Bus Simulator Ultimate Para Hileli MOD APK [v1.4.6]

Puan: 4.76 (Oylar: 61)
Bus Simulator Ultimate Para Hileli MOD APK [v1.4.6] 1 Bus Simulator Ultimate Para Hileli MOD APK [v1.4.6] 2 Bus Simulator Ultimate Para Hileli MOD APK [v1.4.6] 3 Bus Simulator Ultimate Para Hileli MOD APK [v1.4.6] 4 Bus Simulator Ultimate Para Hileli MOD APK [v1.4.6] 5 Bus Simulator Ultimate Para Hileli MOD APK [v1.4.6] 6

Bus Simulator Ultimate Para Hileli MOD APK [1.4.6] - Son Sürüm Android için ücretsiz indirin. Birçok otobüs simulator oyunu var ancak bu oyun gerçekten harika


Bus Simulator Ultimate 1.4.6 APK AÇIKLAMASI


Yeni sürümü indirmek isterseniz Otobüs Simulator Ultimate 1.4.7 burayı tıklayın.


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız Para
Bus Simülatör Ultimate Ulaşım şirketinizi kurduğunuz simülasyon oyunu ile Zuuks Games tarafından geliştirilmiştir. Ancak patron olacağınızı ve çok sayıda çalışanınızın olacağını düşünüyorsanız, yanılıyorsunuz. Oyuncular sürüş pozisyonundan çıkmalı, her bir yolcu rotasını oluşturmalı ve geniş bir sisteme doğru genişlemelidir. Bus Simulator Ultimate size bir sürücüden daha çok bölgedeki en büyük otobüs şirketinin sahibi olma fırsatı verir. Öğrenmeniz gereken ilk şey daha iyi sürüş becerileridir. Trafik kurallarına uyun, yapmanız gereken yükümlülük ve çalışanlarınızın itaat etmesini sağlayın.


Bus Simulator Ultimate v1.4.6 MOD APK


Bus Simulator Ultimate sizi dünyadaki tüm rotaları keşfetmenize olanak sağlar. Herhangi bir ülkede sınırsız seyahat, oyuncular konumları birbirine kolayca bağlar. İster kırsal ister şehir, rotayı en çok müşteri ile kullanmayı seçmelisiniz. Kâr etmek, çalışanlara ödeme yapmak ve işlerin daha güçlü büyümesini sağlamak. Belki de bu oyunu ilk kez oynadığınızda yabancı gelebilir, ancak bu girişi okuyarak, ilk yolculuğunuza kolayca ağırlayacaksınız. Bus Simulator: Ultimate MOD, daha fazla yeni araba satın almanıza yardımcı olacak değerli bir versiyondur. Önde gelen otobüs şirketine sahip olma hırsına sahip misiniz? Bus Simulator: Ultimate ile bu planı şimdi uygulayın. 


Bus Simulator Ultimate 1.4.6 Para Hile Apk


Bu oyun ücretsiz olduğu için oyunu geliştirenler oyun içerisinde çok fazla reklam bulunduruyor. Ancak oyun oynama sürecinde, otomatik olarak birkaç reklamın göründüğünü, bu yüzden pek bir etkisi olmadığını görüyoruz. Aşağıdaki kurulumu yapmadıysanız hemen başlayamayacağınız tek şey. Bus Simulator: Ultimate henüz birden fazla dili desteklemiyor, bu nedenle oyuncular için zor. Her bir özellik hakkında bilgi almaya devam edebilirsiniz.


Bus Simulator Ultimate Son Sürüm Apk


Şirketteki arabaların yolcuları gidecekleri şehire güvenli bir şekilde götürmeye yardımcı olmak için rotayı ayarlamanız gerekir. Bus Simulator Ultimate, ABD, Almanya, Rusya, Türkiye, İtalya, İspanya, Fransa, Hollanda, Brezilya, Azerbaycan gibi birçok ülkeyi seçmenize olanak sağlar… Her şehre yönelik gerçekçi haritalar ile kendi rotanızı kolayca oluşturabilirsiniz. Bir rota oluşturmak için de ödeme yapmanız gerektiğini unutmayın.


Bus Simulator Ultimate 1.4.6 Otobüs Hile Apk


Zaten sahip olduğunuz ve sahip olmadığınız arabalar Garajda duruyor olacak. Hangi modele sahip olduğunuzu görmek için Araçlarım'a gidin, daha fazlasını satın almak istiyorsanız Galeri'ye tıklayın. Tempa, Merce-Ben, Irzar, Setro gibi birçok seçkin marka birçok farklı modeli ile. Koltuk, yakıt tüketimi gibi parametrelere göre hızlıca seçim yapabilirsiniz. 


Mobile Bus Simulator APK


Terminal'de oluşturduğunuz konumlar burada görünecektir. Mesafenin ne kadar süre gitmesini istediğinizi, Rotadaki konumları birbirine bağlamayı seçin. Ardından, sahip olduğunuz sürücüyü seçin ve yolcularınızı bekleyen otobüsü sürmeye başlayın. Nasıl sürücü kiralayacağınızı bilmiyorsanız, aşağıdaki içeriği okuyun.

Bu bölümde sağ tarafta İş Teklifleri göreceksiniz, doğru miktara göre sürmeyi seçin. Listenin aşağısında sürücüler için ödediğiniz tutar o kadar yüksek olur. Şirketin gelişimini ve bakımını etkilemeyecek şekilde bütçeye dikkat edin. 


Otobüs Simulator Ultimate Apk -- Para Hilesi 1.4.6


Bir otobüs işi kurun ve fikirlerinize göre yeni bir seviyeye büyüyün. Bus Simulator: Ultimate bugün gerçeklikle ilişkili bir ortam yaratır. Oyuncular trafik sistemleri, hava durumu, yolculardan geri bildirim, araç kontrol modu gibi otantik deneyimler alırlar ... Araba satın almak, sizin için bir sürücü kiralamak için Bus Simulator: Ultimate MOD'u (Para, Altın) indirin Artık endişelenmenize gerek yok. 


Bus Simulator İndir: Ultimate (MOD, Sınırsız Para)


Bir önceki android oyun Candy Crush Soda Saga APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.


Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 61 Oylar ve 12 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
11
4 Yıldız
1
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0

"Bus Simulator"

Furkan şirin

2 yıl önce

Çok güzel

"Bus simülatörü ultimet"

MEHMET

3 yıl önce

Hile istiyorum

"Otobüs simülatör"

Sanane

3 yıl önce

İyi oyun

"Buz simülatör ultimate"

Ahmet

3 yıl önce

İyi

"Otobüs simulotar"

Hdhdu

3 yıl önce

Shhs

"Bus simülatör"

Bedir

3 yıl önce

Heueueueueue

"Araç alımı"

Emrah

3 yıl önce

Arkadaşlar yeni araç satın aldım ama hala eski aracımı kullanıyorum.sebebi nedir

""APK + OBB""

admin

3 yıl önce

Neden kolayı varken zorunu seçiyosun ki? Sebebi nedir?

"APK + OBB"

Adınız

3 yıl önce

dostum installer yerine oyunun apk ve obb dosyalarını ayrı ayrı indirebileceğimiz linkler koyabilir misin bundan sonra?

"Onur'a cevap"

admin

3 yıl önce

Evet yeni güncelleme. - İkinci El Pazarı tekrar aktif edildi. - Yeni Otogarlar Eklendi. Aydın, Batman. - Ultimate Lig'de önemli güncelleme yapıldı. - Bazı hata düzeltmeleri yapıldı.

"Bu guncelleme yeni gelen guncellememi"

Onur

3 yıl önce

Bu guncelleme yeni gelen guncellememi

"Bu guncelleme yeni gelen guncellememi"

Onur

3 yıl önce

Bu guncelleme yeni gelen guncellememi

Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar