Dragon Hills 2 Para Hileli MOD APK [v1.1.9]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Dragon Hills 2 Para Hileli MOD APK [v1.1.9] 1 Dragon Hills 2 Para Hileli MOD APK [v1.1.9] 2 Dragon Hills 2 Para Hileli MOD APK [v1.1.9] 3 Dragon Hills 2 Para Hileli MOD APK [v1.1.9] 4 Dragon Hills 2 Para Hileli MOD APK [v1.1.9] 5

Dragon Hills 2 Para Hileli MOD APK [1.1.9] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Dinozorlarınız, uçan uzay gemileriniz ve daha fazlasıyla sonsuz seviyelerde gezinmekten çekinmeyin.


Dragon Hills 2 1.1.9 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız Para Hilesi. Bir seviye atladıktan sonra paranız artar.

Yeni maceralarında korkusuz prenslere katılacağınız Dragon Hills 2'deki aksiyon dolu mobil deneyimlere dalın. Kendinizi destansı mekanik ejderhalara binerken ve yapıları istediğiniz gibi yıkarken bulun. Onları geldikleri yere geri gönderirken bazı zombilerin popolarını tekmeleyin.


Dragon Hills 2 v1.1.9 MOD APK


Dragon Hills 2'deki en son mücadelelerinize atılırken farklı makineler ve robotlar arasından seçim yapın. Zombileri alt edin ve gezegene başarılı bir şekilde hakim olmadan önce kötü planlarını durdurun.


Dragon Hills 2 Para Hilesi


Oyunda oyuncular kendilerini, gezegende çok fazla kaosa neden olan iğrenç zombilerle uğraşmak zorunda kalacağı yeni maceralarında cesur ve yetenekli prensese katılırken bulacaklar. Ve sen, Dünya'nın tek zıplayanı olarak, onlarla hemen ilgilenmelisin, yoksa zombiler büyük planlarını bitirmek için yaklaşırken hepimiz mahvoluruz.


Dragon Hills 2 Altın Hilesi


Zamanda geriye yolculuk etmemizi ve zombi kıyametinin olmasını engellememizi sağlayabilecek tek ekipmanı kaybetmekten de kısmen sorumlu tutulduğunuzdan bahsetmiyorum bile. Şimdi, kendinizi kurtarmak için inanılmaz mekanik mekanizmalarınızı kullanmanız, zombileri kovalamanız ve zaman makinesini geri almanız gerekecek.


Dragon Hills 2 Elmas Hilesi


Yeraltına dalarak, havada uçarak ve onlara doğru güçlü atışlar yaparak ve hazır olduğunuzda zombilerin kıçlarını tekmeleyerek düşmanların saldırılarından ve tuzaklarından kaçınmak için makinelerinizdeki benzersiz güç ve yeteneklerden yararlanın.


Dragon Hills 2 Apk Hile


Uzun bir aradan sonra, Android oyuncuları kendilerini mobil cihazlarında bir başka harika aksiyon oyununun keyfini çıkarırken bulacaklar. Kahramanımıza bir dizi heyecan verici eylemde rehberlik ederken rahat ve rahatlatıcı oyunun keyfini çıkarın, inanılmaz mekanik ejderhalarınızla düşmanlarınıza meydan okuyun. Dragon Hills 2'de zamanınızı harcadıkça artan zorluklarla ilginç seviyelere çıkarken eğlenin ve birçok ilginç özelliği keşfedin.


Dragon Hills 2 Apk Dayı


Ve oyunu daha ulaşılabilir kılmak için, oyuncular aynı zamanda basit ve sezgisel tek dokunuşlu kontrollerle tanıştırılır; Kullanışlı kontrollerin keyfini çıkarırken Dragon Hills 2'deki gündelik oyuna dalmaktan çekinmeyin. Yeraltını kazmak veya önünüzdeki herhangi bir yapıyı delmek için ekrana dokunmanız yeterli. Parmağınızı bırakın ve kendinizi yüzeye doğru ateş ederken bulacaksınız.


Dragon Hills 2 Apk indir


Kendinizi destansı seviyelerde ve zorluklarda yol alırken bulurken, tamamen yok edilebilir ortamlara sahip ilginç haritaları keşfetme şansınız da olacak. Burada her seviyenin kendine özgü kurulumları olacak ve önünüzdeki nesneleri güçlü atışlarla patlatırken her türden farklı yapıyı delebileceksiniz. Binaları, köprüleri, araçları ve zombileri destansı bir şekilde yok ederek oyunun tadını çıkarın.


Dragon Hills 2 Apk Son Sürüm


Bununla birlikte, ilk mekanik ejderhanın yanı sıra, Dragon Hills 2'deki oyuncuların en çılgın ve inanılmaz mekanizmalardan bazılarına erişmesine de izin verilir. Dinozorlarınız, uçan uzay gemileriniz ve daha fazlasıyla sonsuz seviyelerde gezinmekten çekinmeyin. Belirli engellerle etkili bir şekilde başa çıkmak için benzersiz yeteneklerinden ve tuhaflıklarından yararlanın.


Dragon Hills 2 indir (MOD, Para Hilesi)


Bir önceki android oyun Wordle APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar