Stardew Valley Full Hilesiz APK [v1.5.6.52]

Puan: 4.05 (Oylar: 67)
Stardew Valley Full Hilesiz APK [v1.5.6.52] 1 Stardew Valley Full Hilesiz APK [v1.5.6.52] 2 Stardew Valley Full Hilesiz APK [v1.5.6.52] 3 Stardew Valley Full Hilesiz APK [v1.5.6.52] 4 Stardew Valley Full Hilesiz APK [v1.5.6.52] 5 Stardew Valley Full Hilesiz APK [v1.5.6.52] 6

Stardew Valley Full Hilesiz APK [1.5.6.52] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Kendinize yiyecek sağlayabilmek için kendi çiftliğinizi ve çiftlik hayvanlarınızı yetiştirmeniz gerekecek.


Stardew Valley 1.5.6.52 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Tek Parça Hilesiz

Stardew Valley - Kırsal kesimin modern teknolojinin pek çok kolaylığından mahrum kalacağını bilmesine rağmen, şehirde olduğu gibi modern bir yaşamın tadını çıkaramaz. Ancak bazen insanlar yorgun çalışma saatlerinden sonra dinlendirici saatlerin tadını çıkarmak için yine de huzurlu yerlere dönmek isterler. O yerde, kendinize yiyecek sağlayabilmek için kendi çiftliğinizi ve çiftlik hayvanlarınızı yetiştirmeniz gerekecek. Ancak hayat daha az streslidir ve çok fazla endişelenmenize gerek yoktur.


Stardew Valley v1.5.6.52 MOD APK


Stardew Valley, klasik çiftlikleri birleştiren bir RPG oyunudur. Yani, oyundaki tüm görevleri yerine getirmek için karakterinizi kontrol edebilirsiniz. Hay Day , Township , FarmVille 2 veya Farm Simulator 18 gibi hangi favori çiftlik oyunları RPG mevcut değildir. Ancak her kategorinin kendine has özellikleri vardır. Oyuncunun tercihlerine bağlıdır.


Stardew Valley Apk Dayı


Stardew Valley, iTunes listelerinde ilk 1 rol yapma oyununa girdi. Bir Çiftlik oyunu olmasına rağmen, oyuncu son derece özelleştirilebilir ve kişiselleştirilebilir. Ayrıca ConcernedApe tarafından oyunun yayın platformunda piyasaya sürülen ilk üründür. Grafikler oldukça basit ancak oynanış çekiciliği son zamanlarda pek çok oyuncunun dikkatini çekti. Ancak bu oyun açık dünya oyunları kategorisinde Altın Joysticklerin Atılım Ödülü Kazanan, 2017 Yılın Oyunu Adayı-BAFTA Oyunları gibi birçok ödül kazandı. Kalitesinden emin olabilirsiniz o zaman


Stardew Valley Apk ücretsiz


Oyunun içeriği, çok şey yaşayabileceğiniz ve onunla oynayabileceğiniz için son derece çeşitlidir. Üreticinin tanıtımı olarak, 50+ saatten fazla içeriğe sahiptir. Bu, böyle bir rol yapma çiftlik oyunu için oldukça uzun bir oyun süresidir. Bir gün onu beklemek için bir saat harcarsanız, sonuna kadar oynamayı bitirmek için yaklaşık iki ay bile.


Stardew Valley apk Türkçe


Stardew Valley'nin açık dünyasına girerken, hala pek çok şeyi keşfetmenize izin verilmiyor, sadece kurak bir bölgeye. O yerde fakir insanlar hayatın berbat halleri ile birlikte. Ama en iyi araçlara ve bilgi zengine sahipsin, burayı kaynaklar açısından zengin bir diyara dönüştürecek kadar. Mevsimlik mahsullere ek olarak, hayvancılık ve kümes hayvanlarını istediğiniz zaman yetiştirebilir ve stoklayabilirsiniz. Hızlıca kazanılan para miktarını hasat etmek ve maksimize etmek için çiftliğinizi mümkün olan en bilimsel şekilde tasarlamayı unutmayın.


Stardew Valley apk hilesiz


Oyun ayrıca sürükleyicidir çünkü karakterinizi istediğiniz gibi özelleştirebilirsiniz. Çiftçilerin göz, burun, ağız, saç gibi pek çok vücut parçasının yanı sıra değişim için çeşitli kıyafetleri vardır. Değiştirilebilir. Evi beğeninize göre dekore etmeyi unutmayın, çünkü saatlerce süren yorucu çalışmalardan sonra dinlenebileceğiniz bir yer olacaktır. Oyun ayrıca öğrenebilmeniz için 12 potansiyel aday sunuyor. 


Stardew Valley Apk Oyun İndir Club


Birine karşı hisleriniz varsa, hemen itiraf edin ve mutlu bir aile kurun. Bu, günümüz insanlarının kriterlerine göre mükemmel bir çiftlik simülasyon oyunu yarattı. Ayrıca gerçek bir köylü olduğunuzu kanıtlamak için mevsimlik festivallere ve köylülerin görevlerine de katılabilirsiniz. Gizemli mağaraları keşfedin, güçlü canavarlarla savaşın ve belli ki değerli hazineler kazanın. Yerel balık tutma noktaları ya da deniz kenarında yengeçler. Lezzetli yiyecekler oluşturmak için yiyecek veya esnaf ürünleri sağlamak için çiftlik ürünleri. Eğer futbol oyunlarını seviyorsanız kesinlikle dls 24 apk sayfamızı ziyaret etmelisiniz.


Stardew Valley'i İndirin


Bir önceki android oyun Airline Commander APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 67 Oylar ve 6 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
5
4 Yıldız
1
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0

"Stardew valley"

Yigit

1 yıl önce

ileriki guncellemeler geldiginde ilerlememizi kaybetmeden guncellenebiliyor mu?

"Stardew valley"

Kerim

1 yıl önce

Sorunsuz indirdim . Teşekkür ederim <3

"Stardew Walley"

aral

1 yıl önce

Güzel. İniyor şuan teşekkür ederim

"Ayşe Güler'e cevap"

admin

1 yıl önce

Merhaba Ayşe Hanım. Sitemizdeki apk lerin hiç birinde virüs yoktur. Binlerce oyuna virüs atılacak ne zamanımız ne enerjimiz var gerekte görmüyoruz. Siz reklama tıklayıp ordan bir apk dosyası indirdiyseniz onu bilemem.

"Stardew valley"

Ayşe Güler

1 yıl önce

Telefonuma virüs bulaştı gereksiz bildirimler gelip duruyor oyun güzel ama böyle şeylerle uğraşmayıp oyunu satın almanız daha mantıklı

"Stardew valley"

Zeynep Dila ÇOLAK

2 yıl önce

Yok daha yeni gördüm

Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar