Bus Simulator Ultimate Altın Hileli MOD APK [v2.0.6]

Puan: 4.62 (Oylar: 8)
Bus Simulator Ultimate Altın Hileli MOD APK [v2.0.6] 1 Bus Simulator Ultimate Altın Hileli MOD APK [v2.0.6] 2 Bus Simulator Ultimate Altın Hileli MOD APK [v2.0.6] 3 Bus Simulator Ultimate Altın Hileli MOD APK [v2.0.6] 4 Bus Simulator Ultimate Altın Hileli MOD APK [v2.0.6] 5

Bus Simulator Ultimate Altın Hileli MOD APK [2.0.6] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Telefonunuzda gerçekçi bir otobüs sürüş deneyimi


Bus Simulator Ultimate 2.0.6 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız Para Hilesi

Bus Simulator Ultimate, başka ilginç oyunlar çıkaran bir geliştirici olan Zuuks Games'in yeni çıkan bir otobüs oyunudur. Bu şirket tarafından yayınlanan bir diğer ilginç oyun ise Truck Simulator 2018. Bu yeni otobüs simülatöründe sizi pek çok ilginç şey bekliyor. Bu oyunda tamamen gerçekçi otobüs sürüşünü ve rotalarını deneyimleyin.


Bus Simulator Ultimate v2.0.6 MOD APK


Türkiye, İspanya, Brezilya, Rusya, Almanya ve daha fazlasına yayılan bu oyunun gerçekçi şehir haritalarını keşfedin. Hiç kendi otobüs şirketiniz olmasını düşündünüz mü? Bu muhteşem oyunda bir tane kurabilirsiniz. Tarihin en büyük otobüs şirketini kurmak için şimdi oyunu indirin.


Bus Simulator Ultimate 2.0.6 APK Para Hilesi


Bus Simulator Ultimate, gerçekçi özellikleri deneyimlemek için herhangi bir mobil cihazda oynayabileceğiniz bir oyundur. Oyun, sahip olduğu tüm özellikler sayesinde süper ilginç. Bu özellikler aşağıda vurgulanmıştır.


Bus Simulator Ultimate 2.0.6 Apk Hile


Farklı yerlerde ofisler: Büyük bir otobüs şirketine sahip olmak için dünyanın farklı yerlerinde ofislere ihtiyacınız olacak. İlginçtir ki, bunu bu oyunda yapabilirsiniz. Sunduğu çok oyunculu ligin keyfini çıkarın. Bu, gerçekleştirilecek pek çok aktiviteye sahip ilgi çekici bir oyundur.


Bus Simulator Ultimate 2.0.6 Altın Hilesi


Gerçekçi Tepkiler bu oyundaki tüm yolcularınız, onları gidecekleri yere götürürken gerçekçi ve sosyal tepkiler verecek. Yolcular da sizin için yorum bırakacak. Bu nedenle, onlara en iyi hizmeti vermeniz gerekir. Bus Simulator Ultimate, otobüsler için gerçekçi iç mekanlar sunar ve 13 adede kadar tur otobüsü vardır.


Bus Simulator Ultimate 2.0.6 Apk Dayı


Otobüsünüzde çalabileceğiniz 250'den fazla radyo istasyonu var Hava durumu ve trafik sistemi gibi gerçekçi özellikler. Bunlar oyunu daha gerçekçi kılıyor. Özellikle uzun yolculuklarda yolcularınız için dinlenme alanı Kolay ve sezgisel kontroller, gerçekçi otobüs ve oyun ses efektleri


Bus Simulator Ultimate hile APK 2.06 Android oyun club


Farklı yerlerde ofisler: Büyük bir otobüs şirketine sahip olmak için dünyanın farklı yerlerinde ofislere ihtiyacınız olacak. İlginçtir ki, bunu bu oyunda yapabilirsiniz. Sunduğu çok oyunculu ligin keyfini çıkarın. Bu, gerçekleştirilecek pek çok aktiviteye sahip ilgi çekici bir oyundur.


Bus Simulator Ultimate 2.0.6 indir (MOD, Para Hilesi)


Bir önceki android oyun Harvest Town APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 8 Oylar ve 2 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
2
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0

"Truck simülatör ultimate"

31

1 yıl önce

Hile yap 1.1.8 teşekürler

"Bus simülatör ultimate"

Murat

2 yıl önce

Oyun ekranda sürekli dönüyor açılmıyor

Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar