Combat Assault SHOOTER Mega Hileli MOD APK [v1.61.5]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Combat Assault SHOOTER Mega Hileli MOD APK [v1.61.5] 1 Combat Assault SHOOTER Mega Hileli MOD APK [v1.61.5] 2 Combat Assault SHOOTER Mega Hileli MOD APK [v1.61.5] 3 Combat Assault SHOOTER Mega Hileli MOD APK [v1.61.5] 4 Combat Assault SHOOTER Mega Hileli MOD APK [v1.61.5] 5 Combat Assault SHOOTER Mega Hileli MOD APK [v1.61.5] 6

Combat Assault SHOOTER Mega Hileli MOD APK [1.61.5] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Oyuncuların çeşitli silahlarla düşmanlara karşı atış becerilerini gösterebilecekleri bir FPS oyunudur.


Combat Assault SHOOTER 1.61.5 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

 1. Tanrı modu
 2. Sonsuz mermi hilesi
 3. Yeniden Yükleme Yok, Geri Tepme
 4. Kurşun Yayılımı Yok
 5. Düşüş hasarı yok
 6. Yüksek Hasarlı El Bombası
 7. Sonsuz Silah Kartları
 8. Maksimum Sıra
 9. Tüm Vakalar Sıra 10
 10. Arttırmak için Sonsuz Nakit Harcama
 11. Arttırmak için Harcanan Sonsuz Altınlar
 12. Sonsuz Anahtarlar Arttırmak İçin Harcama
 13. Reklamlar Devre Dışı
Combat Assault SHOOTER, oyuncuların çeşitli silahlarla düşmanlara karşı atış becerilerini gösterebilecekleri bir FPS oyunudur. Bir silah cephaneliğine erişebilecek ve aynı seviyedeki düşmanları alt etmek için hünerlerini yükselteceksiniz. Aynı zamanda, her oyuncunun oyun ekranına erişmek ve avantajlar yaratmak için kendi yetenek ağaçları vardır. Etkileyici görünümler sizi bekliyor.


Combat Assault SHOOTER v1.61.5 MOD APK


Combat Assault SHOOTER'da, iki oyuncu grubunun kazanabilmek için sürekli olarak birbirlerine saldıracağı sürekli silahlı savaşlar gerçekleşecek. Bu nedenle, birbirlerini kolayca bulmak için orta büyüklükte bir alanda görüneceklerdir. Daha yüksek beceriye sahip olan kazanan olacak ve düşmanı alt edecek ve bir takım seviyenin gereksinimlerini karşılayana kadar puan zamanla artacaktır. Oyuncular ayrıca bu oyunun kontrollerinde minimalist bir tasarım bulacaklar.


Combat Assault SHOOTER Mermi Hilesi


Oyuncular oyunun kontrol yöntemine yaklaşacaklar ve fark edeceğiniz bir nokta, bu kontrol öğelerinin çok karmaşık olmadığıdır. Hareket etmek için joystick'i kullanacaksınız ve sağ taraf onu açıyı değiştirmek ve düşmana saldırmak için kullanacak. Bu nedenle birçok farklı konu için daha uygun olacak ve elbette becerilerini geliştirmek için birçok engeli aşacaklar. Oradan, düşmanla etkili bir şekilde savaşma deneyimine sahip olacaklar.


Combat Assault SHOOTER Hile Apk


Herkesin belirli bir miktarda sağlığı olacaktır ve Combat Assault: SHOOTER'da düşmanlarınıza saldırmak ve onlara belirli miktarda hasar vermek için doğru noktaya nişan almanız gerekir. Silah sesinden belirli bir mesafede ve uzakta durduğunuzda oyun, kullandığınız silaha menzil dışı olarak tepki verecektir. Oradan, bu sizi onları alt etmek için daha yakın konumlardaki düşmanlara ulaşmaya zorlar.


Combat Assault SHOOTER Silah Hilesi


Bir düşmana orta derecede hasar verdiğinizde etkileri fark edebilirsiniz ve genellikle saldırmak için seçilen kısım kafadır. Bu nedenle, doğru nişan alma ve onları öldürme alıştırması yapmak zaman alacaktır. Karakterinizin gücü, Combat Assault: SHOOTER'da keşfederek geçireceğiniz birçok farklı açıdan karşınıza çıkıyor. İlk faktör bir beceridir ve zamanla sizinle aynı seviyedeki güçlü düşmanlar karşınıza çıkacak ve bazen yetenek farkından dolayı işinizi zorlaştıracaktır. Buna ek olarak, birçok farklı silaha da erişiminiz var ve elbette, aynı zamanda tamamen etkileyici, değişen nadirliklere sahip dış görünümlere de sahipler.


Combat Assault SHOOTER Apk indir


Bir silahın performansı, yükseltmeler yoluyla zaman içinde geliştirilebilir ve kesinlikle kibritlerden kazandığınız belirli bir miktar paraya mal olur. Aynı zamanda, karmaşık bir beceri sisteminde beceri desteği ile oyun ekranını hızlı bir şekilde geçiyorsunuz. Bu sisteme erişebilecek seviyede olmanız size yardımcı olacaktır ve elbette ne geliştirmeniz gerektiğini düşünerek zaman harcayacağınız zaman kafa karışıklığı da getirir.


Combat Assault SHOOTER indir (MOD, Mega Menü)


Bir önceki android oyun Blob Runner 3D APK sayfasını ziyaret edebilrsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar