Flight Simulator 2018 FlyWings Hileli MOD APK [v2.2.7]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Flight Simulator 2018 FlyWings Hileli MOD APK [v2.2.7] 1 Flight Simulator 2018 FlyWings Hileli MOD APK [v2.2.7] 2 Flight Simulator 2018 FlyWings Hileli MOD APK [v2.2.7] 3 Flight Simulator 2018 FlyWings Hileli MOD APK [v2.2.7] 4 Flight Simulator 2018 FlyWings Hileli MOD APK [v2.2.7] 5 Flight Simulator 2018 FlyWings Hileli MOD APK [v2.2.7] 6

Flight Simulator 2018 FlyWings Hileli MOD APK [2.2.7] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Mobil cihazlar için uçuş simülasyonunun başyapıtıdır!


Flight Simulator 2018 FlyWings 2.2.7 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Tüm Uçakların kilitleri açıktır.
  2. Kilitler açık
Flight Simulator 2018 FlyWings, oyuncuların göz ardı edemeyeceğiniz fantastik bir dünyada etkileyici uçuşlar yapacağı bir simülasyon oyunudur. Oyun modlarının sayısı oldukça çeşitlidir ve oyuncunun ihtiyaçlarına uygundur. Aynı zamanda, tamamlamanız gereken heyecan verici özelliklere ve zorluklara sahip seviyeler var. Ayrıca kilidini açabileceğiniz uçak sayısı da kimsenin görmezden gelemeyeceği kadar çeşitli olacaktır.


Flight Simulator 2018 FlyWings v2.2.7 MOD APK


Flight Simulator 2018 FlyWings'te oyuncular, farklı uçak türlerini uçurarak büyüleyici ama zorlu bir oyun deneyimi yaşayacaklar. Her uçak tipi bir insan unsuru gerektirecek ve işlevleri de tamamen karmaşık hale gelecektir. Böylece, uçaktaki fonksiyon düğmelerini öğrenmek için bir eğitimden geçtiğinizde bu oyunun size verdiği hiçbir yönü görmezden gelemeyeceksiniz. Elbette bu oyunun getirdiği detaylı özelliklerden gözlerinizi alamayacaksınız.


Flight Simulator 2018 FlyWings Uçak Hilesi


Sola veya sağa nasıl gidileceğini, motoru nasıl çalıştıracağınızı ve diğer faktörleri bileceksiniz. Kontrolünüzün sonuçlarını gördükten sonra ilk uçuşunuza doğru yola çıkacaksınız. Simülasyon oyunlarında olduğu gibi kamera ikonlu buton ile görüş açınızı dilediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Bir görüş açısına karşılık gelen bir nokta göreceksiniz ve değişiklik yaparken deneyimde çeşitlilik bulabilirsiniz. Yani bu oyuncuların seveceği bir özellik.


Android Oyun club flight Sim 2018


Uçağın parçalarının biraz ısınmasını tamamladıktan sonra, Flight Simulator 2018 FlyWings, hemen ardından bir uçuş yapmanızı isteyecektir. İrtifa mekaniğini, yerde nasıl hareket edileceğini, kalkışı ve diğer faktörleri açıklayacak bir seviyedir. Bu nedenle, gerekeni tam olarak yapmanız ve doğru yönde hareket etmeniz gerekir. Okla gösterilen yönü takip edecek ve kalkış için acele edeceksiniz.


Flight Simulator 2018 FlyWings Hile Apk


Havalimanı alanına ulaştıktan sonra uçağı hızlandırarak kalkış işlemine başlayacak ve kalkış için ilerleyeceksiniz. İçinden geçebileceğiniz ve seviyenin gereksinimlerini karşılamaya devam edebileceğiniz bir kare göreceksiniz. Aynı zamanda bunlar sadece başlangıç ​​adımları, diğer seviyelerde ise Trim butonu ile uçuş süreci için belirli bir mesafeyi nasıl koruyacağınızı öğreneceksiniz. İsteği tamamladığınızda oyun ekranı hemen duracaktır.


Flight Simulator 2018 FlyWings Apk indir


Yukarıda tanıtılan oyun modu, Flight Simulator 2018 FlyWings'in görev modudur, bu yüzden farklı gereksinimler göreceksiniz. Her istek, tamamlamanız gereken çeşitli deneyimler sunar ve başlangıç ​​durumu da farklı olacaktır. Örneğin 2. seviyede gökyüzünde uçtunuz ve uçağın irtifasını yükseltip alçaltmaya devam ettiniz. Ayrıca Serbest uçuş modu size bir serbest uçuş deneyimi yaşatacak ve uçak tiplerinin kilidi yavaş yavaş açılacaktır.


Flight Sim 2018 apk son Sürüm


Bu modda, dünya çapında birçok havalimanına seyahat edebilecek, kendi başınıza tam bir uçuş yapabilecek ve uçuş sırasında ortaya çıkabilecek sorunlardan kaçınabileceksiniz. Ayrıca çok oyunculu modu da deneyimleyebilir ve diğer birçok oyuncu ile oyun içerisinde dünyayı rahatça keşfedebilirsiniz. Gerçekten de kilidini açabileceğiniz uçak sayısı sizi tamamen etkileyecek ve bunlara uyum sağlamanız zaman alacaktır.


Flight Simulator 2018 FlyWings indir (MOD, Tüm Kilitler Açık)


Bir önceki android oyun Mega War - Clash of Legions APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar