Mobile Royale Mega Hileli MOD APK [v1.40.0]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Mobile Royale Mega Hileli MOD APK [v1.40.0] 1 Mobile Royale Mega Hileli MOD APK [v1.40.0] 2 Mobile Royale Mega Hileli MOD APK [v1.40.0] 3 Mobile Royale Mega Hileli MOD APK [v1.40.0] 4 Mobile Royale Mega Hileli MOD APK [v1.40.0] 5 Mobile Royale Mega Hileli MOD APK [v1.40.0] 6

Mobile Royale Mega Hileli MOD APK [1.40.0]- Android için son sürümü ücretsiz indirin. İnsanlar, goblinler, cüceler ve canavarlar gibi her ırk türü için, güçlü bir ordu oluşturun.


Mobile Royale 1.40.0 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

 1. Tek Vuruş ile Öldür
 2. Tanrı Modu
 3. AÇIK / KAPALI MOD
 4. REKLAM YOK

MULTIPLIER & MOD NASIL AÇILIR / KAPATILIR

 1. Android 6.0 + önce uygulama ayarlarında (veya oyun çökmelerinde) depolama yazma izinlerini etkinleştirmek gerekir.
 2. Hileler varsayılan olarak her zaman aktiftir ve maksimum çarpana ayarlanmıştır.
 3. İlk başladığınızda, oyun / sdcard / konumunuzda platinmods_GAMENAME.txt ile bir “PLATINMxDS.CxM” klasörü oluşturacaktır.
 4. Bu dosyayı herhangi bir düzenleyicide açın ve değerleri istediğiniz gibi değiştirin (burada bahsettiğimiz maksimum değeri aşmayın).
 5. Değişiklikleri uygulamak için dosyayı kaydedin.


Mobile Royale v1.40.0 MOD APK


Şu anda, oyuncuların zamanı etkili bir şekilde eğlendirmelerine ve öldürmelerine yardımcı olabilecek birçok oyun türü vardır. Her oyun farklı bir deneyim getiriyor. PUBG mobil çekimlerinde hayatta kalmanın, Candy Crush'ın bulmaca bölümünde meydan okumanın veya Clash of Clan'da imparatorluklar inşa etmeyi düşünmenin stresli hissini deneyebilirsiniz. Clash of Clan'a benzer bir oyun meraklısıysanız , göz alıcı grafiklere sahip çevrimiçi bir strateji oyunu olan Mobile Royale'i deneyin .


Mobile Royale 1.40.0 Hile Apk


Mobile Royale, dünyadaki birçok oyuncuyu birbirine bağlayan çevrimiçi bir strateji oyunudur. Oyun, şehrinizi inşa etmek ve onu imparatorluğunuz olarak görmek için bu hedefi koydu. Bir inşaat strateji oyunu olup olmadığını sık sık görebileceğiniz gibi, en küçük şeylerden en önemli şeylere kadar inşa edeceğiniz ayrı bir kasabanız olacak. Bu oyunda yapabileceğiniz ana faaliyetler şehir geliştirme, arazi ticareti, loncalara katılma, ittifaklar kurma vb. Ancak dikkat etmeniz gereken en önemli şey ordunuzu inşa etmektir.


Mobile Royale 1.40.0 MOD Menü Apk


Dünyayı keşfetmek ve fethetmek için emrinizi kullanacaksınız. İnsanlar, goblinler, cüceler ve canavarlar gibi her ırk türü için, güçlü bir ordu oluşturmak için her türün olumlu özelliklerini göz önünde bulundurabilirsiniz. Ek olarak, oyun, bir savaşın yenilgisini etkileyen ordu kadrosunu değiştirmenize izin verir. Düşmana karşı oynamak için en iyi eşleşmeyi seçebilmeniz için duruşunuzu göz önünde bulundurmanız ve iyileştirmeniz gerekecektir.  Çevrimiçi bir oyunun çok sayıda oyuncuyu cezbetmek istediği kriteriyle, grafiklerin dikkatlice tasarlanması ve göz alıcı olması gerekir çünkü bir oyunu ilk kez görmek, kullanıcıların gözünde oyunun başarısını etkileyen bir faktördür. Örneğin, simülasyon oyunu oyuncuları yeni bir dünyayı keşfetmeye teşvik etmek için şelaleler, irili ufaklı adalar vb. Dahil olmak üzere oldukça canlı ve görkemli sahnelerdir. Ayrıca oyun, oyuncuların haritayı, ordularını gözlemlemelerine ve gerekli stratejileri belirlemelerine yardımcı olmak için 3. bakış açısına göre tasarlandı. Her üretici, oyunun bağlantısını sağlamaya odaklanmıştır, bu nedenle her zaman yeni yazılımı günceller ve oyuncunun geri bildirimlerine göre bazı temel hataları düzeltirler.


Mobile Royale Tanrı Modu Apk indir


Spesifik olarak, oyunun en son güncellemesi 28 Aralık 2018'de Dragon ile birlikte - ordunuza güçlü bir yeni kuvvet eklendi. Hepsi, bu renkli ve doğal dünyayı keşfederken onlara ilginç deneyimler yaşatmak için kullanıcıların isteklerini tatmin etmeye çalışıyor. Ayrıca online bir oyun olduğu için oyunun kapasitesi çok ağır değil çünkü tamamı internet üzerinden indiriliyor. Oyun oynamak için çok fazla yapılandırma gerektirmez. Mobile Royale, bir dünyayı keşfetmenize ve kendinizi ona kaptırmanıza yardımcı olacak görkemli manzaraya sahip güzel 3D animasyondan sizi kesinlikle memnun edecektir. Kendinize bir krallık ve bir ordu inşa edebilirsiniz. Yepyeni bir dünya kurun ve deneyimleyin.


Mobile Royale Full Apk indir


 1. Oyunun milyonlarca kullanıcısı var; hepsi aynı sunucuda oynayacak. Bu, dünya çapındaki tüm oyuncularla arkadaş olmanızı sağlar
 2. Ayrıntılı 3D grafikler, çizgi film tarzında tasarlanmış karakterler, mükemmel becerilerin etkileri.
 3. Birçok farklı karakter sınıfı, böylece oyuncular birçok farklı dövüş stili yaratabilir.
 4. Orta çağlara dönün, yeni topraklar keşfedin, efsanevi generaller olun ve tarihi yeniden yazın

Mobile Royale'i İndirin (MOD, Tek Vuruş Hilesi / Tanrı Modu)


Bir önceki android oyun Takashi Ninja Warrior APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar