Zombie Idle Defense Para Hileli MOD APK [v2.2.8b3]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Zombie Idle Defense Para Hileli MOD APK [v2.2.8b3] 1 Zombie Idle Defense Para Hileli MOD APK [v2.2.8b3] 2 Zombie Idle Defense Para Hileli MOD APK [v2.2.8b3] 3 Zombie Idle Defense Para Hileli MOD APK [v2.2.8b3] 4 Zombie Idle Defense Para Hileli MOD APK [v2.2.8b3] 5 Zombie Idle Defense Para Hileli MOD APK [v2.2.8b3] 6

Zombie Idle Defense Para Hileli MOD APK [2.2.8b3] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Zombileri avlayabilir ve şehir kralı olabilirsiniz.


Zombie Idle Defense 2.2.8b3 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Para hilesi
  2. Altın harcanmaz;
  3. Alımlarla para artar

Pek çok bilim kurgu filminde birçok neden insan varoluşunu sona erdirebilir. Bu nedenlerin düzineleri arasında zombiler, birçok film yapımcısının bahane olarak kullandığı bir seçimdir. Bir zombi, insan varlığını öldürmek için virüsler yaratan bir organizmadır. Sadece film dünyasında değil, zombi görüntüsü de oyuncuların deneyimlemesi için oyunlara dahil edilmiştir. Bu konuda pek çok başlık var ancak oyuncular tarafından çok beğenilen bir oyun var, Zombie Idle Defense. Bu oyun, herkesin oyunu oynayabileceği basit bir oynanışa sahiptir, bu nedenle oyun birçok oyuncuya ulaşır.


Zombie Idle Defense v2.2.8b3 MOD APK


Dünya daha önce hiç görülmemiş bir barış içinde yaşıyor; insanlar bilim ve teknolojide büyük adımlar atıyor. Ancak insanlığın yok edilmesinin nedeninin bu gelişmeler olduğunu kimse bilmiyordu. Gizli bir laboratuvarda ölüleri canlandırmak için deneyler yapılıyor. Bu deney, insanları zombiye dönüştürebilen yeni bir virüs çevreye yayıldı. Bu virüs inanılmaz derecede hızlı yayıldı ve insanları yıkımın eşiğine getirdi. Enfekte olanların sayısı giderek artmakta ve hayatta kalanlar birbirlerini korumak için toplanmalıdır. Zombilerin saldırılarını önlemek için güçlü bir savunma inşa ettiler. Oyuncular hayatta kalanlardan biri olacak ve zombileri yok etmek için savaşma görevi olacak. Oyuncular, saldırmak isteyen zombilerle savaşabilmeleri ve onlarla savaşabilmeleri için cepheye gönderilir.


Zombie Idle Defense Para Hilesi


Zombie Idle Defense oyunu Kule Savunma oyunlarıyla aynı oynanışa sahiptir; oyuncu, savaşçılarını zombilere saldırmak için kullanmakla görevlendirilir. Zombiler oyuncunun bulunduğu yere ulaşmaya çalışıyor, bu yüzden zombilere saldırmak için bariyerin arkasında duran savaşçıları düzenlemeleri gerekiyor. Başlangıçta, oyuncunun birlikte ateş edebilmeleri için savaşçılara tıklaması gerekir. Ancak oyuncular, otomatik savaş yeteneklerine sahip olmaları için bu yükseltmeleri kullanabilirler. Zombiler oyuncunun konumuna giderek daha fazla yaklaşacak, bu yüzden onları yok etmek için savaşçıları kullanmanız gerekiyor. Başlangıçta zombi sayısı muhtemelen daha az olacak ama daha sonra sayı artacak ve oyun çok daha zor hale gelecektir. Her aşama tamamlandıktan sonra oyuncuya ödüller verilecektir; sahne ne kadar yüksekse, o kadar çok ödül.


Zombie Idle Defense Hile Apk


Savaşmak istiyorsanız, savaşçılar vazgeçilmezdir çünkü savaşmak için dışarı çıkan onlardır. Oyunun yaratıcı ekibi, oyuncuların aralarından seçim yapmaları için son derece çeşitli bir savaşçı sistemi yarattı. Her savaşçının bir rolü, güç istatistikleri ve savaşta kullanılacak farklı özel yetenekleri vardır. Bu savaşçıları aşmanın yolu aşamalardan veya olaylara katılmaktan geçer. Böyle bir savaşçı, düşmanlara saldırmak için tabanca kullanma yeteneğine sahip Bigdaddy'dir. 


Zombie idle defense Altın Hile Apk


Yeteneği, uzun bir süre boyunca ateş oranını artırmaktır. Oyunda ayrıca, oyuncunun kullanması için Punker veya Squirrel gibi birçok başka savaşçı var. Ayrıca, oyuncu bir savaştan sonra kazandığı parayı yükseltmek için kullanabilir. Bir yıldızdan iki yıldıza yükseltmek istiyorsanız, artırmak için aynı türden üç kart kullanmanız gerekecektir.


Zombie Idle Defense Apk Oyun İndir Club


Savaşçılar, düşmanla savaşabilmek için silahlara ihtiyaç duyacaklar. Oyun inanılmaz derecede büyük bir silah sistemine sahip, böylece oyuncular onları savaşçıları için donatabilirler. Oyuncular, oyunda kullanmak için tabancalardan, tüfeklerden, hafif makinelerden, av tüfeğinden keskin nişancı tüfeklerine veya ağır makineli tüfeklerden silahlar bulacaklar. Ancak dikkat edilmesi gereken bir nokta, oyuncuların savaşçıların kullanması için doğru silahları seçmesi gerektiğidir. Oyuncular ayrıca silahları eskisinden daha güçlü hale getirmek için yükseltebilirler. Ancak oyuncunun yükseltmek için yeterli malzemeye sahip olması gerekir; Bunu yapmak için gereken malzeme, oyuncunun topladığı dişlilerdir. Her seviye, yükseltmeyi tamamlamak için farklı sayıda vites gerektirecektir. Bu yüzden oyuncuların silahları yükseltmek için vites ve para biriktirmeleri gerekiyor.


Zombie Idle Defense indir (MOD, Sınırsız Para Hilesi)


Bir önceki android oyun Sea Battle 2 APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar