Treasure Hunter Para Hileli MOD APK [v1.87]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Treasure Hunter Para Hileli MOD APK [v1.87] 1 Treasure Hunter Para Hileli MOD APK [v1.87] 2 Treasure Hunter Para Hileli MOD APK [v1.87] 3 Treasure Hunter Para Hileli MOD APK [v1.87] 4

Treasure Hunter Para Hileli MOD APK [1.87] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Aktivitelerinizin çoğu profesyonel bir madenci rolünde gerçekleştiğinde oyuncuya yeni bir deneyim getiriyor.


Treasure Hunter 1.87 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız Para Hilesi

Treasure Hunter, madencilik yaparken ve bu heyecan verici aktiviteden kendi hazinenizi oluştururken sizin için heyecan verici deneyimler yaratır. Her şeyden önce, her ekip üyesi ilkel bir kazma alacak ve çalışmalarına başlayacak. Kazıp daha fazla eşya kazandıktan sonra, modern makineler kazmaların yerini alacak. En önemli şey, bu anlamlı aktiviteye katılırken nasıl hissettiğinizdir. Kazılar ve madenler dünyasında en üretken olun!


Treasure Hunter v1.87 MOD APK


Sistem, Treasure Hunter'in belirli bir haritasını sunacak, böylece oyuncular madenle ilgili bilgileri veya tünellerin tam yerini hızlı bir şekilde belirleyebilecek. Oyuncular seçilen pozisyonu incelemeli ve işlemlerini dikkatli bir şekilde yapmalıdır. Unutulmaması gereken bir şey, mahzenin genişliğinin sizi bunalmış hissettireceğidir. 


Treasure Hunter Para Hilesi


Yerde olanlardan çok uzak olan bu karanlık yer birçok meşaleyle aydınlatılmıştı. Geri sayım sayacı, kilerinizin ne kadar süre çalıştığını hesaplayacak ve düşük oksijen seviyelerinde en erken uyarıyı verecektir.


Treasure Hunter Altın Hilesi


Hazine avcısında bir madencinin işi kazmak ve kazmaktır. Kendi yaşamlarını sürdürebilmeleri için her gün ortalama üretkenliğe ulaşmaları gerekir. Kazma için kazma ve kürek kullanmak verimlilik getirmeyecektir. 


Treasure Hunter Hile Apk


Oyunun ilerlemesini hemen karşılamak için yeni, daha profesyonel madencilik makineleri ve ekipmanları satın almak için büyük miktarda para ödemeniz gerekecek. Sanal klavye, karakterleri taşıma, kazma veya makineleri başlatma gibi tüm oyun içi etkinlikleri kontrol eder. Aralarından seçim yapabileceğiniz çok çeşitli desenleri içeren bir koleksiyon sunuyoruz.


Treasure Hunter Apk indir


Oyuncu, madenci düğmesini kontrol etmek için ekranı her değiştirdiğinde, karakter oyunda benzer bir işlem gerçekleştirecektir. Bu nedenle verimlilik, hızınıza da bağlıdır. İşi halletmek için daha fazla yere seyahat edin. Madencilik yeteneğinizi geliştirmeniz için size daha fazla fırsat veren belirli belirli olaylar gerçekleşir. Tamamlanması gereken görevler gelen kutunuzda organize edilecek; kontrol et ve yap!


Treasure Hunter Apk Son Sürüm


Oyuncuların hayatta kalabilmeleri ve sonraki günlere dayanabilmeleri için en önemli faktör, en profesyonel araç setine sahip olmanızdır. Hazine avcısı, aralarından seçim yapabileceğiniz birçok farklı araç şablonu sunar. Çapalar ve kürekler manuel olarak kazmanıza yardımcı olacaktır. Makinelerle elde edilen ürünlerin hacmini artırma fikri de uygun bir seçenektir. Ürünlerinizi bir iş gününden sonra satmak, kar etmenize yardımcı olacaktır. Size büyük ödüller gönderileceği için görevler de çok katkıda bulunur. Kazandığınız parayı yeni aletler satın almak ve mallarınızın üretildiği yeri geliştirmek için kullanın!


Treasure Hunter Elmas Hilesi


Hazine avcısı, birçok kullanıcının bir madenci işinin en özgün deneyimini yaşamasına yardımcı oldu. Bu zamanın tadını çıkarmanın birçok yolu var. Bunlardan biri favori aracınızı bulmak ve büyük hazineler yaratmaktır. unutma Çalışmanız, diğer işçilerle yarışta en üst sırayı fethetme yolculuğunu önemli ölçüde destekleyecektir. Oyuncular konumlarını değiştirebilir ve yolculuklarına devam etmek için farklı alanlara geçebilirler.


Treasure Hunter indir (MOD, Para Hilesi)


Bir önceki android oyun Ball on Rope APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar