Police Sim 2022 Para Hileli MOD APK [v1.9.6]

Puan: 4.00 (Oylar: 3)
Police Sim 2022 Para Hileli MOD APK [v1.9.6] 1 Police Sim 2022 Para Hileli MOD APK [v1.9.6] 2 Police Sim 2022 Para Hileli MOD APK [v1.9.6] 3 Police Sim 2022 Para Hileli MOD APK [v1.9.6] 4 Police Sim 2022 Para Hileli MOD APK [v1.9.6] 5 Police Sim 2022 Para Hileli MOD APK [v1.9.6] 6

Police Sim 2022 Para Hileli MOD APK [1.9.6] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Arabanızı kullanacak, sokaklarda devriye gezecek ve uzun gezilere çıkacaksınız. Bazen ekranda görevler belirir ve bunları olabildiğince çabuk tamamlamanız gerekir.


Police Sim 2022 1.9.6 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız Para Hilesi
Bu gerçekçi simülasyonda bir polis memuru olun ve suçla mücadele edin. Bu oyun, Police Sim 2022, bir polis arabasının kontrolünü ele geçirmenize ve çeşitli görevleri tamamlamanıza izin veriyor. Çok çeşitli araçlar, sirenler, yükseltmeler ve diğer özelliklere sahiptir. Ayrıca çeşitli şehirleri keşfetmenize olanak tanıyan bir açık dünya haritası sunar. Normal arabalar, SWAT kamyonları ve egzotik süper arabalar arasında seçim yapabilirsiniz. Hatta yükseltmeleri satın alarak arabanızı yapabilirsiniz.


Police Sim 2022 v1.9.6 MOD APK


Police Sim 2022'nin oynanışı, ünlü Autobahn Police Simulator'a dayanmaktadır. Oyun, geliştirebileceğiniz polis karakolu ile başlıyor. Ne kadar çok yaratırsanız, daha fazla görev ve ekipman dahil olmak üzere daha fazla fırsat elde edersiniz. Helikopter gibi yeni silahların kilidini de açabilirsiniz. Meslektaşlarınızı tanıdıktan sonra, daha karmaşık vakaları ele almaya devam edebilirsiniz. 


Police Sim 2022 Para Hilesi


Ayrıca, daha fazla para kazanarak daha fazla para kazanabilirsiniz. Oyun bir araba kazası ve çaylak bir polis memurunun yaralanmasıyla başlar. Bir süredir hizmet dışı ama işe geri dönmeye hazır. O ve ortağı polis arabasına biner ve suçları araştırmaya başlar. Çaylak, karakola ve daha deneyimli ortağına değerini kanıtlamak için can atıyor. Oyun, aralarından seçim yapabileceğiniz çeşitli araçlar ve becerilerle gerçekçi.


Police Sim 2022 Araba Hilesi


Police Sim 2022, mevcut en popüler polis simülatörlerinden biri olsa da, hala nispeten yeni. Bu oyun, onu mobil cihazlarda mevcut olan en gerçekçi Oyunlardan biri yapan çeşitli çağdaş fizik ve özelleştirme seçeneklerine sahiptir. İndirmesi de ücretsizdir, bu da onu oyuncular için harika bir fırsat haline getirir. Yapmanız gereken tek şey oyunu indirmek. Bu oyun gerçekçi bir polis simülasyonu arayan oyuncular için idealdir.


Police Sim 2022 Ölümsüzlük Hilesi


Yeni oyun çok gerçekçi. Bir polis memuru olarak oynamak ve madeni para ve yükseltmeleri toplamak eğlencelidir. Deneyimi geliştirmek için bazı iyileştirmeler yapılabilir. Oyuncu olarak, suçları çözmek ve polis arabanızı yükseltmek için yeteneklerinizi kullanabilirsiniz. Bir polis memuru olarak uyanık olmalı ve güvenliğinizden ödün vermemelisiniz. Oyunda herhangi bir güvenlik özelliği bulunmamaktadır. Bir kaza, eşiniz ve hatta kendiniz için ölümcül olabilir.


Police Sim 2022 Yakıt Hilesi


Oyun suç çözmeye odaklanıyor. Bir polis memuru olarak suçları araştırmalı, suçluları durdurmalı ve suçları çözmelisiniz. Başarılı bir kariyerin anahtarı budur. Sizi saatlerce oynamaya devam edecek zorlu ve ödüllendirici bir oyun. Sadece iyi bir takım seçtiğinizden ve talimatları dikkatlice uyguladığınızdan emin olun. Gerçekçi bir deneyim arıyorsanız Police Sim 2022 sizi hayal kırıklığına uğratmayacaktır. Hatta ortağınızı yükseltebilirsiniz.


Police Sim 2022 Hile Apk


Oyun, hayatta kalma unsurlarına sahip çok oyunculu odaklı bir mekanik simülatördür. Bir tarım gezegeninde bir tamirciyi kontrol ediyorsunuz. Amacınız şehri korumak için kaynakları toplamak ve bir üs inşa etmektir. Oyuncunun hayatta kalmak için makinelerin bilgisini kullanması gerekecek. Gerçekçi polis simülasyonunun yanı sıra oyun da ücretsiz. İstediğiniz kadar oynayabilirsiniz. Bu oyun hakkında daha fazla bilgi edinmek istiyorsanız, incelemelerine göz atın.


Police Sim 2022 Altın Hilesi


Eğer bir oyun aşığıysanız, bu oyuna bayılacaksınız. Bu gerçekçi bir polis simülatörüdür, yani bir polis arabası kullanabilir veya bir suçu önlemek için swooshy dengeleyici hareketini kullanabilirsiniz. Arabanızı ve polis araçlarınızı özelleştirebileceksiniz ve birkaç farklı araba türü arasından seçim yapacaksınız. Bu oyunu oynarken hayal edebileceğinizden çok daha fazla eğleneceksiniz.


Police Sim 2022 Apk indir


Aslında, Police Sim 2022'nin oynanışı, önceki sürüş simülasyon oyunlarından önemli ölçüde farklı olmayacak. Arabanızı kullanacak, sokaklarda devriye gezecek ve uzun gezilere çıkacaksınız. Bazen ekranda görevler belirir ve bunları olabildiğince çabuk tamamlamanız gerekir. Hedeflere ulaşmak için yöntemler basittir. 


Police Sim 2022 Apk Son Sürüm


Suçlunun arabasına ulaşmak için polis arabasını kullanabilirsiniz. Bazı nadir durumlarda, ihlal eden kişi her zaman kaçabilir ve yakalanana kadar arabasına zarar vermeniz gerekir. Oyun, oyuncuya normal bir yarış oyunu oynuyormuş hissi veren birçok farklı görev içeriyor. Evet, hedefi tamamlamak için arabanızı düzgün bir şekilde yönetmeniz gerekiyor.


Police Sim 2022 indir (MOD, Sınırsız Para Hilesi)


Bir önceki android oyun Matchington Malikanesi APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 3 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar