Pizza Factory Tycoon Para Hileli MOD APK [v2.5.9]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Pizza Factory Tycoon Para Hileli MOD APK [v2.5.9] 1 Pizza Factory Tycoon Para Hileli MOD APK [v2.5.9] 2 Pizza Factory Tycoon Para Hileli MOD APK [v2.5.9] 3 Pizza Factory Tycoon Para Hileli MOD APK [v2.5.9] 4 Pizza Factory Tycoon Para Hileli MOD APK [v2.5.9] 5 Pizza Factory Tycoon Para Hileli MOD APK [v2.5.9] 6 Pizza Factory Tycoon Para Hileli MOD APK [v2.5.9] 7

Pizza Factory Tycoon Para Hileli MOD APK [2.5.9] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Bir pizza fabrikası simülasyon oyunudur.


Pizza Factory Tycoon 2.5.9 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız Para Hilesi

Fırından çıkarılıp lokantaya verilmeye hazır pişmemiş pizzalardan oluşan bir küme oluşturmak için hızla baskı uygulayın. Boşta kalan fabrikanızdan gelen para, pizza biter bitmez iki, üç hatta dört ile çarpacaktır. Pizza Factory Tycoon ücretsiz ve inanılmaz derecede bağımlılık yapan bir oyundur. 


Pizza Factory Tycoon v2.5.9 MOD APK


Herkes stratejik tıklama oyunları alanında boşta üretim kralı oyunlarını denemeli. Pizza, yemek pişirme ve teslimat oyunları oynayarak zamanınızı gerçek para kazanarak geçirin. Tycoon boşta oyun Pizza Factory Tycoon'un ücretsiz bir sürümünü hemen hemen her yerde bulabilirsiniz.


Pizza Factory Tycoon Para Hilesi


Bu kolay ama ilgi çekici oyunda dünyanın en iyi pizza aşçısı olmaya çalışıyorsunuz. Bu zorlu pizza yapma ve teslim etme oyununda zafer, oyunun yalnızca en kaliteli malzemeleri kullanmaya vurgusu nedeniyle mümkündür. 


Pizza Factory Tycoon Altın Hilesi


Müşteri mutsuzluğuna yer yok. Dikkat: Bu pizza iş simülatörünü oynamak fazla yemenize neden olabilir. Bu tıklama oyununu indirmenin ve kimin en hızlı pizzaları alabileceğini görmek için rekabet etmenin zamanı geldi. Fareyi en iyi tıklayan kişi olduğunuzu kanıtlamak için dilinizde eriyecek kadar sıcak bir pasta getirin.


Pizza Factory Tycoon Hile Apk


Bu tıklama oyunu, sabırlı kalarak mümkün olduğunca çok pizza siparişini yerine getirmeyi amaçlıyor. Dikkat! Bu tycoon oyunundaki tıklayıcı mini oyunların tamamlanması zordur. En iyi şefleri hızlı bir şekilde üreterek ekstra para kazanın, böylece müşterilerinizin pizza ihtiyaçlarını ağızda eriyen sıcak lezzetler ile karşılayabilirsiniz. 


Pizza Factory Tycoon Apk indir


Oyuncular, ücretsiz tıklama oyunlarında daha fazla ödül ve nakit kazanmak için daha büyük pizza siparişleri vermelidir. Bu koşulsuz tıklama oyununda giderek daha fazla eriyen pizza siparişi alarak arkadaşlarınızın sabrını test edebilirsiniz. 


Pizza Factory Tycoon Apk Son Sürüm


En iyi pizzayı kimin yapabileceğini görmek için yarışın ve değersiz kupalarla ödüllendirileceksiniz. Zengin olmak için bu ücretsiz pizza pişirme oyununu oynayın, bir pizzacı çalıştırın ve şehirdeki en iyi pizzayı sunun. Pizzanın faydalarının ne kadar süreceğini düşünüyorsunuz? 


Pizza Factory Tycoon Apk Dayı


Pizza malzemelerini hazırlaman için tüm dünya seni bekliyor. Salam, pepperoni, biber ve peynir tüm seçeneklerdir. Bu boşta tıklama oyununda rakip pizzacıları sabote edin.


Pizza Factory Tycoon indir (MOD, Para Hilesi)


Bir önceki android oyun 8 Ball Blitz APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar