Vector 2 Premium Para Hileli MOD APK [v1.2.1]

Puan: 2.33 (Oylar: 3)
Vector 2 Premium Para Hileli MOD APK [v1.2.1] 1 Vector 2 Premium Para Hileli MOD APK [v1.2.1] 2 Vector 2 Premium Para Hileli MOD APK [v1.2.1] 3 Vector 2 Premium Para Hileli MOD APK [v1.2.1] 4 Vector 2 Premium Para Hileli MOD APK [v1.2.1] 5 Vector 2 Premium Para Hileli MOD APK [v1.2.1] 6

Vector 2 Premium Para Hileli MOD APK [1.2.1] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Karanlık bir dünyada gerçeğe yakın görseller üreten yordamsal ortamlarla yoğun bir oynanışa sahiptir.


Vector 2 Premium 1.2.1 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız para hilesi
Oyunun devamı ile oyun geliştiricisi Nekki, Vector 2 Premium adlı şık bir kule savunma oyununun devamını yayınladı . Bu, ünlü Vector oyununun seri oyunudur ve birçok kişi tarafından sevilir. Bu lansmanla birlikte oyun geliştiricisi, oyuncular üzerinde oldukça büyük bir izlenim bırakmayı vaat ediyor ve çok zengin ve çekici içerik getiriyor. İşte oyuncuların daha iyi anlamalarına yardımcı olmak için oyunun bazı ayrıntıları. 


Vector 2 Premium v1.2.1 MOD APK


Vektör 2 Premium, önceki vektör oyununa yapılan bir yükseltmedir. Hiç kimse Vector oyununu oynadıysa, kesinlikle bu oyuna çok aşina. Basit bir yatay ekran stiline sahip 2D bir oyun olmasına rağmen, Vector, heyecan verici engelsiz ekranlar sergileyen oyuncular için birçok birinci sınıf deneyim sunar. Ayrıca oyun, Vector'un önceki sürümlerinden daha çeşitli içeriklerle geri dönüyor.


Vector 2 Premium 1.2.1 Para Hile Apk


Bu oyunun post prodüksiyonu, başarıyı Anroid'de muhteşem bir adımla takip etti ve ardından kısa süre önce resmi olarak Android sistem platformunun kapısını çaldı. Diğer sürümlerden farklı olarak, oyuncuların telefona yüklemek için karşılık gelen bir ücret ödemeleri gerekir, ancak bu sefer oyun tüm oyuncuların deneyimlemesi için tamamen ücretsizdir ve oyun şiddetli. Bu nedenle, ışık gücü 7 yaş ve üstü tüm kullanıcılar için uygundur.


Vector 2 Premium apk indir


Vector 2 Premium, karanlık bir dünyada gerçeğe yakın görseller üreten yordamsal ortamlarla yoğun bir oynanışa sahiptir. Genel olarak, Vector oyunlarını ilk kez oynayanlar için kullanım biraz kafa karıştırıcıdır, bu yüzden lütfen yavaşça ve ardından oyunun kurallarına göre işlemleri gerçekleştirin. Bununla birlikte, her oyunun farklı kuralları olacağı için normal vektörden çok büyük bir farkı vardır. Bu nedenle şaşırmamak için her durumda dikkatli olun.


Vector 2 Premium Hile Apk


Bu yeni versiyonda, düşmanı kovalamak yerine engel olarak konumlandırılan tek şey, belirli yerlere yerleştirilmiş lazer ve bomba setleri. Oyuncular, engellerle çarpışmaktan kaçınmak için dikkatli olmalıdır. Kaçış noktasına ulaşmak için. Ayrıca, grafikler veya ayrıntılı 3B modeller konusunda seçici değil, basit oyun mekaniği ile geleneksel yatay ekran stiline aşina olacaksınız. Oyunu bilerek öğrenenlerin çoğunun oyuna karşı büyük bir tutkusu var. Önceki sürümleri oldukça basit olmasına rağmen, bu sefer oyun ilk oyunlara bazı minimalist detaylar ekliyor gibiydi; arka plan ve çevresel ayrıntılar daha keskin görünüyordu. Ancak her şey parıldıyor ancak arayüzün özelliği, oyuncunun mavi-siyah yatay ekranla oynayarak oyunu lüks hale getirmesidir.


Vector Full apk


Zengin içerikli arsa temel alınarak geliştirildi, böylece karakter imajını oluştururken, yapımcı karakteri çok optimize etti. Tamamen siyah ve yeşil olmasına rağmen oyunun zarafetini yansıtıyor. Oyunun en önemli özelliği, engellerin sayısız farklı stilde iç içe geçtiği oyun ekranı tasarımıdır. Engellerin bölünmesi ve yerleştirilmesi de canlı ve oyuncular için biraz kafa karıştırıcı. Genel olarak, bu oyun erken sürümlerde eksik olan bazı özellikler ekledi. Bazı özellikler iyi zırhlı giysiler ve oyuna yakından bakarsanız oyuncunun dişlerinin bir gölge gibi olduğunu fark edeceksiniz. Ayrıca, oyuncular biraz daha uzun yaşamanıza ve oyunu yükseltmenin yollarını keşfetmenize yardımcı olacak deneysel yüksek teknoloji ekipmanı deneyebilecekler. Ölümcül tuzaklardan kaçınmak için size birçok beceri verilecek, öğrenilecek ancak stuntlar yapılacaktır.


Vector 2 Apk oyun indir Club


Bazı beceriler, oyuncunun zor bir pozisyonda kolaylıkla manevra yapmasına izin verebilir. Tatlım, görevi yerine getirmenize yardımcı olacak çok sayıda ekipman olacak; aslında, oyuncuların fazla bir şey yapmadan koşması gerekiyor. Birkaç engelin olduğu bir yol seçerken seviye bittikten sonra daha az bonus ve para alacağınızı unutmayın. Yine de, tam tersine, zorlu yolu takip ederek, oyun sırasında yararlı olan bazı ipuçlarını ve becerileri açmak için tüm bonuslara sahip olacaksınız.


Vector 2 Premium apk hilesiz


Kısacası, bu oyun oyuncuları benzer strateji oyunları hakkında gittikçe daha tutkulu hale getirecek. İnsanların bundan keyif alacaklarına ve doğrudan telefonlarına indireceklerine inanın. Bu serileştirme, oyuncular için özel bir üreticidir. Bu nedenle, oyunun önümüzdeki aylarda size eşlik etme şansı olsun. Oyundaki birçok harika ve güzel kule savunma stratejisi, oyuncuların deneyimlemesini bekliyor.


Vector 2 Premium'u İndirin (MOD, Sınırsız Para Hilesi)


Bir önceki android oyun Fastlane Road to Revenge APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 3 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar