Monument Valley 2 Full MOD APK [v2.0.9]

Puan: 5.00 (Oylar: 2)
Monument Valley 2 Full MOD APK [v2.0.9] 1 Monument Valley 2 Full MOD APK [v2.0.9] 2 Monument Valley 2 Full MOD APK [v2.0.9] 3 Monument Valley 2 Full MOD APK [v2.0.9] 4 Monument Valley 2 Full MOD APK [v2.0.9] 5 Monument Valley 2 Full MOD APK [v2.0.9] 6

Monument Valley 2 Full MOD APK [2.0.9] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Bu bulmaca türünde denemeniz gereken oyunlardan biri. Oyunun zorluklarını aşmak için zekanızın yanı sıra sabrınızı da deneyin.


Monument Valley 2 2.0.9 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Tam Sürüm - Full Hilesiz
Eğlenceli bir oyundan düşünme yeteneğinizi geliştirin, zamanla zorluğu artan seviyelerle beyninizi zorlamaya başlayın. Bu bulmaca türünde denemeniz gereken oyunlardan biri de Monument Valley 2'dir. Oyunun zorluklarını aşmak için zekanızın yanı sıra sabrınızı da deneyin.


Monument Valley 2 v2.0.9 MOD APK


Monument Valley 2 bir bulmaca oyunu uygulamasıdır. Oyunu Ustwo games firmasının ekibi geliştiriyor ve eğer bulmaca türündeki oyunlara meraklıysanız benzer oyunlarla bu oyun stüdyosu size çok da yabancı gelmiyor. Bu oyundan bir başka özel şey, bu aynı adlı oyunun devamı. Hayranların beklenmedik başarısı ve coşkulu desteğinden sonra geliştirici, 2. bölümü geliştirmeye devam etmeye karar verdi. Ancak bu oyun önceki oyunla aynı veya benzer olmayacak. Bu bölümde, oyuncuların yeni deneyimler yaşamalarına yardımcı olan kendi yeni özellikleri var.


Monument Valley 2 Hilesiz


Oyun, her biri 2 ila 3 seviyeli 14 bölümden oluşuyor ve tam bir oyuncu deneyimi sunuyor. Oyunun başında, parçaların melodilerinden oyundaki meraklı seslere kadar en iyi deneyim için oyun tarafından kulaklık kullanmanız gerekiyor. İlk bölüme kıyasla bu ikinci bölümde fark etmemiş olabileceğiniz yeni nokta, oyunseverlerde merak uyandıran roman hikaye anlatımı.


Monument Valley 2 Apk İndir


Monument Valley 2 grafikleri de son derece mükemmel ve bu ilk bölümde tamamlanmış değil. Mimari bloklar, gözü uyaran parlak renklerle temsil edilir. Ana karakterin anne ve kızının görünümü de var ve kız her seviyeden sonra daha da olgunlaşıyor. Ve ayrıca oyunun içerdiği derin anne sevgisi. Hikaye, anne ve çocukların kutsal anne sevgisinin hikayesi etrafında döner. Oyunun oynanışı, hikayeyi çocukluktan yetişkinliğe anlatmanın bir yoludur. Çocuk her zaman anneye bağlıdır. Ancak, er ya da geç, anne sonsuza kadar kızıyla birlikte olamazdı ve ayrılmak zorunda kaldılar. Oyunun gidişatına göre, kız seviyeler boyunca zamanla büyüyecek. Daha sonra kız büyüyecek ve annesiz tek başına yürüyecek. Aksine anne de doğa kanunlarına göre yıllar geçtikçe yaşlanmaktadır.


Monument Valley 2 apk Son Sürüm


Monument Valley 2'yi deneyimlerken, karakter gelişimine tanıklık ederken ve kutsal anneliği hissederken elbette birçoğunuz boğulacak bir his duyacaksınız. Yeni bulmaca seviyelerinde oyunun önceki versiyonunda olduğu gibi, ilk aşamalarda baştan tanıdık hissedeceksiniz. Ancak oyunun ilerleyen bölümlerinde her iki karakteri kontrol etme kombinasyonu sayesinde bu his farklı olacaktır. Daha zor bulmacalara gelince, deşifre etmenin yolu aynı kalsa da, nereden başlayacağınızı bilemediğinizde kafanızı karıştıran ek gezinme mekanizmaları vardır.


Monument Valley 2 Android Oyun club


Temel olarak, Monument Valley 2, oyunculara 3 ana oyun mekaniği sunar. İlk mekanizma, oyunun ana unsuru olan döndürme mekanizmasıdır. Ekranda bir yerde dişliler göründüğünde bu mekanizmayı kolayca göreceksiniz. Şekilleri tek boyutta döndürülebilen geometrik bloklardır. Ayrıca yollar oluşturmak için oyun mimarilerine bağlanabilirler. Oyunun bir sonraki mekanizması kaydırma mekanizmasıdır ve geometrik bloklar üzerinde belirgin bir nokta simgesi olduğunda bunu fark edeceksiniz, böylece kolayca tanımlayabilirsiniz. 


Monument Valley 2 Hile Apk


Bu mekanizma çok hareketlidir. Oyun ekranına bağlı olarak, onları yükseltebilir, alçaltabilir veya başka bir konuma taşıyabilirsiniz. Ve genel olarak, bu mekanizmanın asıl amacı hala 2 ana karakterimizin bitiş çizgisine giden yolunu açmaktır. Yer değiştirme ve döndürme mekanizmasını birleştirirken dikkat edin. Bunu çok daha zor hale getirebilir.


Monument Valley full apk


Son olarak, mekanizmaya Işık ışını adı verilir. Bu, önceki oyundan yeni ve farklı bir nokta. Bitkilerin fotosentezi bu mekanizmaya ilham verir. Işık olduğu zaman bitkiler daha hızlı büyüyecek ve yollar açılacak. Monument Valley 2, bulmaca oyunlarına tutkusu olan kullanıcılar için aradıkları oyundur. İlginç bir bulmaca oyununa sahip olun, getirdiği dokunaklı anların yanı sıra oyunun zorluklarını fethedin. Bunu hemen deneyimleyebilir ve düşünme yeteneğinizi zorlamaya başlayabilirsiniz.


Monument Valley 2 indir (MOD, Hilesiz)


Bir önceki android oyun Bus Simulator Ultimate APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 2 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar