Clone Armies Para Hileli MOD APK [v9022.12.11]

Puan: 5.00 (Oylar: 2)
Clone Armies Para Hileli MOD APK [v9022.12.11] 1 Clone Armies Para Hileli MOD APK [v9022.12.11] 2 Clone Armies Para Hileli MOD APK [v9022.12.11] 3 Clone Armies Para Hileli MOD APK [v9022.12.11] 4 Clone Armies Para Hileli MOD APK [v9022.12.11] 5 Clone Armies Para Hileli MOD APK [v9022.12.11] 6

Clone Armies Para Hileli MOD APK [9022.12.11] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Askerlerinizi klonlayın ve bütün bir ordu kurmadan önce onları birer birer savaş alanına konuşlandırın!


Clone Armies 9022.12.11 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız para hilesi
Stresli çalışmadan, sıkı çalışmadan sonra eğlenmek için bir oyun mu arıyorsunuz veya boş zamanlarınızda arkadaşlarınızla oynayabileceğiniz bir oyun mu arıyorsunuz? Ve bir 2D dövüş atış oyunu arıyorsunuz. Bu yüzden Clone Armies'i hemen indirmenizi tavsiye ederim çünkü bu oyun tam size göre. Asker figürleriniz düşmanla silah veya bıçakla savaşacak ve onları savaş alanına yerleştireceksiniz; her asker silahlarla veya bıçaklarla düşmanlarla savaşmak için savaşacak. Kendinizi sonsuz savaşlara bırakın. Bu oyunun cazibesi sonsuz tekrardır. Bu oyunun nasıl çalıştığını öğrenelim.


Clone Armies v9022.12.11 MOD APK


Oyunda Clone Armies Tactical Army Game, kendinizi temsil eden, düşmanla savaşan, ölen ve başka bir versiyonu canlandıran askerlerin klonudur.
Göreviniz düşmanı öldürmeden önce onları öldürmek veya öldürmek olacak. En yüksek hedefiniz 3 yıldız kazanmak. Mermiler olacak; Her turu geçerseniz, düşmanı öldürmek için asker sayınız artacaktır. Bu oyun ilgi çekici bir strateji oyunudur. İlk önce bir kişi bulun ve önce kişiyi öldürün. Onu öldürdüğünüzde 25 mavi para, sonra bir komando alacaksınız. Ama füzenin ateşlenmesini bekleyin ve ardından onu öldürdükten sonra 2. askeri öldürün. Dövüş sürecinde, yine de daha az sağlığa sahip olacaksın. 3. asker üzerine atladığında, sadece dokunun ve ölene kadar zıplamaya devam edin. 


Clone Armies 9022.12.11 Para Hile Apk


Clone Armies Tactical Army Game'in hızlı tempolu bir strateji oyunu olduğu söylenebilir. Askerler saniyeler içinde ölür ve canlanır, bu da hünerli ve hızlı kazanmanızı gerektirir. Bir düşmanla her savaştığınızda, ordunuz çok fazla kan harcayacaktır. Ve karşılığında, zaferinizi kanıtlamak için altın bir yıldız kazanmalısınız.
Düzeltilmiş asker klon ekipmanı ve tam donanımlı bir savaş üssü, keskin nişancı tüfeklerinden tabancalara ve kafa kesen kılıçlara kadar sizin için doğru silahlara sahip olmak için uzaktan veya yakın dövüşe ihtiyaç duyan savaş tarzı. Ekipmanınızı yükseltirseniz roketleri kullanabilirsiniz. Düşman üssünü ele geçirmek için ordunuzu büyütün ve inşa edin - ayrıca haftalık 1 - 1 yakın dövüşü solo olarak da seçebilirsiniz. Askerlerinizin savaşırken seviyesini yükseltmek için ganimet ve ödüller kazanın ve toplayın. Ordunuzu, minigun gibi küçük, yıkıcı silahlardan roket gibi son teknoloji silahlara, helikopter ve tank gibi modern araçlara kadar 30'a kadar orduyla kurun. Oyunun tepesine tırmanmak için yeteneklerinizi ve taktiklerinizi kullanın ve sizin için birçok değerli ödül kazanın.


Clone Armies Hile Apk


Clone Armies Oyunu, istediğiniz kendi tarzınızda asker klonu ve aksiyon savaş taktikleridir. Askerleri yürürlükte tutmak ve zaferlerinizi zafer tahtasında tırmanarak ve ödül değerleri elde etmek için savaşın. Ödüller için seviyelerin kilidini açın, yeni güçlü klonlar ve ekipman toplayın ve mevcut öğelerinizi yükseltin. Oyun basit ve herkesin oynaması için oynaması kolaydır; kontroller rahat ve kullanımı kolaydır. Modern silahlar, askeri teçhizat ve farklı istatistikler ve yeteneklerle donatılmışlardır. Düşmanları öldürme yeteneğinizi göstermeniz için savaşmanız gereken birçok tur ve rütbe var. Maçlar, oyuncuları çekmek için heyecan verici ve çekici. Oyun sürümü, oyunculara en iyi deneyimi sunmak için sürekli olarak güncellenir ve yenilenir.


Clone Armies apk indir


Hala Clone Armies oyunu hakkında söylediklerimi merak ediyorsanız, bu oyunun çekiciliğini ve cazibesini test etmek için lütfen bu oyunu cihazınıza indirmeyi deneyin. Özellikle bu oyun sizin için tamamen ücretsizdir. Ve oyunda, oyunda bulunan eşyaları kullanmak istemiyorsanız gerçek parayla satın alabileceğiniz eşyalar bulunuyor. Oyun oldukça taktiksel, bu yüzden ilk savaşlarda hemen kazanamayacaksınız, ancak oyunda ilerledikçe ne kadar çok oynarsınız, o kadar çok çekilirsiniz.
Oyunun zorluğu daha sonra katlanarak artar. Bu yüzden, zorluklardan korkmazsanız ve bu oyun türünün güzelliğini hissetmek için zorlukları aşmak istiyorsanız en iyisi olacaktır. Bu taktik atış oyununu yaşayın!


Clone Armies İndir (MOD, Para Hilesi)


Bir önceki android oyun Dark Riddle Classic APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 2 Oylar ve 1 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
1
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0

"Clone armies"

UFUK

2 yıl önce

Oyun Çok güzel

Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar