Flip Diving Para Hileli MOD APK [v3.5.20]

Puan: 5.00 (Oylar: 2)
Flip Diving Para Hileli MOD APK [v3.5.20] 1 Flip Diving Para Hileli MOD APK [v3.5.20] 2 Flip Diving Para Hileli MOD APK [v3.5.20] 3 Flip Diving Para Hileli MOD APK [v3.5.20] 4 Flip Diving Para Hileli MOD APK [v3.5.20] 5 Flip Diving Para Hileli MOD APK [v3.5.20] 6

Flip Diving Para Hileli MOD APK [3.5.20] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. şimdiye kadar yaratılmış en dinamik ve eğlenceli uçurum dalışı deneyimidir!


Flip Diving 3.5.20 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız para hilesi
  2. Altın hilesi (Çok altın kazanmak için ilk seviyeyi tamamlayın)
  3. Her atlayışta 5000 altın verir.

Flip Diving, alışılmış spor oyunlarından uzaklaşın ve kendinizi suya atlayan bir akrobat olarak deneyin. Olimpik bir yüzücü gibi önden ve arkadan çevirin, kazanın ve suya adım atın. Yeni kahramanların kilidini açın ve herkes için antrenman yapın, çünkü her karakter için atlama stili temelde farklıdır. İyi atlayışlar için puanlar ve yıldızlar kazanın ve harika fizik ve muhteşem grafikler izleyin. Belki de bu, tek değilse de en iyi spor atlama simülatörüdür.


Flip Diving v3.5.20 MOD APK


Bahse girerim birçoğunuz, benim gibi, su aktivitelerini seviyor, yani heyecan verici oyunlar dahil. Su oyunlarında maceralı sporların her zaman beni çektiği söylenebilir çünkü bana her zaman çok farklı duygular veriyorlar. Beni en çok heyecanlandıran oyunlardan biri de su kaydırağı oynamak - eğlence parkına gelen herkesin denemesi gereken en heyecanlı oyunlardan biri. Bu oyunu daha önce denediyseniz, hız ve havadaki sarma borularının birleşiminin yarattığı yeni deneyimleri muhtemelen hala hatırlıyorsunuzdur. Her zaman heyecanla çığlık atmamızı sağlayan duygu budur. Ve bu hissi yeniden canlandırmak için, size yeni bulduğum bir oyunu tanıtacağım, Flip Diving. "MotionVolt Games Ltd" tarafından geliştirilen "Flip Diving", benzersiz bir oynanışa ve telefon platformunda şimdiye kadarki en çekici grafik platformuna sahip bir oyundur. Bu oyun, her boş zamanınızda size oldukça eğlenceli deneyimler sunmayı vaat ediyor.


Flip Diving 3.5.20 Para Hile Apk


Telefonda su eğlence alanına gelen herkesin denemek zorunda olduğu klasik bir oyun temalı eğlence oyununu nadiren gördüğümüz söylenebilir - su kaydırağı. Şu andan itibaren şaşırabilirsiniz çünkü "Flip Diving" bu heyecan verici oyunda oldukça iyi bir şekilde simüle ediliyor ve muhtemelen en çekici simülasyon oyunlarından biri. Bu konuda. Tabii ki dramayı artırmak ve oyunculara heyecan getirmek için oyun geliştiricisi yeniden tasarlayacak ve ona pek çok değişiklik katacak. Ve bu değişiklikler, oyuncuların kalplerinde derin bir etki bırakarak olumlu vurgular yaratmaya da katkıda bulundu. Bu oyunda, göreviniz birçok farklı seviyeye bölünecek ve oyun tarafından belirlenen görevleri başarıyla tamamladığınız sürece bazı değerli ödüller alacaksınız.


Flip Diving APK 2022


Ayrıca bu oyunda belirli bir tekniği her uyguladığınızda, oyunun bitiminden sonraki puanınız çok daha yüksek olacaktır. Bu oyunun amacı görece açık, yani yolculuğunuzu en kısa sürede tamamlamanız ve en yüksek puanı almanız gerekiyor. Ve tüm sörf becerilerinize hakim olduğunuzda ve diğer birçok rakibi yenmek için usta olduğunuzda her şey daha da iyi olacak. Ek olarak, karakterleri kontrol etme mekanizması oldukça basittir. Ekranda beş sanal anahtar görünecek ve bunlar gezinme görevi görüyor ve aynı zamanda geliştiricinin bu oyunda izin verdiği tüm teknikleri gerçekleştirmenize yardımcı oluyor.


Flip Diving Hile nasıl indirilir


Her yıl bu oyuna katılan kişi sayısı az değil, bu yüzden bu oyunu en gerçekçi hale getirmek için, yayıncı bu oyunu geliştirerek, karakterinizi değiştirebileceğiniz bir sistem oluşturdu. Bence bu muhtemelen oyunu her zamankinden daha etkileyici kılan bir destek özelliği. Cinsiyeti, ten rengini, yüzünü ve diğer vücut detaylarını değiştirmek gibi karakteri değiştirmek için kullanabileceğiniz birçok çekici özellik var. Ayrıca, 20'den fazla farklı sürüşle sörf deneyiminizi geliştirebilirsiniz. Her türün daha önce görmemiş olabileceğiniz belirli bir şekli vardır, bu nedenle sörf becerileriniz de daha dikkat çekici ve daha çekici olacaktır.


Flip Diving indir


Bahsettiğim gibi, bu oyun size oyundaki seviye sistemi aracılığıyla birçok karmaşık ve heyecan verici zorluklar getirecek. Ne kadar uzun süre oynarsanız, arkadaki zorluk seviyeleri o kadar yüksek olur ve şüphesiz bu oyunda sahip olduğunuz deneyimi her zamankinden daha heyecanlı hale getirecektir. Ayrıca, Endless Mode'a da katılabilirsiniz - bu, oyunu kaybedip bitirmedikçe asla bir bitiş noktası bulamayacağınız gerçek bir meydan okuma modudur. Elbette zorluğu da zamanla artacaktır ve yeteneklerinizi pratik yapmak ve test etmek için doğru yer burasıdır. Ve kesinlikle denemeniz gereken başka bir özel mod daha var, bu çok oyunculu mod - bir maçta diğer birçok oyuncuyla oynayacağınız mod. Bu modda, her şey bir zaman ve başarı yarışına dönüşecek


Flip Diving Apk Son Sürüm indir


Muhtemelen "Flip Diving" grafik arka planı hakkında fazla bir şey söylememe gerek yok, çünkü bu tamamen ilk başta bahsettiğim seviyedeydi. Renklerden her ayrıntıya kadar her şey uygulama geliştiricisi tarafından çok iyi yapılır."Flip Diving" ile ilgileniyor musunuz? Öyleyse, keyfini çıkarmak için bu oyunu telefonunuza indirin.


Flip Diving İndir (MOD, Sınırsız Para Hilesi)


Bir önceki android oyun Minecraft Pocket Edition APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 2 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar