Simple Sandbox 2 Mega Hileli MOD APK [v1.6.4.5]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Simple Sandbox 2 Mega Hileli MOD APK [v1.6.4.5] 1 Simple Sandbox 2 Mega Hileli MOD APK [v1.6.4.5] 2 Simple Sandbox 2 Mega Hileli MOD APK [v1.6.4.5] 3 Simple Sandbox 2 Mega Hileli MOD APK [v1.6.4.5] 4

Simple Sandbox 2 Mega Hileli MOD APK [1.6.4.5] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Her şeyi inşa ederek kendi açık dünyanızı yaratmaya başlayacaksınız. Bir evden veya başka bir inşaattan başlayabilirsiniz.


Simple Sandbox 2 1.6.4.5 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Tanrı modu
  2. Anti Tekme Hilesi
  3. Reklamsız

Simple Sandbox 2, Minecraft takipçisi olanlar ve herhangi bir oyunu deneyimleme özgürlüğünü sevenler için mükemmel bir seçim olacaktır. Yüksek bir yapılandırmaya gerek yok, ancak oyuncular yine de gerçek Minecraft oyununun bir versiyonu gibi her şeyi keşfedebilir. Sadece birkaç basit adımla istediğiniz her şeyi yapabilir ve yorucu bir günün ardından eğlenceli dakikalar yaşayabilirsiniz.


Simple Sandbox 2 v1.6.4.5 MOD APK


Simple Sandbox 2'ye ilk girdiğinizde geniş bir açık alana götürüleceksiniz ve böyle ıssız bir yerin ortasında yapayalnızsınız. Ne istersen inşa edecek ve senin için bir evden başlayacaksın. Gerekli malzemeleri seçmek için onarım bölümüne gidin ve ardından eksiksiz bir ev oluşturmak için her küçük parçayı bir araya getirin.


Simple Sandbox 2 Para Hilesi


Bir ev inşa etmenin yanı sıra, bir araba ve hatta bir şehir gibi hayal edemeyeceğiniz birçok başka şey de yaratabilirsiniz. Geniş ve uzun sokakları olan evleri ardı ardına yaparak hayalinizdeki şehri yapmaya başlayın. 


Simple Sandbox 2 APK Dayı


Sadece bu değil, aynı zamanda tüm şehri yukarıdan görmek için bir helikopter keşfetmek ve uçmak için etrafta dolaşabilirsiniz.  Her oda için duvarlardan, zeminden ve hatta mobilyalardan ihtiyacınız olan her şey olacak.


simple sandbox 2 apk 1.5. 2


Bu oyunun bir şeyler inşa etmeyi bıraktığını düşünüyorsanız, yanılıyorsunuz çünkü keşfetmenizi bekleyen büyüleyici bir bölüm daha olacak. Çünkü oyuncuların depresyon hissi yaratmadan en iyi deneyimi yaşamaları için. Muazzam bir savaş alanına getirileceksiniz ya da bir şehir olduğunuz ve rakiplerinizle savaşmak için sahip olduğunuz silahları kullanacağınız bir yer olduğu söylenebilir.


Simple Sandbox 2 Mod Menu Apk


Kontrol mekanizması da basittir çünkü ekranın sol tarafında karakteri hareket ettirmek için buton ve sağ tarafında ise ateş etmek için kullanabileceğiniz sadece iki kontrol butonu vardır. Tek bir yerde toplanmayacakları için diğer oyuncuları bulmak için şehirde dolaşmanız gerekecek. Bazen bir aracı kontrol ederler ve önce arabaya ateş etmeniz gerektiğinden onu yere sermekte biraz zorlanacaksınız.


Simple Sandbox 2 apk son sürüm


Lütfen istediğiniz her şeyi herhangi bir kısıtlama olmaksızın özgürce yapın ve Simple Sandbox 2'ye gelmek harika bir duygu olacak.İstediğiniz herhangi bir aktiviteyi yapabileceğiniz geniş bir açık dünyaya girin. 


Simple Sandbox 2 Hile Apk


Size eğlenceli anlar yaşatmak için birçok benzersiz ve heyecan verici savaş gerçekleşecek. El yapımı objeler ile yaratıcılığınız yeni bir seviyeye taşınacak. Oyun basit bir tarzda inşa edilmiştir ve oyunda gerçekleştirilen işlemler çok kolay olacaktır. Minecraft stili, oyuncular arasında her zaman en popüler grafik stillerinden biri olmuştur.


Simple Sandbox 2 Apk indir


Simple Sandbox 2, yayıncı MadnessGames tarafından mobil platformda geliştirilen aynı adlı oyunun devamı niteliğindedir. Bu, Minecraft oyunlarını seven oyuncular için mükemmel bir seçimdir. Oyuna katılın, istediğiniz her şeyi yapabilir ve birkaç temel işlemle harika binalar inşa edebilirsiniz.


Simple Sandbox 2 Apk android oyun club


Hala tanıdık ve düşündürücü oyun programlaması sunmasına rağmen, Simple Sandbox 2 birçok değerli iyileştirmeye sahiptir. Buna göre, mevcut pürüzsüz görüntü hareketinin yanı sıra, inşa etmek için seçebileceğiniz daha fazla araca sahip olacaksınız. Aynı zamanda bu oyun, oyuncuların yaratıcılığına ve hayal gücüne herhangi bir sınır koymuyor. Google Play'de 5 milyonun üzerinde yükleme ile bu oyunun sunduğu özelliklerle sizi yarı yolda bırakmayacağına inanıyoruz.


Simple sandbox 1.5.6 apk


İlk deneyimde, oyuncu ekranda görünecek her şey üzerinde tam kontrole sahip olacak. Simple Sandbox 2 sizi geniş bir alana götürür, burada sadece siz görünürsünüz. Buna göre istediğiniz her şeyi inşa ederek kendi açık dünyanızı yaratmaya başlayacaksınız. Bir evden veya başka bir inşaattan başlayabilirsiniz.


Simple Sandbox 2 indir (MOD, Mega Hilesi)


Bir önceki android oyun Road Redemption Mobile APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar