Shootero Para Hileli MOD APK [v1.3.32]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Shootero Para Hileli MOD APK [v1.3.32] 1 Shootero Para Hileli MOD APK [v1.3.32] 2 Shootero Para Hileli MOD APK [v1.3.32] 3 Shootero Para Hileli MOD APK [v1.3.32] 4 Shootero Para Hileli MOD APK [v1.3.32] 5

Shootero Para Hileli MOD APK [1.3.32] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Sen kimliği belirsiz bir kahramansın. Savaş uzay gemilerinizi kontrol edin.


Shootero 1.3.32 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız Para Hilesi

Uzay yolculuğu oyununun bir hayranı bu oyun için kesinlikle çok heyecanlanacak. Shootero'ya gelince, insanlar muhteşem savaş sahnelerini hemen hatırlayacaklar. Uzay savaşının getirdiği kaos. Sadece ekrandaki kaotik savaş gemileri arasındaki savaş sahneleri çok çekici olduğu için. 


Shootero v1.3.32 MOD APK


Eserlerden ilham alan birçok oyunla birlikte. Edebiyatı da içine alarak evreni konu alan oyun doğdu. Birçokları için bir simge haline geldi. Bu yüzden bugün, Shootero uzay oyunu hakkında bilgi edinmeme izin verin. Bakalım çekiciliğini ve popülaritesini neyin sağladığını görelim.


Shootero Para Hilesi


Sadece uzay severler için değil. Atari atış oyunlarıyla ilgilenen oyuncular bile Shootero'ya aşık olacak. Grafikler gerçekten modası geçmiş olmasa da, hatta çok güzeller. Ama Oynanış mekanizması ve ilginç efektlerle. Kesinlikle birçok insana nostalji duygusu getirecek. Özellikle efsanevi atari oyunlarında ateş etme konusunda tutkulu olanlar. Modern unsurlar ve uzay yolculuğu ile harmanlanmıştır. Çocukluğunuzu bulmak istiyorsanız bu oyunu görmezden gelemezsiniz.


Shootero Altın Hilesi


Sen kimliği belirsiz bir kahramansın. Savaş uzay gemilerinizi kontrol edin. Sonsuz boşlukları keşfedin. Göz alıcı şekil ve renklere sahip gemiler düşmanlardan sıkılır. Bol ateş gücüyle birlikte. Yoğun mermiler yayar ve tehlikeli hasar alır. Hayatta kalmak için tüm mermilerden kaçmaya odaklanmalısın. Aynı zamanda gemisinde silahlarla karşı saldırı. Çok sayıda düşmanı yok edin ve bonuslar ve çekici hediyeler alın. Özellikle neredeyse cehennem saldırı modu olan dev patronlar. Ama zeka ve yaratıcılıkla, hepsinin üstesinden gelebileceksiniz.


Shootero Elmas Hilesi


Shootero'nun erken aşamalarda oyuncuların çoğuna ulaşması oldukça zor olacak. Büyük olasılıkla oyun çok zor olduğu için. Oyuncular mermileri atlatmak için yeterince sabırlı ve hızlı olamazlar. O zamandan beri can kaybetmek ve baştan oynamak çok kolay. Aşırı can sıkıntısı ve can sıkıntısı hissi yaratın. Ancak, zorluklar ve azim konusunda tutkulu oyuncular için. Bu, kendilerine meydan okumak için harika bir oyun olacak. Reflekslerin ve ustaca düşünmenin pratiğine eşlik edin.


Shootero Hile Apk


Bu evrendeki düşmanlar son derece tahmin edilemez. Her zaman güçlerini artıracak ve sizi yok etmek için en fazla stratejiyi geliştireceklerdir. Rakibinizin güçlü yönleriyle kendiniz arasındaki ilişkiyi bilmek çok önemlidir. Bu nedenle Shootero'da yükseltme ve donanım özellikleri ortaya çıktı. Birçok farklı savaş gemisi türü arasından seçim yapma hakkınız var. Seviyeleri geçerken kazanılan parayla kilidini açın ve yükseltin. Güzel şekillere, becerilere ve farklı güçlere sahip sayısız savaş gemisi, düşmanı daha kolay yenmenize yardımcı olacaktır. Tamamlanan her oyun ekranından bahsetmiyorum bile. Ana silahınızı geliştiriyorsunuz. Değişen mermiler ve kalınlık en çok kaosu yarattı.


Shootero Apk indir


Birçok düşmanı geçtiğinizde, kaçma becerileriniz büyük ölçüde geliştirildi. Bu, patronlarla - dev uzay gemileriyle yüzleşmeye hazır olduğunuz zaman olacak. Küçük düşmana tamamen farklı bir seviye getirin. Kendi sağlık barına sahip olmak oldukça uzun ve çoktur. 


Shootero Apk Son Sürüm


Büyük teçhizatlı aynı miktarda silah. Patronların diğerlerinden tamamen farklı kendi özel özellikleri var. Bir patronun ateş edebileceği mermi sayısı sayılmaz. Çok yoğun oldukları için yüksek seviyelerde dikkatinizi dağıtabilirler. Boss saldırıları karşısında neredeyse kaçış yolu yok. Ancak stratejinizi dikkatli bir şekilde hazırladıysanız çok fazla endişelenmeyin.


Shootero indir (MOD, Para Hilesi)


Bir önceki android oyun Idle GYM Sports APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar