Machinartist Enigma Mega Hileli MOD APK [v1.0.4]

Puan: 5.00 (Oylar: 2)
Machinartist Enigma Mega Hileli MOD APK [v1.0.4] 1 Machinartist Enigma Mega Hileli MOD APK [v1.0.4] 2 Machinartist Enigma Mega Hileli MOD APK [v1.0.4] 3 Machinartist Enigma Mega Hileli MOD APK [v1.0.4] 4 Machinartist Enigma Mega Hileli MOD APK [v1.0.4] 5 Machinartist Enigma Mega Hileli MOD APK [v1.0.4] 6

Machinartist Enigma Mega Hileli MOD APK [1.0.4] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Bu makine şehrinde, muhteşem mücevherleri eşleştirecek ve bağımlılık yapan zorlukları aşacaksınız.


Machinartist Enigma 1.0.4 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız Eşleştirme Hilesi
  2. Yüksek Aşama Ödülü
Machinartist size renkli bir mücevher dünyasının üçünü eşleştirme oyununu getiriyor. Gizemlerle dolu ücretsiz bir oyunun tadını çıkaracaksınız. Oyuncular, güzel mücevherler içeren eski evlerin olacağı, makinelerle dolu antik bir şehirde kaybolacaklar. Oyuncunun görevi, kazanabilmek için aynı renkteki taşları birbirine bağlamaktır. Oyunu oynarken keşfedeceğiniz daha birçok heyecan verici şey var.


Machinartist v1.0.4 MOD APK


Machinartist sadece ilgi çekici bir maç 3 oyunu değil, aynı zamanda birçok heyecan verici hikayeye de ev sahipliği yapıyor. Her seviyede karakterlerle tanışacaksınız ve onlar size bu dünyayla ilgili hikayeler anlatacaklar. Makine uygarlığının hikayeleri son aşamalarda yavaş yavaş ortaya çıkacak ve onu keşfedecek olan sizsiniz. Maç oynamaya başladığınızda, kasabanın gizemleri ortaya çıkacak. Bu kasabadaki en tuhaf hayvanların çoğuyla tanışacaksınız.


Machinartist Hamle Hilesi


Mücevherleri eşleştirdikçe ve yeni seviyelerin kilidini açtıkça, makine uygarlığı hakkında daha fazla şey öğreneceksiniz. Bunun sayesinde, bir sonraki yolunuzu bulmak için parçaları bulacaksınız. Bu yüzden mücevherleri uygun şekilde eşleştirmek için mantıklı düşünme yeteneğinizi göstermeniz gerekiyor. Ayrıca, yolculuğunda birçok arkadaşın da var.


Machinartist Para Hilesi


Machinartist'te zekanıza meydan okumak için birçok seviye vardır. Birçok köpüklü mücevher ile birçok seviyeye sahiptir. Seviyeler daha karmaşık olacak ve akıllı kombinasyonunuzu gerektirecek. Mümkün olduğunca aynı renkte bir dizi mücevher oluşturmak için taşları hareket ettirmeniz gerekir. Bazen şanslıysanız mücevherleri patlatabilirsiniz. Bunun gibi bir 3'lü eşleştirme oyununda, aynı renkteki çok sayıda topu bir araya getirmek en önemli şeydir. Bu kombinasyonlar, tüm sırayı veya etrafındaki alanı yok etmek gibi süper güç taşları yaratacaktır.


Machinartist Hile Apk


Machinartist, yalnızca Facebook hesabınıza bağlanarak bir hesap oluşturmanıza ihtiyaç duyar. Oyunu kolayca oynayacak ve oynamak için arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz. Oyun, mücevherleri bağlarken kafanızın karışmamasına yardımcı olacak güzel ve basit bir grafik stiline sahip. Kilidini açman için bir dizi eski ev seni bekliyor. Bu eğlenceli 3'lü eşleştirme oyununa zaten sahip misiniz? Makinelerle dolu kasabada hikayeler ve karakterler gizemleri çözmeniz için size kalıyor.


Machinartist indir (MOD, Hamle / Yüksek Ödül Hilesi)


Bir önceki android oyun 8 Ball Pool 3D - 8 Pool Billiards APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 2 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar