Cyber Ninja - Stealth Assassin Karakter Hileli MOD APK [v0.14.1.5]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Cyber Ninja - Stealth Assassin Karakter Hileli MOD APK [v0.14.1.5] 1 Cyber Ninja - Stealth Assassin Karakter Hileli MOD APK [v0.14.1.5] 2 Cyber Ninja - Stealth Assassin Karakter Hileli MOD APK [v0.14.1.5] 3 Cyber Ninja - Stealth Assassin Karakter Hileli MOD APK [v0.14.1.5] 4 Cyber Ninja - Stealth Assassin Karakter Hileli MOD APK [v0.14.1.5] 5 Cyber Ninja - Stealth Assassin Karakter Hileli MOD APK [v0.14.1.5] 6

Cyber Ninja - Stealth Assassin Karakter Hileli MOD APK [0.14.1.5] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Meydan okumaya hazır mısın? O zaman ispatla!


Cyber Ninja 0.14.1.5 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Karakter Hilesi. Tüm karakterlerin kilitleri açıktır.
Size kesinlikle benzersiz bir sanal gerçeklik alanı kazandıracak birçok unsuru birleştiren bir oyun. Uzun bir süre ninja adı hep gündem oldu, sırayla hikayelerden, filmlerden eğlence oyunlarına dönüştü. Cyber ​​Ninja – Stealth Assassin'e gelirken, ninja suikastçılarından birine dönüşecek ve düşmanlarınıza gerçek gücünüzü göstereceksiniz.


Cyber Ninja v0.14.1.5 MOD APK


Cyber Ninja oyununda, size savaş için teknolojik kostümlerin yanı sıra tam zırh ve silahlar sağlanacaktır. Şehir artık sadece sizsiniz, hepsi yutuldu ve kimse hayatta kalmadı. Tüm düşmanları yok etmek için son umutsunuz ve göreviniz tüm düşmanları alt etmek ve çeşitli taktiklerle onları alt etmek. Güçlü saldırıları ile zorlu rakiplerle yüzleşmek zorunda kalacaksınız, bu nedenle ana silahınızı tabanca olarak kullanın ve ayrıca, birden fazla hedefe hızlı bir şekilde saldırmak için bir makineli tüfek de uygun bir seçimdir.


Cyber Ninja Karakter Hilesi


Kazanmak için kritik faktörlerden biri, her seviyede birçok beceriyi nasıl biriktireceğinizi bilmeniz ve düşmanın yetişmemesi için bunları geliştirmeniz gerektiğidir. Ancak düşmanlar her zaman etrafınızda gizleniyor, bu yüzden her zaman savaşmaya hazır olduğunuzdan emin olun. Tüm gücünüzle savaşın ve diğer ninjaları kıskandırmak için zafere gidin. Ayrıca oyun, üsse geri dönerken ve iyileşirken köşeye sıkıştığında düşmanın görüşünü önlemek için size gizli bir özellik verecek.


Cyber Ninja Hile Apk


Cyber ​​Ninja – Stealth Assassin, oyun ekranı üzerinden çeşitli seviyelerle oluşturulmakta ve deneyimlerken can sıkıntısı çekmemek için birçok farklı alanla sizi güncelliyor. Sadece tek bir yerde savaşmak ve tekrarlamakla kalmayıp, onlara kolayca ulaşmak ve onları yok etmek için tüm düşman konutunu avlayacaksınız. 


Cyber Ninja Apk indir


Gittiğiniz her yerde ortalığı kasıp kavurmaya devam edin ve düşmanlarınızı önünüzde paniğe sevk edin. Ayrıca öğeleri toplayabilir, yeni ekipmanı yükseltebilir ve değerli ödüller kazanabilirsiniz. Aralarından seçim yapabileceğiniz geniş bir silah cephaneliğine sahip olacaksınız.


Cyber Ninja indir (MOD, Karakter Hilesi)


Bir önceki android oyun Base Jump Wing Suit Flying APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar