Diamond City Idle Tycoon Para Hileli MOD APK [v0.0.9]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Diamond City Idle Tycoon Para Hileli MOD APK [v0.0.9] 1 Diamond City Idle Tycoon Para Hileli MOD APK [v0.0.9] 2 Diamond City Idle Tycoon Para Hileli MOD APK [v0.0.9] 3 Diamond City Idle Tycoon Para Hileli MOD APK [v0.0.9] 4 Diamond City Idle Tycoon Para Hileli MOD APK [v0.0.9] 5 Diamond City Idle Tycoon Para Hileli MOD APK [v0.0.9] 6 Diamond City Idle Tycoon Para Hileli MOD APK [v0.0.9] 7

Diamond City Idle Tycoon Para Hileli MOD APK [0.0.9] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Oyunun içeriği basittir. Binalarının veya tasarımlarının çoğu, oyuncuların inşa etmesi için modern ve karmaşıktır.


Diamond City 0.0.9 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Para Hilesi. Ücretsiz Alışveriş Hilesi
Diamond City, oyuncuların birçok alanda medeni ve modern şehirler inşa etme hayallerini gerçekleştirdikleri bir şehir kurma oyunudur. Aynı zamanda etkileşimli ve serbest oyun ile birlikte gelir ve oyuncuların arkadaşlarına gösteriş yapmak için çeşitli etkileyici stillere sahip bir şehir tasarlamasına olanak tanır. Her şeyden önce, tycoon sistemi derindir ve oyunculara tadını çıkarırken en rahatlatıcı ve konforlu deneyimi sunmayı vaat eder.


Diamond City v0.0.9 MOD APK


Diamond City'nin şehir kurma veya önemli makine birimleri, oyuncuların tüm hizmetleri sağlaması veya insanlar için yapılar inşa etmesi gereken özeldir. Ayrıca, metrikleri veya insanların isteklerini takip etmeleri ve böylece bunları dengelemek için gerekli hizmetleri sağlamaları gerekir. İnşaat sistemi de sürekli olarak farklı ölçeklere genişletilecek ve oyunculara tüm insanlar için cennetler inşa etmek için birçok yaratıcı fikir verecek.


Diamond City Para Hilesi


Şehirdeki tüm binaların birçok benzersiz kullanımı vardır ve tüm nüfusa hizmet etmek için bazı özel ürünler üretebilirler. Oyuncular, oyun boyunca daha heyecan verici şeylerle şehri genişletmek veya madencilik dahil olmak üzere birçok yeni şey yapmak için ürünü kullanabilirler. Ayrıca, birkaç özel mekanik, gelişen bir şehir geliştirirken oyunculara daha fazla yeni potansiyel kazandıracak.


Diamond City Altın Hilesi


Şehir için önemli temelleri tamamladıktan sonra, oyuncular iş yaratmaya ve gelecekteki projeler için gelir elde etmeye başlamalıdır. Mekanik veya iş özellikleri, oyuncular için şehri daha üstün kılmak için birçok çekici yükseltme ile birlikte tamamen geliştirilmiş ve derinlemesine yapılmıştır. Bazı işletmeler sonsuza kadar yükseltilebilir ve oyunculara gelir elde etmek için daha ilginç keşifler verebilir.


Diamond City Apk Hile


Satın alma yükseltmesi ile belirli bir seviyeye ulaştıktan sonra oyuncular, çalışmaya başlamaları için birçok yeni şube açabilir. İşin her dalı etkileyici bir derinliğe sahiptir ve oyuncu, gelişen bir şehirde her vatandaşın cömert bir yaşam sürmesi için birçok çekici hizmet yaratabilir. Her şeyden önce, nüfusun tüm istatistikleri, oyuncuların zevk alması için oyunu çeşitlendirmek için değişken işletmelerden büyük ölçüde etkilenir.


Diamond City Apk indir


Oyuncular Diamond City'nin tadını çıkarırken, sakinlerin günlük hayatında birkaç rastgele durum ortaya çıkacaktır. Durumların çeşitliliği şehri canlı ve gerçekçi hale getirecek, ancak oyuncuların daha karmaşık problemler yaratmamak için tüm problemleri mümkün olduğunca çabuk çözmeleri gerekiyor. Durumun türüne bağlı olarak, oyuncular her şeyi sorunsuz ve dinamik bir şekilde halledebilir, hatta her şeyi otomatik olarak halletmek için daha fazla hizmet oluşturabilirler. Diamond City'nin geliştirme sistemi, oyuncuları her zaman yeni görevler, yeni hizmetler ve birçok yeni işlev gibi etkileyici ve cömert ödüllerle şaşırtıyor. Bunun da ötesinde, birçok yeni şehir açar ve oyuncular her şeyi yeniden inşa etmeye başlayabilir, ancak daha fazla zorluk veya iş yoğunluğu ile. Oyuncular, konuma bağlı olarak, müreffeh ve potansiyel şehirler yaratırken en canlandırıcı ve canlandırıcı deneyimlere sahip olacaklar.


Diamond City Apk Son Sürüm


Diamond City'nin içeriği basit ve arkadaş canlısıdır ve binalarının veya tasarımlarının çoğu, oyuncuların inşa etmesi için modern ve karmaşıktır. Ayrıca, kralı sistemi tamamen özelleştirilebilir ve bu büyüleyici tür için benzersiz ve yeni duygular yaratmayı vaat ediyor.


Diamond City Idle Tycoon indir (MOD, Ücretsiz Alışveriş Hilesi)


Bir önceki android oyun Flight Sim 2018 APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar