War Troops Para Hileli MOD APK [v1.25]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
War Troops Para Hileli MOD APK [v1.25] 1 War Troops Para Hileli MOD APK [v1.25] 2 War Troops Para Hileli MOD APK [v1.25] 3 War Troops Para Hileli MOD APK [v1.25] 4 War Troops Para Hileli MOD APK [v1.25] 5 War Troops Para Hileli MOD APK [v1.25] 6

War Troops Para Hileli MOD APK [1.25] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Düşmanla savaşmanız için kullanabileceğiniz birçok farklı özelliğe sahip bir birlik gücü sağlanacaktır.


War Troops 1.25 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Para hilesi (Para ve altın harcanmaz)
  2. Yeterli oyun paranız olmasa bile alışveriş yapabilirsiniz.
War Troops, tamamen yatay perspektifli bir 2D ekrana sahip. Böylece maçlarda neler olup bittiğini dikkatlice gözlemleyeceksiniz. Oyuncuların gerekli şeyleri konsantrasyon ruhuyla hazırlamaları son derece makul. Başka bir deyişle, neyin ortaya çıktığını gözlemlemeleri ve düşman birliklerinin saldırısına mükemmel bir şekilde duyarlı bir şekilde yanıt vermeleri gerekirdi.


War Troops v1.25 MOD APK


Aynı zamanda bu sefer kontrol ettiğiniz karakterler savaşçılar ve birkaç silah. Küçük ve heybetli bir fiziği var. Yani oyun size basit grafikler veriyor ama yine de belli bir çekiciliği var. Süreç boyunca oyuncular, oyunun oynanışının yeni unsurlarını nasıl getirdiğini fark edecek ve mümkün olan en kısa sürede uyarlayacak. Bu nedenle, oyun hala belirli bir benzersizliğe sahiptir.


War Troops APK -- PARA hilesi


War Troops size savunma oyunlarına benzer bir oyun deneyimi sunuyor. Özellikle, oyuncu bir maça katılacak ve düşmanların ilerlemesinin kademeli olarak görünmesini engellemeye çalışacaktır. Aynı zamanda, oyuncuya düşmanla savaşmanız için kullanabileceğiniz birçok farklı özelliğe sahip bir birlik gücü sağlanacaktır. Ancak düşündüğünüz kadar basit değil.


War Troops Altın Hilesi


Bu oyundaki karakterler yatay bir sur üzerinde düzenlenecek ve düşmanlar ekranın sol tarafında belirecek. Pek çok askeri unsurunuz olmasına rağmen, bilmeniz gereken bir unsur var, paranın kısıtlanması. Yani bir karakter satın aldığınızda oyundaki miktar her zaman değişecek (artacak ve azalacaktır). Yani para zamanla artmadıysa, örnek karakteri satın alamayacaksınız.


War Troops 1917 apk Hile


Bu faktör, para birimi problemi çözme konusunda size büyük bir problem verir. Bu nedenle, oyun sırasında, oyunda ilerlemenize ve biraz ekonomik istikrar elde etmenize yardımcı olacak karakter türlerini kullanmakta en uygun olacaksınız. Aynı zamanda düşman, para ve asker olan üç faktörü her zaman gözlemleyeceğiniz için gözlerinizi ayırmanız zor. Bu oyunda askerler yine de hasar alabilecekleri için savunma oyunlarında kulelere benzemiyorlar.


War Troops APK DAYI


Özellikle, bir savunma oyununda, oyuncu bir kule inşa etmeye çalışacak ve düşmanlarınız kışlalarınıza sızmak için oradan geçecek. Bu nedenle, sadece yukarıdaki ile aynı hedefi gerçekleştirecekler ve kulenize zarar vermeyecekler. Ancak bu oyunda oyuncular taşlarını kontrol edecek ve düşmanla yüzleşecek. Hala hasar alırlar ve her an ölebilirler. Bu nedenle sürekli olarak asker çıkarmak gerekiyor.


War Troops APK hile Android oyun CLUB


War Troops, çeşitli savaşlarda güvenilirliğini kademeli olarak deneyimleyecek birçok farklı asker verir. Aynı zamanda, bu askerleri tamamen makul bir şekilde kullanmak için etkili bir strateji oluşturmak her zaman gereklidir. Ancak daha sonra bu oyunun zorluğu artacak ve oyuncunun gücündeki artış hakkında sorular sorulacaktır.


War Troops Military Strategy MOD APK hile


Belirli miktarda malzeme biriktirmeye çalışacaklar ve askeri istatistiklerini yükseltmeyi düşünecekler. Yükseltmenin her zaman belirli bir gereksinimi karşılaması gerektiği ve nadiren kullandığınız birlikleri yükseltmek israf olduğu için dikkate alınmalıdır. Bu nedenle, her zaman zor bir iştir ve oyuncunun sahada ve birçok farklı oyun seviyesinde zaferini garantilemek için taktiklerine bağlıdır. War Troops, anlaşılması kolay ancak anlaşılması daha az zor olmayan bir oyuna sahip. Oyuncular, birbirlerine en iyi şekilde koordine etmek için kendilerine bir strateji ve doğru parçaları bulacaklar. Bazı durumlarda, oyuncular oyunda olanlardan gözlerini alamaz ve kararlarını kullanamazlar. Demek bu oyunun getirdiği mükemmel eğlence zamanı.


War Troops 1917 hile apk


Savunmasız oyunlar, çekici oynanışlarıyla pek çok insan için artık garip bir tür değil. Herkesin anlayabileceği ve erişmesi kolay bir oyun tarzına sahipler, ancak bu oyunların oyuncular için her zaman kolay olması için değil. Oyuncular, artan zorluk seviyeleri ile birçok farklı zorluktan geçecekler. Seviyelerde ilerlemek için oyunun sunduklarını kullanmanız gerekecek. Bu yüzden gözlerinizi bu oyunlardan ayırmanın zor olduğu söylenebilir. Savunma oyunu seviyorsanız, War Troops'u görmezden gelemezsiniz.


War Troops İndirin (MOD, Sınırsız Para Hilesi)


Bir önceki android oyun Rolly Legs APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar