager Tycoon Apk Hile


Oyuncunun şehri, oyun dünyasının en müreffeh ve kalabalık şehri haline geldi. Ayrıca oyun, üzerinde çalıştığınız tüm koleksiyonları bitirecek ve uçtuğunuz yerlerde keşfettiğiniz türünün tek örneği öğeleri geri getirecektir. 


Transport Manager Tycoon Apk indir


Oyuncular, tamamlanması gereken bir son tarihi olan görevlere katılabilirler; bu görevleri tamamlamaları karşılığında, türünün tek örneği ganimetlerle ödüllendirilirler. Davanızı ilerletmek için diğer devrimcilerle ve sizinle aynı şeylere inanan insanlarla birlikte çalışabilirler. 


Transport Manager Tycoon Apk Son Sürüm


Eğlenmek açısından rekabet etmediğimiz zamanlarda neredeyse her zaman birlikte daha iyi vakit geçiriyoruz. Gökyüzüne hakim olma hedeflerine ulaştıktan sonra uzaya sondalar gönderdiler. Bu kişi, gerçek bir kralı sürüden ayıran sınırsız hırsın bir örneğidir.


Transport Manager Tycoon indir (MOD, Ücretsiz Ödül Hilesi)


Bir önceki android oyun Factory World APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar