ZWar1 The Great War of the Dead Para Hileli MOD APK [v0.0.7]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
ZWar1 The Great War of the Dead Para Hileli MOD APK [v0.0.7] 1 ZWar1 The Great War of the Dead Para Hileli MOD APK [v0.0.7] 2 ZWar1 The Great War of the Dead Para Hileli MOD APK [v0.0.7] 3 ZWar1 The Great War of the Dead Para Hileli MOD APK [v0.0.7] 4 ZWar1 The Great War of the Dead Para Hileli MOD APK [v0.0.7] 5 ZWar1 The Great War of the Dead Para Hileli MOD APK [v0.0.7] 6

ZWar1 The Great War of the Dead Para Hileli MOD APK [0.0.7] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Z War 1, Birinci Dünya Savaşı'nın alternatif, dizel-punk tarihinde, Büyük Savaş'ın hiç bitmediği bir yerde geçiyor.


ZWar1 The Great War of the Dead 0.0.7 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Para Hilesi. Eğitimi tamamladıktan sonra oyunu yeniden başlatarak büyük miktarda para kazanılabilir.
Şu anda, oyuncuların boş zamanlarını geçirmeleri için birçok tamamen yeni seviye ile birçok atış oyunu piyasaya sürüldü. Zwar1 – The Great War of the Dead , birçok oyuncuyu çılgına çeviren özel bir birinci şahıs nişancı oyunudur. Atış yarışması, savaştaki düşmanları yok etmek için atış oyunları serisinin en başarılı versiyonudur. Ayrıca oyuncular, canavar avı tarzı atış türünden de keyif alıyor ve birçok stratejik unsuru acımasız bir savaşta birleştiriyor.


ZWar1 v0.0.7 MOD APK


Birinci Dünya Savaşı ortamına dayanan ve bu büyük savaşın alternatif dizel-punk tarihinde geçen bir atış oyunu, oyuncunun bir savaş saatine katılacağı yer burasıdır. Birçok klasik atış oyunu aracılığıyla oyuncular, her oyun sahnesinin farklı bir hikaye ile ortaya çıktığını ve kahramanca bir oyun içerdiğini görebilir. Zwar1'de oyuna harika bir dönüş yapan savaşın dehşetiydi. 1918'de İspanya'da bir grip salgını patlak verdiğinde. Ek olarak, canavarlarla savaşmak için bir nişancı türüdür ve oyun, savaştaki korkunç salgını net bir şekilde göstermek için stratejik unsurları birleştirir.


ZWar1 APK Para Hilesi


Zwar1, oyuncuların çığır açan zorlu seviyeleri fethetmeleri için heyecan verici bir atış oyunu getiriyor. Birçok canavarla savaşma sürecinde oyuncular grip pandemisinden birçok kötü düşmanla karşılaşacaklar. Cesetler korkutucu ve kan emme konusunda uzmanlaşmış ve sürekli olarak oyuncuya kaşımak için koşan aç insanlar gibidirler. Özünde, oyun zombileri yok etmek için dövüş türüne benzer ve oyuncunun ağırlıklı olarak silah olan silahları kullanması gerekecek. Ayrıca, oyuncunun tüm cesetleri yok etmenin ve birçok gizemi keşfetmek için savaşlarda daha derine inmenin tek bir yolu var, ancak oyunda eşit derecede korkutucu.


ZWar1 Apk Hile


Bu oyunda, özellikle 1. Dünya Savaşı siperlerinin dehşetini yaşayan oyuncular için birçok yeni nokta var. Zwar1'de savaş başladı ve oyunda ölümsüzlerden yaşayanlara kadar birçok farklı düşman türü karşımıza çıkacak; savaşlarda her şey çok sayıda görünüyor. Oyunun yeri, dramatik eylemlerin oyuncunun konsantrasyonunun çok sayıda aç ölümsüzü hızla yok etmesini gerektirdiği çorak bir arazi ve harap hendektir. Oyuncular, İspanyol gribi salgını durumunda olan kurbanlarla karşılaşacaklar; cesetler canlanmaya başladı ve sürekli oyuncuya bağırıyor.


ZWar1 Apk indir


Yaratıklar, oyuncuların birçok farklı türde düşmanla birçok savaşa katılmalarına izin veren yoğun bir sıklıkta ortaya çıkar. Zwar1'de ölümsüz kuvvetlerin ordusunu hızla yok etmek için başta silahlar olmak üzere çeşitli birinci sınıf silahları kullanabilirsiniz. Bu silah, onları bir notta derhal yenmenize yardımcı olacaktır. Oyun birinci ve üçüncü şahıs bakış açısı kullanır; oyuncu ağır bir silahla desteklenir ve siperleri korumak için ordusuyla savaşmaya gider. Ayrıca oyuncular, her tür düşmana uygun silahları kullanabilmeleri için kule savunma unsurlarıyla birleştirilmiş birinci şahıs oyununda mermileri boşaltabilecekler.


ZWar1 Mermi Hilesi


Oyun boyunca oyuncular, mutlak bir canavar dövüşünün cesur görüntüleri ile oyunun HD grafiklerinin oldukça havalı olduğunu hissedecekler. Umarım, savaş alanındaki veya portallardaki çamurlu baskılar oyuncuları mutlu eder.


ZWar1 The Great War of the Dead indir (MOD, Sınırsız Para indir)


Bir önceki android oyun Iron Man 3 APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar