King of Tanks Para Hileli MOD APK [v1.0.0]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
King of Tanks Para Hileli MOD APK [v1.0.0] 1 King of Tanks Para Hileli MOD APK [v1.0.0] 2 King of Tanks Para Hileli MOD APK [v1.0.0] 3 King of Tanks Para Hileli MOD APK [v1.0.0] 4 King of Tanks Para Hileli MOD APK [v1.0.0] 5 King of Tanks Para Hileli MOD APK [v1.0.0] 6 King of Tanks Para Hileli MOD APK [v1.0.0] 7

King of Tanks Para Hileli MOD APK [1.0.0] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Her silahın, savaşları daha ilginç hale getiren ve oyunun mizah anlayışını koruyan bir tarzı vardır. Tabii ki, bu silahlar çok fazla hasar veriyor.


King of Tanks 1.0.0 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. MENÜ MODU
  2. Sınırsız Elmas / Mücevher Hilesi
  3. Sınırsız Para hilesi
  4. Maksimum Yükseltme
King of Tanks'ta oyuncular, 2. Dünya Savaşı'nın en gelişmiş tanklarından bazılarını savaşa götürebilir ve rakiplerini yok etmek için kullanabilirler. Diğer insanlarla atış oyunları oynamayı seviyorsanız, bu bir zorunluluktur.  Bu oyun Tank Stars'a benziyor: Kendi tankınızı kontrol etmeli ve yalnızca yetenekli ve cesur topçuların hayatta kalabileceği tehlikeli bir savaş alanında diğer tanklara karşı savaşmalısınız.


King of Tanks v1.0.0 MOD APK


En cesur kişi kazanır.King of Tanks sırayla oynandığından, diğer tankı yok etmeden önce dikkatli bir şekilde nişan almalı ve tankınızın atış hızını değiştirmelisiniz. Iskalarsanız, diğer oyuncu sizi her an öldürebilir. Bu çok tehlikeli bir durumdur. Standart silahlar kullanabilir ve ayrıca düşmanlarınıza füze fırlatabilirsiniz.


King of Tanks Para Hilesi


Bu özellik, maç başına yalnızca bir kez kullanılabildiğinden yalnızca ihtiyaç duyulduğunda kullanılır. Amacınız basit: tüm rakiplerinizi ortadan kaldırın. Öğrenilmesi zor bir sistem olmadığı için oyunun basit kontrolleri, mobil cihazların daha küçük ekranlarında iyi çalışıyor. Bir Bowmaster profesyoneliyseniz, temel bilgilerle kendinizi evinizde hissedeceksiniz.


King of Tanks Elmas Hilesi


Her silahın, savaşları daha ilginç hale getiren ve oyunun mizah anlayışını koruyan bir tarzı vardır. Tabii ki, bu silahlar çok fazla hasar veriyor. Ama yumuşak efektleri var ve çizgi film gibi görünüyor. Eylemleri de nasıl çalıştıklarına göre çok farklıdır. Savaşta her silah türü farklı bir şey yapar.


King of Tanks Apk Hile


Adının hakkını veren bu oyun, birçok güçlü tankı kontrol etmenize ve onlarla savaşmanıza izin verir. Bu nedenle, birçok insan onu oynamak istiyor. Çeşitli yerleri keşfedebilirsiniz: gizemli ormanlar, sıcak çöller, lav alanları ve daha fazlası. O zaman taç için yarış ve en iyisi ol!”


King of Tanks Apk indir (MOD, Elmas / Para Hilesi)

 

Bir önceki android oyun Animal Revolt Battle Simulator APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar