Car Fix Tycoon Para Hileli MOD APK [v1.8.7]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Car Fix Tycoon Para Hileli MOD APK [v1.8.7] 1 Car Fix Tycoon Para Hileli MOD APK [v1.8.7] 2 Car Fix Tycoon Para Hileli MOD APK [v1.8.7] 3 Car Fix Tycoon Para Hileli MOD APK [v1.8.7] 4 Car Fix Tycoon Para Hileli MOD APK [v1.8.7] 5 Car Fix Tycoon Para Hileli MOD APK [v1.8.7] 6

Car Fix Tycoon Para Hileli MOD APK [1.8.7] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Sıfırdan bir araba tamir işi yürüteceğiniz bir oyundur.


Car Fix Tycoon 1.8.7 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız Para Hilesi: Gösterilmiyor ama sınırsız
  2. Sınırsız Elmas Hilesi: Ücretsiz satın alma kutuları ve harcama yaparken asla azalmaz.
Tycoon oyunları genellikle tüm süreci veya bilgiyi simüle etmek için belirli alanlara odaklanır, böylece eğlenceli ama basit bir oyun yaratır. Bunlardan biri, oyuncuları güçlü bir otomobil imparatorluğu kurmaya sürüklemek için araçları tamir etme veya koruma temasını kullanan Car Fix Tycoon. Oyun ayrıca her şeyi çizmek için basit 3D grafikler kullanır, tüm oyun boyunca samimiyet ve basitlik yaratır ve daha fazlasını yapar.


Car Fix Tycoon v1.8.7 MOD APK


Car Fix Tycoon'un içeriği basittir, oyuncunun bir araba tamirhanesini yönetmesi içindir ve gelir elde etmek ve diğer birçok şey için yükseltme satın almak için işleri manuel olarak düzeltmeleri gerekir. Tycoon sistemi ayrıca her şeyi otomatikleştirebilir, ancak oyuncunun her şeyin otomatik olarak çalışması için bazı ayrı ekipman satın alması veya işlevleri yükseltmesi gerekir. 


Car fix Tycoon APK Dayı


Buna ek olarak, oyuncuların gelir elde etmek için beklemesi gerektiğinden, araba tamir süreci basitleştirildi, böylece çok yönlü bir otomobil mağazası oluşturmak ve her gün birçok sipariş almak için daha fazla yeni alan açıldı. Oyuncunun otomobil imparatorluğu, birçok üstün işlev ve özelleştirmeyle birlikte zamanla genişletilebilir ve sürekli siparişleri tamamlarken büyüleyici ve yeni bir deneyim yaratır.


Car Fix Tycoon Para Hilesi


Bir oyuncunun imparatorluğu iyi bir şekilde kurulduğunda, dükkan bazen katılımlarını gerektiren özel siparişler alır ve bunlar birçok harika ödül ve bonus içeren özel mini oyunlardır. Oyuncular, ağır hasarlı arabaları onarmak ve yenilemek için talepler alacaklar ve her şeyin manuel olarak düzenlenmesi ve atölyeden birçok yeni tasarım veya parça alınması gerekiyor. 


Car Fix Tycoon Apk Oyun İndir Club


Son olarak, görünümü özelleştirin ve oyuncular siparişi tamamlamak için renkleri seçebilir veya özel desenler tasarlayabilir. Otomobil atölyeleri bazen aracın türüne bağlı olarak çok cömert bonuslar alır ve oyuncuların birçok farklı üretim aşamasını ve daha fazlasını tamamlaması gerekir.


Car Fix Tycoon Apk Elmas Hilesi


Car Fix Tycoon, modlama birimlerini düzgün ve akıcı bir şekilde yenilemek veya özelleştirmek de dahil olmak üzere, oyuncuların imparatorluklarının keyfini çıkarması için bolca özgürlüğe sahiptir. Her şey kişiselleştirme için optimize edilmiştir ve oyuncular, hedefleri mükemmel bir şekilde tamamlamak için daha fazla atölye genişletebilir veya inşa edebilir. Burada bitmiyor, ancak atölyenin tüm mimarisi mükemmel bir şekilde yeniden konumlandırılabilir. Oyuncu ayrıca sayısız arabanın onarım programını servis etmek veya iyileştirmek için çeşitli gelişmiş ekipmanlar da yerleştirebilir.


Car Fix Tycoon apk hile


Car Fix Tycoon ayrıca oyuncuların imparatorlukta başka birçok işletme açmasına da izin veriyor, ancak her yerin her şeyin sorunsuz ve düzenli bir şekilde yürümesi için çok fazla yönetime ihtiyacı var. Ayrıca yöneticiler, performansı ve ürün başına kazancı artırırken belirlenmiş bir alandaki süreçleri otomatikleştirebilir. Oyundaki her menajerin birçok potansiyeli vardır, bu sayede oyunculara birçok olumlu sonuç verir ve mükemmel imparatorluğu kurar. Bu aynı zamanda bir otomobil atölyesindeki diğer alanları ve oyuncunun gökyüzüne yükselme ve en iyi otomobil otomobil işi haline gelme yeteneğini de içerir.


Car Fix Tycoon apk Android Oyun CLUB


Car Fix Tycoon, bir araba tamirhanesini yönetmenin tüm sürecini ve eğlencesini gerçekçi ve canlı bir şekilde simüle edecek. Oyuncular imparatorluğu birçok farklı yöne özgürce genişletebilir, böylece özel istekleri yerine getirebilir veya imparatorluğun performansını ve değerini artırmak için yetenek yöneticilerini işe alabilir.


Car Fix Tycoon indir (MOD, Sınırsız Para Hilesi)


Bir önceki android oyun Benim Konuşan Angelam APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar