Idle Island Tycoon Survival Mega Hileli MOD APK [v2.7.0]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Idle Island Tycoon Survival Mega Hileli MOD APK [v2.7.0] 1 Idle Island Tycoon Survival Mega Hileli MOD APK [v2.7.0] 2 Idle Island Tycoon Survival Mega Hileli MOD APK [v2.7.0] 3 Idle Island Tycoon Survival Mega Hileli MOD APK [v2.7.0] 4 Idle Island Tycoon Survival Mega Hileli MOD APK [v2.7.0] 5

Idle Island Tycoon Survival Mega Hileli MOD APK [2.7.0] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Oyun, yeni binalar inşa etmenize ve bu arazinin görünümünü değiştirmenize ihtiyaç duyuyor. Siparişlerin en hızlı şekilde tamamlanmasını sağlamak için lütfen işçi sayısını artırın.


Idle Island Tycoon Survival 2.7.0 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Elmas Hilesi
  2. Materyal Hilesi
Idle Island Tycoon Survival, oyuncuların bir adanın işleyişini yönetmesine, binalardan ürünler yaratmasına ve güzel adada ekonomiyi büyütmek için ticaret yapmasına olanak tanır. Oyuncular ayrıca gözlemlemek için birçok yeni ülkeye gidebilirler.


Idle Island Tycoon Survival v2.7.0 MOD APK


Idle Island Tycoon Survival, evler inşa etmek, adanın ekonomisini geliştirmek ve benzersiz keşif gezileri düzenlemek gibi heyecan verici aktiviteleri içeren deneyim sürümünü tamamlıyor. Issız adadaki zorlukların üstesinden gelme yolculuğu, mal üretme veya bina inşa etmeye karar verme konusunda daha fazla deneyim kazanmanıza yardımcı olacaktır. Sistem, inşa edilmesi gereken binaların bir listesini ve sürüm çıktığında daha eksiksiz hale getirmek için dükkanda birçok değişiklik sağlar.


Idle Island Tycoon Survival Para Hilesi


Deneyiminizi geliştirmek için daha iyi bir alan için Idle Island Tycoon: Survival, formdaki önemli özellikleri yükseltti. Güncellenen sürüm, hile önleme sistemi hakkında ilginç bir nokta sunacak. Bu değişiklikler sayesinde küresel liderlik tablosu daha adil bir rekabet alanı haline gelecek. Ayrıca görüntü öğelerinde karşılaşılan hatalar da büyük ölçüde iyileştirildi. Önemli bilgiler vurgulandığında oyunun ana ekranı daha çekici hale geliyor.


Idle Island Tycoon Survival Elmas Hilesi


Oyuncu, doğanın süpürmesinden sonra boş bir adada başlar. Idle Island Tycoon: Survival, oyuncuların adalarını oluşturmaları için gerekli araçları sağlar. Binalar, imalat, malzeme yönetimi, mal ithal etme ve siparişleri sevk etme gibi belirli görevler için kullanılacaktır. 


Idle Island Tycoon Survival Hile Apk


Ayrıca bir yönetici olarak adanın sakinlerine her gün yiyecek sağlanmasını sağlamanız gerekecek. Sistem, adadaki üyelerin durumunu görüntülemek için normal ve dolu olmak üzere üç açlık seviyesine ayrılmıştır.


Idle Island Tycoon Survival Apk indir


Birçok farklı yerden gelen siparişler sizin resmi gelir kaynağınız olacaktır. Idle Island Tycoon: Survival'daki her ada, mal üreterek ve siparişleri toplayarak ve yerine getirerek aktif kalacaktır. Kasaları tamamlamanız için trenler belirli bir süre duracaktır. Yiyecek biriktirme ve ticaret yapma süreci sizi hızla zengin edecek. Oyuncunun ada için bir kalkınma planı oluşturmasına yardımcı olmak için çeşitli geziler düzenlenir.


Idle Island Tycoon Survival Altın Hilesi


Idle Island Tycoon: Survival, inşaat, üretim ve ticaret gibi aktivitelerin yanı sıra, oyuncuların seyahat etmekten keyif alması için mükemmel koşullar da geliştiriyor. Birçok komşu ada, gezilerinizin her birinin hedefi olacaktır. Listedeki binaların belirli bir süre içerisinde tamamlanması gerekiyor. Her binanın bir işlevi vardır ve mal üretebilirsiniz. Oyuncular, adanızı yönetme ve ünlü bir şehre dönüştürme yeteneklerini geliştiriyor!


Idle Island Tycoon Survival indir (MOD, Elmas Hilesi)


Bir önceki android oyun Bus Simulator Ultimate APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar