Island War Win Hileli MOD APK [v3.4.6]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Island War Win Hileli MOD APK [v3.4.6] 1 Island War Win Hileli MOD APK [v3.4.6] 2 Island War Win Hileli MOD APK [v3.4.6] 3 Island War Win Hileli MOD APK [v3.4.6] 4

Island War Win Hileli MOD APK [3.4.6] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Ragnarok sırasında tüm dünya küçük adalara bölünmüştü ve gerçek bir arkadaş kralı olmak için adanızı güçlendirmeniz ve cesur Vikinglerinizi diğer adalara baskın yapmaya göndermeniz gerekiyor.


Island War 3.4.6 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Kolay kazanma hilesi
Island War oyununda  Üç ana tip para birimi vardır. Birincisi, barikatlar ve diğer savunma duvarları inşa etmek için kullanılabilecek ahşaptır. Sıradaki altın . Altın kullanmak, daha fazla kaynak satın almanıza, Birlikler için yuvarlanmanıza ve daha fazlasını yapmanıza yardımcı olacaktır. Son olarak, oyunda birçok güçlükten kaçınmanıza yardımcı olan nadir para birimi olan değerli taşlara sahipsiniz. Bunlar, kısayolları kullanmak ve daha hızlı ilerlemek için kullanılabilir. 


Island War v3.4.6 MOD APK


Bir strateji oyunu olarak, Island War'ın nasıl oynanacağı çok fazla düşünmeyi ve analiz etmeyi gerektirir. Neyse ki, uzun vadede başarılı olmanıza yardımcı olabilecek tonlarca farklı kaynağa erişiminiz var. İlerledikçe, daha fazla para kazanacaksınız. Adanızı mükemmel vizyonunuza dönüştürmek için daha fazla birim, savunma ve kaynak satın almak için bu para birimini kullanın.


Island War apk PARA Hilesi


Adalara saldırmak ve savunmak için Birlikleri kullanmak . Ancak, tüm Birlikler eşit yaratılmamıştır. Bazı Ada Savaş Birlikleri diğerlerinden daha nadirdir. Yani, Sıradan Birlikler, Nadir Birlikler kadar güçlü olmayabilir . Sorun değil, oynamaya devam ederken asılacaksın. Pratik yapmak mükemmelleştirir. Island War'da, birimlerinizi yükseltebilir ve hesaba katılmaları için daha güçlü kuvvetlere dönüşmelerini sağlayabilirsiniz. Bu, benzer sıralama birimlerini bir araya getirerek yapılır. Örneğin, iki adet 1 Yıldızlı Birliğiniz varsa, onları 2 Yıldızlı Birlik birimi oluşturmak için birleştirebilirsiniz. Aynı şekilde, iki 2 Yıldızı birleştirmek size 3 Yıldız kazandırır.


İsland War APK DAYI


Android için Island War'un eğlencesi, arkadaşlarınızla oynamaktan geliyor. Arkadaşlarınıza ve diğer oyunculara bir an bile haber vermeden saldırabileceksiniz. Bununla birlikte, size yine de aynısını yapabilirler. Dışarı çıkmadan ve başkalarına saldırmadan önce en güçlü Adanın önceden hazırlandığından emin olun. 


Island War apk hile


Bu, kuvvetlerinizin gücünü artırmak için harika bir yöntemdir. Ancak, bu yükseltmeleri gerçekleştirmenin hala bir dezavantajı var - Emrinizdeki toplam birim sayısını kaybedersiniz. Birimlerinizi idareli bir şekilde yükselttiğinizden emin olun. Bazen miktar, nitelik kadar güçlü olabilir. Android için Island War oynarken ilerlemeye devam ederken bunu aklınızda bulundurun.


Island war APK nasıl indirilir?


Oyuna başlamak kolaydır. İndirme bağlantısına bakın ve şu anda Android için Island War Mod APK Son Sürümünü ücretsiz indirin. Bize yeni toprakları keşfeden cesur yerleşimcilerin hikayesini anlatacak ekonomik simülasyon unsurlarına sahip gerçek zamanlı bir strateji ve elbette başrol size veriliyor. Ve böylece, adanın genişliğinde olmak, onu yakalamanız gerekir, bundan sonra kaynakları çıkarabilir ve oyun dünyasını keşfedebilir, aynı zamanda altın ve değerli taşların ana değerine erişmeye çalışabilirsiniz. Oyun dünyasının tek bir ada ile sınırlı olmadığını ve baskınlar yaparsanız çevredeki adalarda da yaşayabileceğinizi belirtmekte fayda var.


Island War indir (MOD, Kolay Kazanma Hilesi)


Bir önceki android oyun Stock Car Racing APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar