Dragon Paradise City Mega Hileli MOD APK [v1.3.56]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Dragon Paradise City Mega Hileli MOD APK [v1.3.56] 1 Dragon Paradise City Mega Hileli MOD APK [v1.3.56] 2 Dragon Paradise City Mega Hileli MOD APK [v1.3.56] 3 Dragon Paradise City Mega Hileli MOD APK [v1.3.56] 4 Dragon Paradise City Mega Hileli MOD APK [v1.3.56] 5 Dragon Paradise City Mega Hileli MOD APK [v1.3.56] 6

Dragon Paradise City Mega Hileli MOD APK [1.3.56] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Yüzlerce Ejderhanın yaşadığı ve birçok maceranın devam ettiği tropik bir ada içerisindesiniz.


Dragon Paradise City 1.3.56 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız Altın hilesi
  2. Sınırsız Taş hilesi
  3. Sınırsız Yiyecek hilesi

*Yeterli değil ise bile kullanabilirsiniz.

NOT : Oynarken sorun yaşıyorsanız internet bağlantısını kesmeyi deneyin!

Dragon Paradise City deneyimleyen oyuncuların önünde büyüleyici bir dünya açılıyor. Oyuncular kendileri için birçok ejderhanın yaşadığı bir yere sahip olacak ve siz onları geliştirmek için zaman harcayacaksınız. Aynı zamanda bu memnuniyet verici bir süreçtir, ancak birçok kaynak tüketecektir ve bunu mantıklı bir şekilde kullanmanız gerekecektir. Etkileyici seviyelerde katılmak için ejderhalarınıza da katılabilirsiniz.


Dragon Paradise City v1.3.56 MOD APK


Güçlü efsanevi varlıklar olan ejderhaların dünyasına girerken büyüleyici bir rol üstleneceksiniz. Artık onları besleyebilir ve bir dereceye kadar büyümelerine izin verebilirsiniz. Aynı zamanda, ilgilenmeniz gereken birçok şey olduğunda bu heyecan verici ama aynı derecede zorlu bir yolculuktur. Özellikle dükkanda bir ejderha bulacaksın ve onu üssüne geri getirmek için satın alabilirsin. Oradan, yumurtadan çıkmasını veya kaynakları kullanmasını bekleyebilirsiniz.


Dragon Paradise City Para Hilesi


Bu ejderhaların yiyecekleri genellikle meyvedir ve tabii ki oyuna başladığınızda belli bir miktarda mevcut olacaktır. Ama onları çoğaltmazsanız zamanla tükeneceklerdir. Ejderha alanlarında, belirli sayıda kare arazi ile insan evine benzer bir alan olacaktır. Ejderha için yiyecek yetiştirme alanıdır ve elbette bu işlemin toplanması biraz zaman alacaktır.


Dragon Paradise City Altın Hilesi


Oyun sırasında birçok farklı ejderha türüyle karşılaşacaksınız ve ilginizi çekecek ilk unsur etkileyici görünümleri olacak. Zamanla birçok farklı türü toplamayı başarabilirsiniz. Bunun için birçok yol olacaktır; Onları dükkandan satın alacaksın ya da ejderhalarının eşleşmesine izin vereceksin. Eşleştirme tamamlandığında bir yumurta alacaksınız ve yavruları ebeveynlerinden benzersiz ve farklı özelliklere sahip olacak.


Dragon Paradise City Taş Hilesi


Tabii ki dükkanda her zaman bölgenizde inşa etmek için bulabileceğiniz binalar ve yaşam alanları olacaktır. Yavaş yavaş, boşluklar ejderha konutları tarafından doldurulacak ve gerekli eşyaların sayısı artacaktır. Bir ejderhayı güçlendirmek, belirli miktarda eşya gerektirir ve yediklerinde istatistiklerini arttırırlar. Belli bir seviyeye ulaştıklarında, yetişkin durumuna ulaşana kadar görünümleri değişecektir.


Dragon Paradise City Yiyecek Hilesi


Dragon Paradise City'de oyuncular birçok ejderha türü bulacak ve onlar sizin için birçok zorlu seviyeyi aşmanıza ve düşmanları yenmenize yardımcı olacak. Oyunu kazanabilmek için hareketlerini kontrol eden siz olacaksınız. Her ejderhanın zamanla verilen bir eylem çarpanı ile bir kez saldırabileceği sıra tabanlı bir maçtır. Kontrol ettiğiniz ejderhanın gücünü optimize etmek için dikkat etmeniz gereken mekanizmadır.


Dragon Paradise City Hile Apk


Eylem çarpanı, ejderhalara saldırmak veya onları değiştirmek gibi birçok şekilde kullanılabilir. Her değişiklik bir puana mal olur ve saldırmanın tüketilen katsayı sayısında bir sınırı yoktur. Başka bir deyişle, ejderhanın saldırısının daha fazla eylem çarpanı varsa, saldırıda çarpan artışı görürsünüz. Oradan sadece bir kez saldırabilirsiniz, ancak çok fazla katsayıya sahipseniz daha fazla hasar verir ve savunma yaparak belirli bir miktar biriktirebilirsiniz.


Dragon Paradise City indir (MOD, Sınırsız Para / Yiyecek Hilesi)


Bir önceki android oyun Cars Arena 3D Yarış Oyunu APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar