Sift Heads Reborn Full Hileli MOD APK [v1.2.100]

Puan: 5.00 (Oylar: 2)
Sift Heads Reborn Full Hileli MOD APK [v1.2.100] 1 Sift Heads Reborn Full Hileli MOD APK [v1.2.100] 2 Sift Heads Reborn Full Hileli MOD APK [v1.2.100] 3 Sift Heads Reborn Full Hileli MOD APK [v1.2.100] 4

Sift Heads Reborn Full Hileli MOD APK [1.2.100] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Sosyal düzenin en güvenilir savunucusu olun.


Sift Heads Reborn 1.2.100 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Plus Kilitleri açık.
Gangsterler, ulusal düzeydeki suç çeteleri, giderek daha aktif hale geliyor. Kimseden korkmuyorlar ve gitgide daha da yaygınlaşıyorlar, eğer birileri yollarına çıkarsa masum insanları öldürüyorlar. Onlar bir avuç zulümdür ve kimse bu kötü zulmü durdurmaya cesaret edemez. Bu ulusal suçun önlenmesinde öncü olun, kötülükle savaşmak ve sosyal düzen ve güvenliği korumak için bir ekip oluşturun.


Sift Heads Reborn v1.2.100 MOD APK


Kuvvetleriniz yeterince güçlü değilse, birlikte savaşabilmek için Vinnie, Kiro ve Shorty ile işbirliği yapın. Bunun zor olduğu bilinse de vazgeçerlerse ortalığı birbirine katarlar ve birçok masum insan ölür. Sift Heads Reborn sizi bu heyecan verici suç savaşına götürecek. Şehirdeki maceralar ortaya çıkacak ve heyecanlar ortaya çıkacak.


Sift Heads Reborn Para Hilesi


Oyunculara her belirli alanda görevler atanacaktır. Ama ondan önce, belirli bir grup insanı toplamamız, her kişiye belirli bir iş vermemiz gerekiyor. Sift Heads Reborn size her şehirde küçük ve büyük kuytular ve kuytularla dolu bir harita sağlayacak, onları yok etmek için bu çetelerin her hareketini takip edin. Çok saldırganlarsa, suçlarını önlemek için doğrudan ateş edin.


Sift Heads Reborn Silah Hilesi


Oyun küçük zorluklardan büyük zorluklara geçecek ve seviye ne kadar yüksek olursa, zorluk o kadar kademeli olarak artacaktır. Sift Heads Reborn, irili ufaklı geniş bir silah yelpazesine sahiptir. Her türlü silah, düşmanı yok edebilmemizi sağlar. Kaçınılmaz olarak yaralanacağımız zamanlar olacak ve riski azaltmak ve onlar tarafından fark edilmemek için kendimize ilk yardım yapmayı öğrenelim.


Sift Heads Reborn Apk Hile


Sift Heads Reborn, yenilmez bir durumla karşılaşırsak kaçmamıza yardımcı olacak ek bir gizli beceriye sahip olacak. Kuvvetlerimiz sizi zorlu hedeflerden korumak için korunacaktır. Destansı çekim sahneleri gerçekleşecek ve masum insanları etkilememeye dikkat edin. 80'den fazla farklı büyük ve küçük görev, heyecan verici bir deneyim anları elde etmenize yardımcı olacaktır. Daha kapsamlı görevlerde savaşabilmek için atış becerilerinizi geliştirin. Eşsiz seslerle birlikte gerçekçi görüntülerin kullanılması bu oyunda yeni bir çığır açacak.


Sift Heads Reborn Apk indir


Bu sayede Sift Heads Reborn size hayatın farklı yönlerini gösterdi. Hayat kötülüğe, suç çetelerine karşı hareket edebilmek için senin gibi yeteneklere sahip olacak. Oyunda çok daha heyecan verici şeyler ve sürekli güncellenen ilgi çekici yerler olacak. Heyecan verici deneyimler yaşanacak ve zorluklar günden güne büyümenize yardımcı olacak. Kendiniz olun ve kötülüğe karşı savaşın, güçlerinizi onu yenmeye yönlendirin.


Sift Heads Reborn indir (MOD, Plus Kilidi Açık)


Bir önceki android oyun Spider Hero Superhero Fighting APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 2 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar