Idle City Builder Para Hileli MOD APK [v1.0.41]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Idle City Builder Para Hileli MOD APK [v1.0.41] 1 Idle City Builder Para Hileli MOD APK [v1.0.41] 2 Idle City Builder Para Hileli MOD APK [v1.0.41] 3 Idle City Builder Para Hileli MOD APK [v1.0.41] 4 Idle City Builder Para Hileli MOD APK [v1.0.41] 5 Idle City Builder Para Hileli MOD APK [v1.0.41] 6

Idle City Builder Para Hileli MOD APK [1.0.41] - Android için son sürümü ücretsiz indir. Şehir kurma, belediye yönetme tarzı strateji oyunlarını seviyosanız tam size göre.


Idle City Builder 1.0.41 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız Para Hilesi
  2. Sınırsız Elmas Hilesi
  3. Reklamsız.
Idle City Builder, 2021 yaz oyunlarında uyuyan hitlerden biridir. Popcap Games tarafından geliştirilen bu bir tarayıcı oyunudur ve temel olarak bir şehrin sahibi ve işleten bir kralın rolünü oynuyorsunuz. Kaynaklar edinerek, fabrikaları ve fabrikaları kullanarak mevcut araziyi genişleterek ve evler ve parklar inşa ederek konut sağlayarak şehrinizi sıfırdan büyütmek zorundasınız.


Idle City Builder v1.0.41 MOD APK


Idle City Builder, Her şehrin hava durumu, ulaşım yolları ve hatta bölgeye bağlı olarak işleri kolaylaştıracak veya karmaşıklaştıracak özel yasalar gibi farklı özellikleri vardır. Popcap'taki insanlara bu oyunun Sim City gibi benzer simülasyon oyunlarından neden farklı olduğunu açıklamak için biraz zaman harcadım. İşte oyunu oynadıktan ve oyun hikayesini ilgilenen oyunculara anlattıktan sonraki deneyimim.


Idle City Builder Para Hilesi


Başlamak için, mobil uygulama olarak kullanmak için ücretsiz bir android sürümü veya oyun dünyasında "manuel" indirmeniz gerekir. Bunu yaptıktan sonra oyunu başlatın. Seçilecek uygulamaların bir listesini içeren güzel bir ekran açılacaktır. “Google Android Uygulama Sağlayıcı”yı seçin ve Google hesabınızı kullanarak oturum açmanız istenecektir.


Idle City Builder Elmas Hilesi


Oturum açtıktan sonra, Google Hesabı kayıt sayfanızı görmelisiniz. Ücretsiz Google Android'inizi almak ve indirmek için aşağıda gösterilen bağlantıya dokunun. Gerekli tüm uygulamaları kurun – hepsi boşta kalan şehir 3d: tycoon oyununu oynamak için gerekli değildir, ancak sahip olduğunuz uygulamalar, başlarken işleri kolaylaştıracaktır. Google Android uygulama ayarlarınızı açın, "Uygulamalar"a gidin ve "Google Mobil Uygulamaları" bölümüne dokunun.


Idle city builder ANDROID OYUN CLUB


Şimdi bütün bir şehri tuğla tuğla inşa etmeye başlayın! Ev için bir temel çukuru kazın, duvarlar ve çatı inşa edin, pencere ve kapılar yerleştirin ve çevredeki alanı donatın. Oyunumuzda çatı temelinden tuğla tuğla evler inşa edebilirsiniz. Ve sadece evde değil - fabrikalar, çeşmeler, marinalar, dükkanlar inşa edin! Oyunumuzda sadece evler inşa etmekle kalmaz, onları donatabilirsiniz! Mobilya koyun, duvarlara resimler asın ve evlerin dışına ağaç ve çiçek dikin.


Idle City Builder APK Hile


Bir ev inşa ettikten sonra diğerine gidin ve tüm şehrin inşa edilen tüm binalardan nasıl büyüdüğünü izleyin. Tüm adayı inşa etmeye ve mütevazı bir yerleşimden devasa, müreffeh bir metropol yaratmaya çalışın. Daha da büyük binalar inşa etmek için şehrinizin ekonomisini genişletin. Binaları daha hızlı inşa etmek için inşaatı hızlandırın.


Idle City Builder APK İndir


Arcade, ekonomi ve şehir kurma simülatörü gibi popüler oyun türlerinin bir kombinasyonu ile temsil edilen mükemmel bir oyun projesi. Burada kendi ellerinizle eşsiz bir şehir inşa etmeye başlayabilirsiniz, ancak oyunun en başında emrinizde çok küçük bir köy olacak ve çabalarınızla havalı bir metropole dönüştürebilirsiniz.


Idle City Builder APK Dayı


Burada şehrin belediye başkanı olarak hareket edecek, her türlü binayı inşa etmeye başlayacak, şehrin altyapısını iyileştirecek, süsleyecek ve parklar inşa edeceksiniz. Konut binaları, ofis binaları, dükkanlar, yollar ve sakinler için rekreasyon alanları arasında bir denge kurmak önemlidir. Toplu taşıma ve taksiler için otobüs satın almanız gerekecek ve ayrıca kişisel puanınızı ve belediye başkanı olarak çabalarınızın şehir sakinleri tarafından değerlendirilmesini izleyebileceksiniz.


Idle City Builder indir (MOD, Sınırsız Para - Elmas Hilesi)


Bir önceki android oyun Drifty online APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar