Northgard DLC Hileli Full MOD APK [v1.7.4]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Northgard DLC Hileli Full MOD APK [v1.7.4] 1 Northgard DLC Hileli Full MOD APK [v1.7.4] 2 Northgard DLC Hileli Full MOD APK [v1.7.4] 3 Northgard DLC Hileli Full MOD APK [v1.7.4] 4 Northgard DLC Hileli Full MOD APK [v1.7.4] 5 Northgard DLC Hileli Full MOD APK [v1.7.4] 6

Northgard DLC Hileli Full MOD APK [1.7.4] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. En cüretkar Kuzeylilerin bu gizemli yeni kıyıyı fethetmek için keşif serüvenini başlatmak için denize açıldıkları söylenebilir.


Northgard 1.7.4 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. DLC Hilesi.Tüm DLC'lerin Kilidi Açıldı
  2. 14.99 TL olan bu oyun bedava.
Kurulumu: .APKS dosyasını yüklemek için XAPKS Installer'ı kullanın.

Northgard – Bu, Viking kabilesi etrafında dönen içeriğe sahip çekici strateji oyunlarından biridir. Aslında, bu oyun oldukça ünlü bir İskandinav mitolojisine dayanmaktadır. Yüzlerce yıllık keşifler, cennet ve yeryüzüne bakılmaksızın, kahraman Vikingler Tonkin adında gizemli ve eşit derecede tehlikeli yeni bir toprak keşfettiler. Oyuna ilk adımınızı attığınızda, Orta Çağ'da geçen bir oyun olan Banished'e oldukça benzeyen tanıdık bir duygu hissedeceksiniz. Ve şimdiye kadar, bu oyun aynı türdeki diğer oyunlardan daha az çekici değil.


Northgard v1.7.4 MOD APK


En cüretkar Kuzeylilerin bu gizemli yeni kıyıyı fethetmek için keşif serüvenini başlatmak için denize açıldıkları söylenebilir. Yolculuk sorunsuz giderse, Klana büyük bir ün kazandıracak ve fetih, ticaret ve tanrılara bağlılık yoluyla tarihi bir hikaye yaratacaktır. Ancak oyuncular, haritadaki diğer tüm Viking kabilelerini yok etmek için farklı işlevlere sahip kıyılarda yerleşip kendilerine yeni üsler inşa etmek zorunda kalacaklar. Ayrıca, oyuncuların kendilerine yeni bir strateji oluşturmalarını ve kazanmak istiyorlarsa tüm becerilerde akıcı olmalarını gerektirir.


Northgard Full Apk


Oyunun çoğu, Rig ve Viking'in en iyi arkadaşı Brand'in bu uzak kıtadaki yolculuğu etrafında dönüyor. Yukarıda bahsedildiği gibi, bu oyun oyunculara hayatta kalma becerilerini test etmeleri için zorlu bir ortam sunuyor. Buna ek olarak, Northgard sizi kaynaklarınızı dikkatli bir şekilde yönetme ve tabii ki sert kışı ve çevredeki düşmanları yenmek için her şeyi yapma görevini de üstlenir. Bu topraklarda hayatta kalmak için gerçek zamanlı strateji, yönetim simülasyonu ve inşaat türlerini birleştirin. Oyun zorlu bir ortamda bir dizi zorluk sunuyor ve burada sadece en güçlü Vikingler birlikte çalışarak kendilerine ait bir bölge haline gelmeyi bilebilir.


Northgard Kaynak Hilesi


Northgard, oyuncuların bu oyun dünyasında arkadaşlarıyla birlikte anlar yaşamalarını sağlar. Aslında, keşke topraklarda dolaşan korkunç kurtlardan ve ölümsüz savaşçılardan kurtulabilselerdi. Harika fikir, arkadaş edinmek veya devleri yenmek ve bu topraklardaki en sert kışı atlatmaktır. Hepsinden iyisi, farklı zorluk ve karakter seviyelerinde arkadaşlarınızla rekabet edebilirsiniz. Özel sunucuların keyfini birlikte çıkarın ve oyundaki nihai Norse God rütbesine ulaşmak için rütbeleri tırmanın.


Northgard Android Oyun Club


Harika olan şey, oyunun birçok benzersiz özellikle güncellenmiş olmasıdır. Oyun, saldırı ve savunma yetenekleri de dahil olmak üzere birimleri ve bina değerlerini özelleştirmek için ek araçlar sağladı. Ayrıca oyun, oyuncuların Steam aracılığıyla diğer oyuncularla çevrimiçi olarak oluşturması, paylaşması ve oynaması için daha iyi Steam Work desteğine sahiptir. Burada dikkat çekici olan şey, oyunun çekici dövüş ekranlarına sahip olması. Grafiklere gelince, Clash of Clans ve Warcraft 2'nin bir birleşimidir. Ancak, köyün etrafındaki birçok sahne, oyuncunun keşfetme tutkusunu harekete geçirdi. Ancak, 11 sefer bölümünü tamamlamak için ilk altı klanın özelliklerinde ustalaşmalı ve vahşi doğayı evcilleştirmelisiniz.


Northgard apk İndir


Oyun, oyunculara en iyi deneyimi sunmak için Harita Düzenleyici aracını ekledi. Harita Düzenleyici'nin oyunun en kapsamlı güncellemelerinden biri olduğu söylenebilir. Bu işlev, bu toprakların tüm dünyasını özelleştirmenize ve savaş alanlarını sınırsız düzenlemenize olanak tanır. Ayrıca haritayı binalar, dekorasyonlar ve yapay zeka ile zenginleştirin. 


Northgard mobile


Ayrıca oyuncular harita üzerindeki biyoma bağlı olarak haritayı kayalar, çimenler, uçurumlar ile de süsleyebilirler. Bununla da kalmıyor, oyun aynı zamanda Age of Empire haritası gibi büyük haritalarla da tasarlanmış. Oyundaki imparatorluğun sadece oyuncunun yerleştiği alanlara odaklandığı açık. 


Northgard Hile Apk


Oyuncular bakış açısını değiştirebilir ve askerlerini bu toprakları keşfetmek için kullanabilirler. Oyun, yukarıda belirtildiği gibi, oyunun mükemmel kalitesini kanıtlamak için yeterlidir. Yani gerçekten herkese değecek bir oyun; insanlar bunu deneyimlemeli.


Northgard indir (Tam DLC / Full Sürüm)


Bir önceki android oyun MONZO APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar