Extreme Landings Pro Mega Hileli MOD APK [v3.7.7]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Extreme Landings Pro Mega Hileli MOD APK [v3.7.7] 1 Extreme Landings Pro Mega Hileli MOD APK [v3.7.7] 2 Extreme Landings Pro Mega Hileli MOD APK [v3.7.7] 3 Extreme Landings Pro Mega Hileli MOD APK [v3.7.7] 4 Extreme Landings Pro Mega Hileli MOD APK [v3.7.7] 5 Extreme Landings Pro Mega Hileli MOD APK [v3.7.7] 6

Extreme Landings Pro Mega Hileli MOD APK [3.7.7] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Oyunda daha yüksek bir rütbe elde etmek için çözmeniz gereken 24 görev, 15 havaalanı ve 120 acil durum var.


Extreme Landings Pro 3.7.7 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. MOD Menü .Oyuna başladıktan sonra , Görevler bölümlerindeki tüm görevleri açabileceğiniz mod menüsünü açmak için sol üstteki yuvarlak düğmeye tıklayın
Geçmişte atlarımız vardı; yavaş yavaş seyahat edecek trenler ve arabalarımız oldu. Geliştirme süresi boyunca, insanların havada uçmasına yardımcı olacak hiçbir tesis yoktur. Bu araç şimdiye kadarki en modern insan şeyidir; bu uçak - insanların uçmasına izin veren fikir. Yeni bir araç olmasına rağmen hızla birçok kişinin popülaritesini kazanmış ve en güvenli araçlardan biri olarak kabul edilmektedir. Bu, birçok insanın uçakları kontrol etmek için pilot olmayı istemesine neden oldu. Ancak milyonlarca hayalperestten sadece birkaçı hayallerini gerçekleştirmek için seçildi. Ancak kullanıcılar Extreme Landings Pro oyununa gelirse - tüm hayaller gerçekleşir. Ücretsiz sürümde oyun çok başarılı oldu, ancak bu yükseltilmiş sürümde her şey daha da iyi olacak.


Extreme Landings Pro v3.7.7 MOD APK


Bu oyun uçuş simülatörü ile ilgili bir oyundur, yani oyuncunun kontrol ettiği şey uçaklardır. Birçok kişinin bildiği gibi, bir uçağı nasıl uçuracağını öğrenmek için oyuncunun uzun bir süreçten geçmesi gerekir. Extreme Landings Pro, sürücü ehliyeti alacaksa, oyuncuların çalışmak, pratik yapmak ve bir uçağı nasıl uçuracaklarını öğrenmek için yalnızca birkaç aya ihtiyacı vardır; yıllar alır. Bu oyun, oyuncuların deneyimlemesi için uçağın kontrol mekanizmasını başarıyla oyuna getirdi. Basitleştirilmiş olmasına rağmen, oyuncuların buna alışmak için hala çok zaman harcaması gerekiyor. Ancak sadece pratik yapmaya çalışın, oyuncu oyunun sahip olduğu her şeyi çabucak ustalaştıracak ve yetenekli bir pilot haline gelecektir.


Extreme Landings Pro apk -- PARA hilesi


Daha önce de belirtildiği gibi, bu oyunun uçağı kontrol etmesi ve ustalaşması zor. Oyun yeni başladıysa, oyun görevi oyuncuya vermiştir; oyuncuların kafası karışmış ve karmaşık hissetmesine neden olabilir. Böylece oyun bir öğretici aşama vermiştir, böylece oyuncular oyunun sahip olduğu şeye alışabilirler. Bu aşamada, oyuncuya bir uçağı kontrol etmek ve alıştırma yapmak için ne yapması gerektiğine dair özel talimatlar verilecektir. Bu temel eğitim sayesinde oyuncular, oyundaki uçağı nasıl yöneteceklerini hızlı bir şekilde öğrenecekler.


Extreme Landings Pro apk hile


Oyun, oyunculara onları gerçekleştirmeleri için birçok farklı zorluk ve görev verecektir. Bu görevleri tamamlamak, oyuncuların başka şeyler yapmak için çok para kazanmasının bir yoludur. Oyuncunun görevi de basittir; birçoğu tamamlanması için gerekli yere yolcu veya eşya taşıyor. Oyuncuların gidebileceği birçok farklı yer vardır, oyuncağın aldığı para ne kadar yüksek olursa o kadar uzaklaşır. Oyun, oyunculara dünyanın dört bir yanından birçok varış noktası olan 36 farklı görev getirecek.


Extreme landings pro apk Android oyun club


Oyunda önemli bir şey, oyuncuları takdir etmeleri için diğer yolcuların güvenliğini ve memnuniyetini sağlamaktır. Uçuş sırasında oyunun en tehlikeli zamanı, oyuncunun havalimanına indiği zamandır. Oyuncu hızı dikkatli bir şekilde düşürürse, oyuncunun bir kazaya neden olma olasılığı çok yüksektir, bu nedenle güvenli bir şekilde inmek için yine de hızınızda ustalaşmanız gerekir.


Extreme Landings APK dayı


Başlangıçta, görünüşte en ilkel görevde, yani uçağı indirmek için ustalaşmalısınız. Ancak bu görev bile maalesef üstesinden gelinmesi o kadar kolay olmayacak. 
Toplamda, oyunda daha yüksek bir rütbe elde etmek için çözmeniz gereken 24 görev, 15 havaalanı ve 120 acil durum var.


Extreme Landings Pro indir (MOD Menü)


Bir önceki android oyun Konuşan Tom Jetski 2 APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar