GunFire City Hero Para Hileli MOD APK [v1.1.2]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
GunFire City Hero Para Hileli MOD APK [v1.1.2] 1 GunFire City Hero Para Hileli MOD APK [v1.1.2] 2 GunFire City Hero Para Hileli MOD APK [v1.1.2] 3 GunFire City Hero Para Hileli MOD APK [v1.1.2] 4 GunFire City Hero Para Hileli MOD APK [v1.1.2] 5 GunFire City Hero Para Hileli MOD APK [v1.1.2] 6

GunFire City Hero Para Hileli MOD APK [1.1.2] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Gelecekteki şehirlerde düşmanları yok ettiğiniz roguelike tarzı bir FPS oyunudur.


GunFire City Hero 1.1.2 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Para Hilesi. Gerçek parayla ücretsiz satın alma
Kendinizi geleceğin atmosferli şehirlerinde, neon renklere ve siberpunk tarzına doygun bulacağınız harika birinci şahıs nişancı oyunu. Burada bölgeleri savunmalı, isabetli bir şekilde nişan almalı ve sayısız robotik rakibi ezerek zayıflıklarını ortaya çıkarmalısınız. Roguelike unsurlar sayesinde 11 renkli şehirde dolaşırken nasıl bir silaha sahip olacağınızı asla bilemezsiniz. 


GunFire City Hero v1.1.2 MOD APK


Her rakibin kendi güçlü ve zayıf yönleri olacaktır, şut atarken bunu dikkate almak önemlidir. Kahramanın kaderi, kararlarınıza ve isabetli atışlarınıza bağlı olacak ve seviye geçişi sırasında rakiplerinizi ne kadar çok yok ederseniz, silahınızı o kadar güçlü ve güçlü hale getirebilirsiniz. Pratikte iyi bir tepki hızı kullanmak, hızlı bir şekilde nişan almak ve düşman saldırılarını atlatmak önemlidir ve ayrıca bu oyunda en iyi savunmanın hücum olduğunu unutmamalısınız.


GunFire City Hero Para Hilesi


GunFire City Hero, çok sayıda olacak çeşitli nesnelere ve düşmanlara ateş etme fırsatınız var. Atış becerilerinizi, doğruluğunuzu ve daha fazlasını geliştirmeniz gerekecek. Hem statik hem de dinamik olabilen çok sayıda nesne. Bu nedenle, zamanında tepki vermek ve düşmanların her birine ateş etmek için hızlı bir tepkiye de ihtiyacınız var! Para kazanın ve düşmanları daha hızlı ve daha verimli bir şekilde yok edecek yeni silahların kilidini açın!


GunFire City Hero Apk Hile


GunFire City Hero, tüm oyun dünyasının 3D olarak işlendiği renkli ve canlı HD grafiklere sahiptir. Bu, kafanızla çeşitli ve havalı bir dünyaya dalmanızı sağlar, bu da adrenalinin yanı sıra birçok duygu ve zevk almanızı sağlar. Kontroller basit, ancak alışmak biraz zaman alıyor!


GunFire City Hero Apk indir


Oyuncuların bir şehir inşa edip geliştireceği şirin ve yaratıcı bir “musluk simülatörü”. Binalar inşa edecekler, iş açacaklar, mal ve yolcu teslimatı için bir ulaşım ağı kuracaklar ve çok daha fazlasını yapacaklar. Ve sonuçların gelmesi uzun sürmeyecek. Düz sokaklar, iyi düşünülmüş blok yerleşimi, kusursuz işleyen altyapı ve ayrıca sürekli yenilenen hazine her belediye başkanını memnun edecektir. Güzel bir resim, basit kontroller, çeşitli nesneler ve diğer her şey bu eğlenceyi boş zamanınızı rahat bir ortamda geçirmenin harika bir yolu haline getirir.


GunFire City Hero Silah Hilesi


Kendinizi geleceğin atmosferinde bulabileceğiniz neon renklerle doygun ve siberpunk tarzıyla bulacağınız bir birinci şahıs nişan oyunudur.Oyunda bölgeleri savunmalı, isabetli nişan almalı ve sayısız robotik rakibi ezerek zayıflıklarını ortaya çıkarmalısınız. Gerçeğe yakın öğeler sayesinde, 11 renkli şehirde seyahat ederken ne tür bir silah alacağınızı bilemezsiniz.


GunFire City Hero indir (MOD, Sınırsız Para Hilesi)


Bir önceki android oyun Mars Mars APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar